slide
VÍTÁ VÁS BASKETBALOVÝ KLUB SNAKES
-
Mikuláš
6.12.2023Zábavní odpoledne nejen pro basketbalosty klubu od Snakes přípravek po Snakes U13 v tělocvičnách ZŠ a MŠ Ostrava-Bělský Les, B. Dvorského 1. Přijdte se všichni i s doprovodem pobavit v kruhu malých basketbalistů 12. prosince 2023 od 16:30 hod. Pro hráče překvapení... -
Rozpis utkání týmů BK Snakes 4.- 10.12.2023
5.12.2023Datum Soutěž Utkání Čas Místo 6.12.2023 Středa U12 OP Příbor - Snakes 17:00 a 18:15 Příbor 8.12.2023 Pátek Muži 1. liga Opava - Snakes 19:30 Opava 9.12.2023 Sobota U14 ŽL NH Ostrava - Snakes 8:00 Ostrava 9.12.2023 Sobota U10 OP Havířov - Snakes Orlová 8:00 a 9:15 Havířov 9.12.2023 Sobota U10 OP Snakes Poruba - Snakes Hrabůvka 2 9:00 a 10:30 ZŠ Dvorského 9.12.2023 Sobota U10 OP Příbor - Snakes Hrabůvka 9:00 a 10:30 Příbor 9.12.2023 Sobota U12 OP Snakes Orlová - Frýdek Místek 9:30 a 11:00 ZŠ Školní, Orlová 9.12.2023 Sobota U17 EL Basket Brno - Snakes 15:30 Brno 9.12.2023 Sobota U17 NRL Snakes Orlová - Snakes B 16:00 Gymnázium, Orlová 9.12.2023 Sobota Muži SML 2.třída Bruntál - Snakes Háj 18:30 Bruntál 10.12.2023 Neděle U17 NRL Havířov - Snakes Háj 9:00 Havířov 10.12.2023 Neděle U14 ŽL Opava - Snakes 10:00 Opava 10.12.2023 Neděle U17 EL Tygři Brno - Snakes 11:00 Brno -
Rozpis utkání týmů BK Snakes 27.11.- 3.12.2023
28.11.2023Datum Soutěž Utkání Čas Místo 29.11.2023 Středa Muži ČP Snakes - Nový Jičín 18:00 Hala Plzeňská 29.11.2023 Středa Muži SML 1.třída Snakes B - Nový Jičín B 20:40 ZŠ Dvorského 1.12.2023 Pátek U14 ŽL Snakes - Příbor 17:30 ZŠ Dvorského 1.12.2023 Pátek Muži 1. liga Zlín - Snakes 18:15 Zlín 2.12.2023 Sobota U11 OP Snakes Háj - Snakes Hrabůvka 9:00 a 10:30 Háj ve Slezsku 2.12.2023 Sobota U15 ŽL Opava - Snakes 11:00 Opava 2.12.2023 Sobota U15 NRL Hladnov - Snakes B 15:00 Hladnov 3.12.2023 Neděle Snakes - Příbor 9:00 ZŠ Dvorského 3.12.2023 Neděle U13 OP NH Poruba - Snakes Orlová 9:00 a 10:30 Ostrava 3.12.2023 Neděle U15 ŽL Nový Jičíin - Snakes 10:00 Nový Jičín 3.12.2023 Neděle U13 OP Frýdek-Místek - Snakes 15:00 a 16:15 Frýdek-Místek 3.12.2023 Neděle U19 EL Snakes - Jindřichův Hradec 16:00 ZŠ Dvorského 4.12.2023 Pondělí U19 EL Snakes - Pelhřimov 16:00 ZŠ Dvorského -
Rozpis utkání týmů BK Snakes 20.- 26.11.2023
21.11.2023Datum Soutěž Utkání Čas Místo 21.11.2023 Úterý Muži SML 1.třída Opava C - Snakes B 20:00 Opava 23.11.2023 Čtvrtek Muži SML 2.třída Odry - Snakes Háj 20:20 Odry 25.11.2023 Sobota U15 NRL Snakes B - Havířov 9:00 ZŠ Dvorského 25.11.2023 Sobota U19 NRL Snakes B - Přerov 11:00 ZŠ Dvorského 26.11.2023 Neděle Muži 1. liga Snakes - Nový Jičín 18:00 Hala Plzeňská -
Rozpis utkání týmů BK Snakes 13.- 19.11.2023
13.11.2023Datum Soutěž Utkání Čas Místo 14.11.2023 Úterý U10 OP Snakes Orlová - Frýdek-Místek 16:00 a 17:30 ZŠ Školní, Orlová 15.11.2023 Středa Muži SML 1.třída Snakes B - Příbor 20:40 ZŠ Dvorského 16.11.2023 Čtvrtek Muži 1. liga Svitavy - Snakes 20:00 Svitavy 17.11.2023 Pátek U14 ŽL Snakes - Havířov 10:00 ZŠ Dvorského 17.11.2023 Pátek U19 EL Snakes - NH Ostrava 17:00 Hala Plzeňská 18.11.2023 Sobota U10 OP Snakes Hrabůvka - NH Ostrava 9:00 a 10:30 ZŠ Dvorského 18.11.2023 Sobota U17 NRL Snakes Háj - Třinec 9:30 Háj ve Slezsku 18.11.2023 Sobota U14 ŽL Snakes - Frýdek-Místek 13:00 ZŠ Dvorského 18.11.2023 Sobota U17 NRL Opava B - Snakes Orlová 13:00 Opava 18.11.2023 Sobota U17 EL Snakes - Frýdek-Místek 15:30 ZŠ Dvorského 18.11.2023 Sobota U17 NRL Snakes - Karviná 17:45 ZŠ Dvorského 19.11.2023 Neděle U12 OP Snakes - Karviná odloženo ZŠ Dvorského 19.11.2023 Neděle U17 NRL Třinec - Snakes 10:00 Třinec 19.11.2023 Neděle U12 OP Snakes Orlová - NHS Ostrava 12:30 a 14:00 ZŠ Školní, Orlová 19.11.2023 Neděle U14 ŽL Snakes - Příbor odloženo ZŠ Dvorského 19.11.2023 Neděle U10 OP Snakes Hra 2 - Havířov odloženo ZŠ Dvorského 19.11.2023 Neděle U17 EL Frýdek-Místek - Snakes 14:30 Frýdek-Místek 19.11.2023 Neděle U17 NRL Snakes Orlová - Snakes Háj 17:00 Gymnázium, Orlová 19.11.2023 Neděle Muži 1. liga Basket Olomouc - Snakes 18:00 Olomouc -
Rozpis utkání týmů BK Snakes 6.- 12.11.2023
7.11.2023Datum Soutěž Utkání Čas Místo 11.11.2023 Sobota U11 OP NH Ostrava - Snakes Háj 8:00 a 9:00 Ostrava 11.11.2023 Sobota U13 OP Snakes Orlová - Snakes 8:30 a 10:00 ZŠ Školní, Orlová 11.11.2023 Sobota U11 OP Příbor - Snakes Poruba 9:00 a 10:30 Příbor 11.11.2023 Sobota U11 OP Snakes Hrabůvka - Frýdek-Místek 9:00 a 10:30 ZŠ Dvorského 11.11.2023 Sobota U15 NRL Snakes B - Karviná 13:00 ZŠ Dvorského 11.11.2023 Sobota U15 ŽL NH Ostrava - Snakes 13:00 Ostrava 11.11.2023 Sobota U19 EL Opava - Snakes 13:30 Opava 11.11.2023 Sobota U19 NRL Snakes B - Karviná 15:00 ZŠ Dvorského 12.11.2023 Neděle U15 NRL NH Ostrava B - Snakes B 8:00 Ostrava 12.11.2023 Neděle U19 EL Pardubice - Snakes 10:30 Pardubice 12.11.2023 Neděle U15 ŽL Snakes - NH Ostrava 10:30 ZŠ Dvorského 12.11.2023 Neděle U19 NRL Zlín - Snakes 15:00 Zlín 12.11.2023 Neděle Muži 1. liga Královští Sokoli - Snakes 16:30 Hradec Králové -
Rozpis utkání týmů BK Snakes 30.10.- 5.11.2023
31.10.2023Datum Soutěž Utkání Čas Místo 31.10.2023 Úterý Muži SML 1.třída Odry - Snakes 19:45 Odry 2.11.2023 Čtvrtek U15 NRL Frýdek-Místek - Snakes B 17:30 Frýdek-Místek 2.11.2023 Čtvrtek Muži SML 2.třída Snakes Háj - Restart Havířov 20:20 Háj ve Slezsku 3.11.2023 Pátek U14 ŽL Frýdek-Místek - Snakes 18:30 Frýdek-Místek 4.11.2023 Sobota U12 OP Havířov - Snakes 8:30 a 9:45 Havířov 4.11.2023 Sobota U10 OP Frýdek-Místek - Snakes Hrabůvka 8:30 a 9:45 Frýdek-Místek 4.11.2023 Sobota U17 NRL Karviná - Snakes Háj 9:00 Karviná 4.11.2023 Sobota U13 OP - PZ Snakes - Olomouc 9:00 ZŠ Dvorského 4.11.2023 Sobota U13 OP - PZ Olomouc - Žilina 10:45 ZŠ Dvorského 4.11.2023 Sobota U10 OP Havířov - Snakes Poruba 11:00 a 12:45 Havířov 4.11.2023 Sobota U13 OP - PZ Snakes - Žilina 12:30 ZŠ Dvorského 4.11.2023 Sobota U10 OP Frýdek-Místek - Snakes Hra 2 14:15 a 15:15 Frýdek-Místek 4.11.2023 Sobota U17 EL Opava - Snakes 15:00 Opava 4.11.2023 Sobota U12 OP Frenštát - Snakes Orlová 15:00 a16:30 Frenštát pod Rad. 4.11.2023 Sobota U14 ŽL Fastav Zlín - Snakes 16:00 Zlín 4.11.2023 Sobota Muži SML 2.třída Snakes Háj - Hlučín 17:00 Háj ve Slezsku 5.11.2023 Neděle U17 EL NH Ostrava - Snakes 9:00 Ostrava 5.11.2023 Neděle U13 OP Nový Jičín - Snakes 10:00 Nový Jičín 5.11.2023 Neděle U17 NRL Snakes Orlová - Havířov 15:00 Gymnázium Orlová 5.11.2023 Neděle Muži 1. liga Snakes - Basket Brno 18:00 Hala Plzeňská -
Rozpis utkání týmů BK Snakes 23.- 29.10.2023
23.10.2023Datum Soutěž Utkání Čas Místo 25.10.2023 Středa Muži ČP Basketpoint - Snakes 18:30 Frýdek-Místek 29.10.2023 Neděle Muži 1. liga Svitavy - Snakes odloženo Svitavy -
Rozpis utkání týmů BK Snakes 16.- 22.10.2023
17.10.2023Datum Soutěž Utkání Čas Místo 18.10.2023 Středa Muži SML 1.třída Snakes B - Slavia Havířov 20:40 ZŠ Dvorského 20.10.2023 Pátek Muži SML 2.třída Hladnov C - Snakes Háj 20:15 Hladnov 21.10.2023 Sobota U11 OP Snakes Hrabůvka - Nový Jičín 9:00 a 10:30 ZŠ Dvorského 21.10.2023 Sobota U11 OP Snakes Háj - Třinec 9:00 a 10:30 Háj ve Slezsku 21.10.2023 Sobota U13 OP Snakes Orlová - Frýdek-Místek 9:00 a 10:30 ZŠ Škoní, Orlová 21.10.2023 Sobota U15 ŽL Snakes - Zlín 15:00 ZŠ Dvorského 21.10.2023 Sobota U19 EL Snakes - Tygři Brno 17:30 Hala Plzeňská 22.10.2023 Neděle U13 OP NH Poruba - Snakes 8:00 a 9:30 Ostrava 22.10.2023 Neděle U11 OP Snakes Poruba - NH Poruba 9:00 a 10:30 ZŠ Dvorského 22.10.2023 Neděle U19 EL Snakes - Basket Brno 11:30 Hala Plzeňská 22.10.2023 Neděle U15 ŽL Snakes - Kroměříž 12:30 ZŠ Dvorského 22.10.2023 Neděle Muži 1. liga Snakes - Prostějov 18:00 Hala Plzeňská -
Rozpis utkání týmů BK Snakes 9.- 15.10.2023
10.10.2023Datum Soutěž Utkání Čas Místo 11.10.2023 Středa U14 ŽL Snakes - NH Ostrava 16:00 ZŠ Dvorského 13.10.2023 Pátek Muži SML 1.třída VŠB Ostrava - Snakes 17:30 Ostrava 13.10.2023 Pátek Muži 1. liga Pardubice - Snakes 19:00 Pardubice 14.10.2023 Sobota U12 OP Snakes - NH M Ostrava odloženo ZŠ Dvorského 14.10.2023 Sobota U17 NRL Snakes Háj - Snakes B 9:30 Háj ve Slezsku 14.10.2023 Sobota U10 OP Snakes Hrab. 2 - Snakes Orlová 12:00 a 13:30 ZŠ Dvorského 14.10.2023 Sobota U10 OP Snakes Poruba - Frýdek-Místek 15:00 a 16:30 ZŠ Dvorského 14.10.2023 Sobota U17 EL Pardubice - Snakes 12:30 Pardubice 15.10.2023 Neděle U17 EL Nymburk - Snakes 10:00 Nymburk -
Rozpis utkání týmů BK Snakes 2.- 8.10.2023
2.10.2023Datum Soutěž Utkání Čas Místo 6.10.2023 Pátek U14 ŽL Snakes - Opava 17:40 ZŠ Dvorského 7.10.2023 Sobota U11 OP Havířov - Snakes Poruba 9:00 a 10:00 Havířov 7.10.2023 Sobota U11 OP Nový Jičín - Snakes Háj 9:00 a 10:30 Nový Jičín 7.10.2023 Sobota U13 OP Snakes Orlová - NH Poruba 9:30 a 11:00 ZŠ Školní, Orlová 7.10.2023 Sobota U19 NRL Opava B - Snakes B 10:00 Opava 7.10.2023 Sobota U15 NRL Snakes - Příbor 10:00 ZŠ Dvorského 7.10.2023 Sobota U15 ŽL Olomouc - Snakes 12:30 Olomouc 7.10.2023 Sobota U11 OP NH M Ostrava - Snakes Hrabůvka 14:00 a 15:30 ZŠ Dvorského 7.10.2023 Sobota Muži SML 2.třída Snakes Háj - Havířov 17:00 Háj ve Slezsku 7.10.2023 Sobota U19 EL Jindřichův Hradec - Snakes 17:00 Jindřichův Hradec 8.10.2023 Neděle U15 ŽL Prostějov - Snakes 9:00 Prostějov 8.10.2023 Neděle U13 OP Snakes - Frýdek-Místek 9:00 a 10:30 ZŠ Dvorského 8.10.2023 Neděle U19 EL Pelhřimov - Snakes 11:30 Pelhřimov 8.10.2023 Neděle Muži 1. liga Snakes - Opava B 18:00 Hala Plzeňská -
Rozpis utkání týmů BK Snakes 25.9.- 1.10.2023
25.9.2023Datum Soutěž Utkání Čas Místo 26.9.2023 Úterý U17 NRL Snakes B - Opava B 17:45 ZŠ Dvorského 27.9.2023 Středa Muži SML 1.třída Snakes B - Hladnov B 20:40 ZŠ Dvorského 28.9.2023 Čtvrtek U14 ŽL Havířov - Snakes 9:00 Havířov 28.9.2023 Čtvrtek U19 EL NH Ostrava - Snakes 15:00 Ostrava 28.9.2023 Čtvrtek Muži ČP Kroměříž - Snakes 16:00 Kroměříž 30.9.2023 Sobota U12 OP Hladnov - Snakes 9:30 a 11:15 Hladnov 30.9.2023 Sobota U17 NRL Třinec - Snakes Orlová 10:00 Třinec 30.9.2023 Sobota U14 ŽL Příbor - Snakes 15:00 Příbor 30.9.2023 Sobota U12 OP Snakes Orlová - Opava 15:00 a 16:30 ZŠ Školní, Orlová 30.9.2023 Sobota U17 EL Snakes - Tygři Brno 15:30 ZŠ Dvorského 1.10.2023 Neděle U14 ŽL Frýdek-Místek - Snakes 9:00 Frýdek-Místek 1.10.2023 Neděle U17 EL Snakes - Basket Brno 10:00 ZŠ Dvorského 1.10.2023 Neděle Muži 1. liga Snakes - Zlín 17:00 Hala Plzeňská -
Den otevřených dveří
19.9.2023Zveme vás na Den otevřených dveří naší partnerské školy Sportovního gymnázia Dany a Emila Zátopkových, který se koná dne 24.10.2023 od 16:00 hodin.
-
Rozpis utkání týmů BK Snakes 18.- 24.9.2023
19.9.2023Datum Soutěž Utkání Čas Místo 22.9.2023 Pátek Muži 1. liga Nový Jičín - Snakes 19:00 Nový Jičín 23.9.2023 Sobota U11 OP Frýdek-Místek - Snakes Háj 9:00 a 10:15 Frýdek-Místek 23.9.2023 Sobota U11 OP Snakes Hrabůvka - Třinec 9:00 a 10:30 ZŠ Dvorského 23.9.2023 Sobota U19 DL Krnov - Snakes B 10:00 Krnov 23.9.2023 Sobota U15 ŽL Snakes - Nový Jičín 12:00 ZŠ Dvorského 23.9.2023 Sobota U11 OP Snakes Poruba - Opava 14:00 a 15:30 ZŠ Dvorského 23.9.2023 Sobota Muži SML 2.třída Snakes Háj - Bruntál 17:00 Háj ve Slezsku 23.9.2023 Sobota U19 EL Snakes - Pardubice 17:00 Hala Plzeňská 23.9.2023 Sobota U15 NRL Snakes B - Hladnov 17:30 ZŠ Dvorského 24.9.2023 Neděle U13 OP Snakes - Snakes Orlová 8:30 a 10:00 ZŠ Dvorského 24.9.2023 Neděle U15 NRL Bruntál - Snakes B 10:00 Bruntál 24.9.2023 Neděle U19 EL Snakes - Opava 11:30 Hala Plzeňská 24.9.2023 Neděle U15 ŽL Snakes - Opava 12:00 ZŠ Dvorského 24.9.2023 Neděle U19 NRL Snakes B - NH Ostrava B 14:00 ZŠ Dvorského -
Rozpis utkání týmů BK Snakes 11.- 17.9.2023
11.9.2023Datum Soutěž Utkání Čas Místo 16.9.2023 Sobota U12 OP Frýdek-Místek - Snakes Orlová 9:00 a 10:15 Frýdek-Místek 16.9.2023 Sobota U12 OP Snakes - Příbor 9:00 a 10:30 ZŠ Dvorského 16.9.2023 Sobota U17 NRL Snakes Háj - Havířov 9:30 Háj ve Slezsku 16.9.2023 Sobota U14 ŽL Snakes - Nový Jičín 13:00 ZŠ Dvorského 16.9.2023 Sobota U17 EL Snakes - NH Ostrava 15:30 ZŠ Dvorského 16.9.2023 Sobota U17 NRL Snakes B - Orlová 18:00 ZŠ Dvorského 17.9.2023 Neděle U17 EL Snakes - Opava 9:30 ZŠ Dvorského 17.9.2023 Neděle U17 NRL Opava B - Snakes Háj 10:00 Opava 17.9.2023 Neděle U17 NRL Snakes Orlová - Karviná 10:00 Gymnázium, Orlová 17.9.2023 Neděle U14 ŽL Snakes - Zlín 12:00 ZŠ Dvorského 17.9.2023 Neděle Muži 1. liga Snakes - Basket Olomouc 17:00 Hala Plzeňská