Pátek / Friday 18.12.2015

Friday 18.12.2015

GROUP A
Sports hall - ZŠ B. Dvorského
Time of match Home Visitors Result
11:00 - 12:20 BK TOROLA Snakes Ostrava BŠ Praha 47:51
12:20 - 13:40 Sopron Sportiskola Inter Bratislava 54:56
14:00 - 15:20 BK TOROLA Snakes Ostrava Inter Bratislava 50:72
15:20 - 16:40 BŠ Praha Sopron Sportiskola
56:63
17:00 - 18:20 BK TOROLA Snakes Ostrava Sopron Sportiskola
59:70
18:20 - 19:40 BŠ Praha Inter Bratislava 61:81

Teams BK TOROLA Snakes Ostrava BŠ Praha Sopron Sportiskola
Inter Bratislava Score Points Rank
Snakes Ostrava xxxxx 47:51 59:70 50:72 156:193 0 4
BŠ Praha 51:47 xxxxx 56:63 61:81 168:191 2 3
Sopron Sportiskola 70:59 63:56 xxxxx 54:56 187:171 4  2
Inter Bratislava 72:50 81:61 56:54 xxxxx 209:165 6  1

GROUP B
Sports hall - ZŠ Mitušova 16
Time of match Home Visitors Result
11:00 - 12:20 BK Příbor Sokol Pražský 37:61
12:20 - 13:40 Victoria Žilina N. H. Przemyśl 46:57
14:00 - 15:20 BK Příbor N. Przemyśl 48:50
15:20 - 16:40 Sokol Pražský Victoria Žilina 47:35
17:00 - 18:20 BK Příbor Victoria Žilina 57:52
18:20 - 19:40 Sokol Pražský N. H. Przemyśl 55:29

Teams BK Příbor Sokol Pražský Victoria Žilina Niedźwiadki Hensfort Przemyśl Score Points Rank
BK Příbor xxxxx 37:61 57:52 48:50 142:163        2        3
Sokol Pražský 61:37 xxxxx 47:35 55:29 163:101        6        1
Victoria Žilina 52:57 35:47 xxxxx 46:57 133:161        0        4
N. H. Przemyśl 50:48 29:55 57:46 xxxxx 136:149        4        2

20:45 - 21:15 Festive initiation of tournament
22:15 -   ?? Coaching clinic  

Sobota / Saturday 19.12.2015

Sports hall - ZŠ B. Dvorského
Time of match Home Visitors Results
08:00-09:20 INTER Bratislava Victoria Žilina 83:48
09:20-10:40 Sokol Pražský BK TOROLA Snakes Ostrava 70:67
10:40-12:00 Sopron Sportiskola
BK Příbor 57:29
12:00-13:20 Niedźwiadki Hensfort Przemyśl BŠ Praha 44:53
13:20-14:40 BK TOROLA Snakes Ostrava BK Příbor 76:50
14:40-16:00 Victoria Žilina Niedźwiadki Hensfort Przemyśl 56:49
16:00-17:20 INTER Bratislava BŠ Praha 80:44
17:20-18:40 SOKOL Pražský Sopron Sportiskola
55:57

19:30-21:30 All Stars game of tournament
  Skills competition

Neděle/ Sunday 20.12.2015

Sports hall - ZŠ B. Dvorského
Time of match Match Home Visitors Results
08:30-09:50 7th place BK Příbor Niedźwiadki Hensfort Przemyśl 36:43
09:50-11:10 5th place BK TOROLA Snakes Ostrava Victoria Žilina 65:66
11:10-12:30 3rd place BŠ Praha Sokol Pražský 38:53
12:30-14:00 FINAL  Inter Bratislava Sportiskola Sopron 62:42

14:10-14:45 Festive ceremony

Celkové umístění/ Placement

Place Team
1.  Inter Bratislava
2.  Sopron Sportiskola
3.  Sokol Pražský
4.  BŠ Praha
5.  Victoria Žilina
6.  BK TOROLA Snakes Ostrava
7.  Niedźwiadki Hensfort Przemyśl
8.  BK Příbor

Novinky

  • Změna v pravidlech od 1.10.2017

    10.10.2017

    Od 1.10.2017 dochází k "malé" změně v pravidlech o krocích a je tady názorné video, kdyby jste to z pravidel nepochopili:

  • Naši Snakes

    26.9.2017

    Opět v sekci "Naši Snakes - Sezóna 2017/2018" najdete aktuální informace o zápasech odchovanců Snakes.

Kontaktujte nás

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel devět a dvě 
Zpráva:

Rychlý kontakt

E-mail: info@BKSnakes.cz

Kontaktní osoba

Petr HÁLA
Mobil: 736 660 430

E-mail: Petr.Hala@BKSnakes.cz

Kde nás najdete?

Partneři

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Moravskoslezský kraj Ostrava Ostrava-Jih Ostrava-Poruba Frýdek-Místek Orlová Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových Česká Basketbalová Federace Facebook ACORY Smolo ArcelorMittal 

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY