slide

slider slider

Chceš hrát basket? Přidej se k nám!

Neprovozuje-li vaše dítě žádnou sportovní zájmovou činnost, máte možnost jej přihlásit do našeho klubu.

int(1)

VÍTÁ VÁS BASKETBALOVÝ KLUB SNAKES

  • Rozpis utkání týmů BK Snakes 28.11.- 4.12.2022

    28.11.2022
    Datum Soutěž Utkání Čas Místo
    1.12.2022 Čtvrtek Muži SLM 2.třída Frýdek-Místek - Snakes Háj 20:30 Frýdek-Místek
    2.12.2022 Pátek Muži 1. liga Zlín - Snakes 19:00 Zlín
    2.12.2022 Pátek Muži SLM 1.třída Snakes B - Krnov 20:40 ZŠ Dvorského
    3.12.2022 Sobota U11 OP Snakes Hrabůvka - Příbor 8:15 a 9:30 ZŠ Dvorského
    3.12.2022 Sobota U11 OP Snakes Orlová - Karviná 8:30 a 10:00 ZŠ Školní, Orlová
    3.12.2022 Sobota U15 NRL Snakes Háj - Třinec 9:00 Hala Háj
    3.12.2022 Sobota U19 EL Snakes - Prostějov 10:00 Hala Plzeňská
    3.12.2022 Sobota U13 OP Snakes - Frýdek-Místek 11:00 a 12:30 ZŠ Dvorského
    3.12.2022 Sobota U13 OP Snakes Orlová - Opava 12:00 a 13:30 ZŠ Školní, Orlová
    3.12.2022 Sobota U19 NRL Přerov - Snakes 13:00 Přerov
    3.12.2022 Sobota U15 ŽL Snakes - Prostějov 14:30 ZŠ Dvorského
    3.12.2022 Sobota U11 OP Snakes Poruba - Frýdek-Místek 16:30 a 17:45  ZŠ Dvorského
    3.12.2022 Sobota U15 NRL Bruntál - Orlová 18:00 Bruntál
    4.12.2022 Neděle U19 EL Snakes  - Opava 10:00 Hala Plzeňská
    4.12.2022 Neděle U19 NRL Valašské Meziříčí - Snakes 10:00 Valašské Meziříčí
    4.12.2022 Neděle U15 ŽL Snakes - ÚP Olomouc 12:00 ZŠ Dvorského
    4.12.2022 Neděle U11 kval. Snakes - Frýdek-Místek 14:00 ZŠ Dvorského
  • Rozpis utkání týmů BK Snakes 21.- 27.11.2022

    21.11.2022
    Datum Soutěž Utkání Čas Místo
    22.11.2022 Úterý U17 NRL Příbor  - Snakes 17:30 Příbor
    22.11.2022 Úterý Muži SLM 2.třída Snakes Háj - LabradorB 19:45 Háj ve Slezsku
    24.11.2022 Čtvrtek Muži SLM 1.třída Opava B - Snakes B 20:30 Opava
    26.11.2022 Sobota U12 OP NH Poruba - Snakes Hrabůvka 8:00 a 9:15 Ostrava
    26.11.2022 Sobota U12 OP Opava - Snakes 9:00 a 11:00 Opava
    26.11.2022 Sobota U10 OP Frýdek Místek - Snakes Poruba 10:00 a 11:30 ZŠ Dvorského
    26.11.2022 Sobota U17 EL Vysočina - Snakes 17:00 Jihalava
    26.11.2022 Sobota U14 ŽL Snakes - Opava 17:00 ZŠ Dvorského
    27.11.2022 Neděle U14 ŽL Snakes - NH Ostrava 9:30 ZŠ Dvorského
    27.11.2022 Neděle U17 EL Tygři Brno - Snakes 10:00 Brno
    27.11.2022 Neděle Muži 1. liga Snakes - Pardubice odloženo Hala Plzeňská
  • Rozpis utkání týmů BK Snakes 14.- 20.11.2022

    15.11.2022
    Datum Soutěž Utkání Čas Místo
    14.11.2022 Pondělí U19 EL Opava - Snakes 19:00 Opava
    16.11.2022 Středa U15 NRL Snakes Háj - Snakes Orlová 16:30 Háj ve Slezsku
    16.11.2022 Středa Muži SLM 1.třída Snakes B - Příbor 20:40 ZŠ Dvorského
    17.11.2022 Čtvrtek U15 ŽL Snakes - NH Ostrava 14:00 ZŠ Dvorského
    17.11.2022 Čtvrtek U19 EL Snakes - NH Ostrava 17:00 Hala Plzeňská
    18.11.2022 Pátek Muži 1. liga Prostějov - Snakes 19:00 Prostějov
    19.11.2022 Sobota U13 OP Snakes - Opava 9:00 a 10:30 ZŠ Dvorského
    19.11.2022 Sobota U13B OP Hladnov - Snakes B 9:00 a 11:00 Hladnov
    19.11.2022 Sobota U11 OP Příbor - Snakes Poruba 9:00 a 10:30 Příbor
    19.11.2022 Sobota U13 OP Snakes Orlová - NH Poruba 9:30 a 11:00 ZŠ Školní, Orlová
    19.11.2022 Sobota U11 OP Nový Jičín - Snakes Orlová 12:00 a 13:30 Nový Jičín
    19.11.2022 Sobota U15 ŽL Nový Jičín - Snakes 15:00 Nový Jičín
    19.11.2022 Sobota U19 NRL Karviná - Snakes B 15:30 Karviná
    19.11.2022 Sobota U19 EL Basket Brno - Snakes 18:15 Brno
    20.11.2022 Neděle U11 OP Snakes Hrabůvka - Havířov 9:00 a 10:30 ZŠ Dvorského
    20.11.2022 Neděle U15 ŽL Frýdek Místek - Snakes 10:00 Frýdek Místek
    20.11.2022 Neděle U19 EL Tygři Brno - Snakes 14:00 Brno
  • Rozpis utkání týmů BK Snakes 7.- 13.11.2022

    8.11.2022
    Datum Soutěž Utkání Čas Místo
    8.11.2022 Úterý Muži ČP Karviná - Snakes 19:15 Karviná
    9.11.2022 Středa U19 EL Prostějov - Snakes 18:00 Prostějov
    9.11.2022 Středa Muži SLM 1.třída Nový Jičín B - Snakes 20:00 Nový Jičín
    11.11.2022 Pátek Muži SLM 2.třída Nový Jičín C - Snakes Háj 19:30 Nový Jičín
    12.11.2022 Sobota U10 OP Snakes Hrabůvka - Snakes Háj 8:00 a 9:15 ZŠ Dvorského
    12.11.2022 Sobota U17 NRL Snakes B - Karviná 11:15 ZŠ Dvorského
    12.11.2022 Sobota U17 EL Snakes - Basket Brno 13:30 ZŠ Dvorského
    12.11.2022 Sobota U14 ŽL Snakes - Kroměříž 15:45 ZŠ Dvorského
    12.11.2022 Sobota U10 OP Snakes Poruba - Havířov 17:45 a 19:00 ZŠ Dvorského
    13.11.2022 Neděle U14 ŽL Snakes - Zlín 9:00 ZŠ Dvorského
    13.11.2022 Neděle U17 EL Basket Brno - Snakes 10:00 Brno
    13.11.2022 Neděle U12 OP Snakes - Havířov 11:15 a 12:45 ZŠ Dvorského
    13.11.2022 Neděle Muži 1. liga Svitavy - Snakes 17:00 Svitavy
  • Rozpis utkání týmů BK Snakes 31.10.- 6.11.2022

    1.11.2022
    Datum Soutěž Utkání Čas Místo
    5.11.2022 Sobota U15 NRL Havířov - Snakes Háj 9:00 Havířov
    5.11.2022 Sobota U13B OP Snakes B - Nový Jičín 9:00 a 10:30 ZŠ Dvorského
    5.11.2022 Sobota U11 OP Snakes Orlová - Hladnov 9:30 a 11:00 ZŠ Školní, Orlová
    5.11.2022 Sobota U13 OP NH Poruba - Snakes 12:00 a 13:30 Ostrava
    5.11.2022 Sobota U19 EL Pardubice - Snakes 13:00 Pardubice
    5.11.2022 Sobota U15 ŽL Opava - Snakes 13:00 Opava
    5.11.2022 Sobota U11 OP Snakes Poruba - Snakes Hrabůvka 13:00 a 14:30 ZŠ Dvorského
    5.11.2022 Sobota U19 NRL Opava - Snakes B 15:00 Opava
    5.11.2022 Sobota Muži SLM 2.třída Snakes Háj - Hladnov C 17:00 Háj ve Slezsku
    5.11.2022 Sobota U15 NRL Snakes Orlová - Třinec 19:00 Gymnázium, Orlová
    6.11.2022 Neděle U19 NRL Krnov - Snakes B 10:00 ZŠ Dvorského
    6.11.2022 Neděle U19 EL Pelhřimov - Snakes 11:00 Pelhřimov
    6.11.2022 Neděle Muži 1. liga Snakes - Opava B 18:00 Hala Plzeňská
  • Rozpis utkání týmů BK Snakes 24.- 30.10.2022

    25.10.2022
    Datum Soutěž Utkání Čas Místo
    30.10.2022 Neděle Muži 1. liga Snakes - Brno 17:00 Hala Plzeňská
  • Rozpis utkání týmů BK Snakes 17.- 23.10.2022

    18.10.2022
    Datum Soutěž Utkání Čas Místo
    18.10.2022 Úterý U14 ŽL Opava - Snakes 17:00 Opava
    21.10.2022 Pátek U14 ŽL NH Ostrava - Snakes 14:45 Ostrava
    21.10.2022 Pátek U17 EL Opava - Snakes 18:00 Opava
    22.10.2022 Sobota U17 EL NH Ostrava - Snakes 11:00 Ostrava
    22.10.2022 Sobota U12 OP Havířov - Snakes Hrabůvka 11:15 a 12:30 Havířov
    22.10.2022 Sobota U17 NRL Nový Jičín - Snakes 12:00 Nový Jičín
    22.10.2022 Sobota U10 OP NH Slezská - Snakes Háj 13:30 a 14:30 Ostrava
    22.10.2022 Sobota U10 OP Frýdek Místek - Snakes Hrabůvka 13:30 a 15:00 Frýdek Místek
    22.10.2022 Sobota U14 ŽL Havířov - Snakes 14:30 Havířov
    23.10.2022 Neděle U14 ŽL Snakes - Havířov 10:00 ZŠ Dvorského
    23.10.2022 Neděle Muži 1. liga Vysočina - Snakes 15:30 Jihlava
  • Rozpis utkání týmů BK Snakes 10.- 16.10.2022

    12.10.2022
    Datum Soutěž Utkání Čas Místo
    12.10.2022 Středa Muži SLM 1.tř. Havířov - Snakes B 19:45 Havířov
    15.10.2022 Sobota U13 OP Snakes - Snakes Orlová 9:00 a 10:30 ZŠ Dvorského
    15.10.2022 Sobota U19 NRL Snakes B - Nový Jičín 12:15 ZŠ Dvorského
    15.10.2022 Sobota U15 ŽL UPOL Olomouc - Snakes 13:00 Olomouc
    15.10.2022 Sobota U11 OP Snakes Poruba - Havířov 14:00 a 15:30 ZŠ Dvorského
    15.10.2022 Sobota U15 NRL Snakes Háj - Bruntál 15:30 Háj ve Slezsku
    15.10.2022 Sobota U19 EL Opava - Snakes odloženo Opava
    15.10.2022 Sobota U15 NRL Snakes Orlová - Příbor 19:00 Gymnázium, Orlová
    16.10.2022 Neděle U15 ŽL Prostějov - Snakes 9:00 Prostějov
    16.10.2022 Neděle U13B OP Příbor - Snakes B 9:00 a 10:30 Příbor
    16.10.2022 Neděle U11 OP Snakes Hrabůvka - Opava 9:00 a 10:30 ZŠ Dvorského
    16.10.2022 Neděle U19 EL Prostějov - Snakes odloženo Prostějov
    16.10.2022 Neděle U19 NRL Snakes B - Zlín 12:15 ZŠ Dvorského
    16.10.2022 Neděle Muži 1. liga Snakes - Nový Jičín 17:00 Hala Plzeňská
  • Den otevřených dveří

    5.10.2022

    Zveme vás na Den otevřených dveří naší partnerské školy Sportovního gymnázia Dany a Emila Zátopkových, který se koná dne 25.10.2022 od 16:00 hodin. Pro hráče je k dispozici: Obor Gymnázium se sportovní přípravou a je určen pro sportovce 5. a 9. tříd základních škol.

    Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových

  • Rozpis utkání týmů BK Snakes 3.- 9.10.2022

    5.10.2022
    Datum Soutěž Utkání Čas Místo
    5.10.2022 Středa Muži SLM 1.třída Snakes B - Labrador 20:40 ZŠ Dvorského
    7.10.2022 Pátek Muži 1. liga Basket Olomouc - Snakes 19:00 Olomouc
    8.10.2022 Sobota U17 NRL Snakes B - Opava B 8:30 ZŠ Dvorského
    8.10.2022 Sobota U10 OP Příbor - Snakes Poruba 9:00 a 10:30 Příbor
    8.10.2022 Sobota U12 OP Snakes Hrabůvka - Snakes 10:15 a 11:45 ZŠ Dvorského
    8.10.2022 Sobota U17 EL Snakes - Nymburk 14:30 ZŠ Dvorského
    8.10.2022 Sobota U14 ŽL Snakes - Frýdek Místek 16:45 ZŠ Dvorského
    9.10.2022 Neděle U17 EL Snakes - Pardubice 10:00 ZŠ Dvorského
    9.10.2022 Neděle U14 ŽL Snakes - Nový Jičín 12:15 ZŠ Dvorského
  • Rozpis utkání týmů BK Snakes 26.9.- 2.10.2022

    26.9.2022
    Datum Soutěž Utkání Čas Místo
    27.9.2022 Úterý Muži SLM 2.třída Hlučín - Snakes Háj 18:30 Hlučín
    28.9.2022 Středa U19 EL NH Ostrava - Snakes 18:15 Ostrava
    28.9.2022 Středa U15 ŽL NH Ostrava - Snakes 20:00 Ostrava
    1.10.2022 Sobota U11 OP NH Porg Ostrava - Snakes Hrabůvka 8:00 a 9:00 Ostrava
    1.10.2022 Sobota U15 NRL Havířov - Snakes Orlová 9:00 Havířov
    1.10.2022 Sobota U11 OP Opava - Snakes Poruba 9:00 a 11:00 Opava
    1.10.2022 Sobota U13 OP Snakes B - NH M Ostrava 9:00 a 10:30 ZŠ Dvorského
    1.10.2022 Sobota U11 OP Snakes Orlová - SBŠ Frenštát 12:30 a 14:00 ZŠ Školní, Orlová
    1.10.2022 Sobota U15 ŽL Snakes - Frýdek Místek 15:00 ZŠ Dvorského
    1.10.2022 Sobota U13 OP Snakes Orlová - Frýdek Místek 16:00 a 17:30 ZŠ Školní, Orlová
    1.10.2022 Sobota U19 EL Snakes - Tygři Brno 17:00 Hala Plzeňská
    2.10.2022 Neděle U19 EL Snakes - Basket Brno 10:00 Hala Plzeňská
    2.10.2022 Neděle U19 NRL Šumperk - Snakes 10:00 Šumperk
    2.10.2022 Neděle U15 ŽL Snakes - Nový Jičín 12:00 ZŠ Dvorského
    2.10.2022 Neděle U15 NRL Příbor - Snakes Háj 12:30 Příbor
    2.10.2022 Neděle Muži 1. liga Snakes - Zlín 17:00 Hala Plzeňská
  • Rozpis utkání týmů BK Snakes 19.- 25.9.2022

    20.9.2022
    Datum Soutěž Utkání Čas Místo
    21.9.2022 Středa Muži SLM 1.třída Snakes B - Odry 20:40 ZŠ Dvorského
    23.9.2022 Pátek Muži 1. liga Pardubice - Snakes 20:00 Pardubice
    24.9.2022 Sobota U14 ŽL NH Ostrava - Snakes  odloženo Ostrava
    24.9.2022 Sobota U17 NRL Havířov - Snakes 11:00 Havířov
    24.9.2022 Sobota U17 EL Snakes - Tygři Brno 14:00 ZŠ Dvorského
    24.9.2022 Sobota U12 OP Snakes - Frýdek Místek 16:30 a 18:00 ZŠ Dvorského
    24.9.2022 Sobota Muži SLM 2.třída Snakes Háj - Havířov odloženo hala Háj ve Slezsku
    25.9.2022 Neděle U17 EL Snakes  - Vysočina 10:00 ZŠ Dvorského
    25.9.2022 Neděle U14 ŽL Opava - Snakes odloženo Opava
  • Rozpis utkání týmů BK Snakes 12.- 18.9.2022

    14.9.2022
    Datum Soutěž Utkání Čas Místo
    15.9.2022 Čtvrtek Muži SLM 1.třída Český Těšín - Snakes B 18:30 Český Těšín
    17.9.2022 Sobota U11 OP Snakes Hrabůvka - NH Poruba 8:30 a 10:00 ZŠ Dvorského
    17.9.2022 Sobota U19 NRL Snakes - Val.Mez 12:00 ZŠ Dvorského
    17.9.2022 Sobota U14 ŽL Zlín - Snakes 12:30 Zlín
    17.9.2022 Sobota U13 OP Opava - Snakes Orlová 13:00 a 15:00 Opava
    17.9.2022 Sobota U11 OP Snakes Poruba - NH Porg 14:00 a 15:30 ZŠ Dvorského
    17.9.2022 Sobota U15 NRL Snakes Orlová - Bruntál 16:00 Gymnázium Orlová
    17.9.2022 Sobota U19 EL Snakes - Pelhřimov 17:00 Hala Plzeňská
    17.9.2022 Sobota U13 OP Frýdek-Místek - Snakes 17:30 a 19:00 Frýdek-Místek
    18.9.2022 Neděle U19 EL Snakes - Pardubice 10:00 Hala Plzeňská
    18.9.2022 Neděle U19 NRL Snakes - Přerov 10:00 ZŠ Dvorského
    18.9.2022 Neděle U14 ŽL Kroměříž - Snakes 10:00 Kroměříž
    18.9.2022 Neděle U15 ŽL Snakes - Opava 12:15 ZŠ Dvorského
    18.9.2022 Neděle Muži 1. liga Snakes - Prostějov 17:00 Hala Plzeňská
  • Test CUP 2022

    12.9.2022

    Představujeme vám vítězné týmy ve všech kategoriích našeho turnaje Test CUP Ostrava 2022. V kategorii U19 zvítězil tým BK VIVIDBOOKS Pardubice, v kategorii U17 tým BK NH Ostrava a v kategorii U15 tým Sokol Pražský...

  • Test CUP 2022

    10.9.2022

    V sekci Turnaje najdete rozpis turnaje Test CUP 2022, výsledky a tabulky zápasů v jednitlivých kategoriích.

    Test CUP 2022

Starší »
int(1)

Novinky

Kontaktujte nás

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel devět a tři 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (Informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).

Rychlý kontakt

E-mail: info@BKSnakes.cz
Stránky: admin@BKSnakes.cz

Kontaktní osoba

Petr HÁLA
Mobil: 736 660 430
E-mail: Petr.Hala@BKSnakes.cz 

Kde nás najdete?

Partneři

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Moravskoslezský kraj

Ostrava

Ostrava-Jih

Ostrava-Poruba

Orlová

Gerych

Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových

Česká Basketbalová Federace

ARDON

Facebook

ACORY

Ozana

Nadace OKD

ArcelorMittal

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY