Fotky

Pokud budete na Festivalu fotit a podělíte se s námi o fotky, prosím pošlete mi odkaz na e-mail: Richard.Marek@BKSnakes.cz.

Děkujeme 

BCM Orli Prostějov - BK Snakes Ostrava

Máme tady první sérii fotek z Festivalu nejmladších minižáků U12 2017 a to ze zápasu BCM Orli Prostějov - BK Snakes Ostrava.

Novinky

 • Již tuto neděli

  21.9.2017

  O tomto víkendu zahájí svým prvním zápasem v 1. lize mužů další nováčci v dresu Snakes Ostrava a to hned na domácím hřišti. Zápas začíná v 17:00 hod. a hraje se v hale SG na Plzeňské. Přijďte podpořit hráče a spoluhráče v hojném počtu.

 • Sezóna 2017/2018

  5.9.2017

  Tak i stránky na novou sezónu jsou skoro hotové. U každého družstva už najdete ty nejdůležitější informace - časy tréninků a rozpis zápasů na sezónu. I časy tréninků u přípravek byly zaktualizovány. V případě nejasností kontaktujte trenéra uvedeného u daného družstva nebo u přípravky.

 • HLEDÁME NOVÉ TRENÉRY!!!

  17.2.2017

  Pokud se celý Vás život točí okolo basketu a Vy chcete své zkušenosti předávat mladým basketbalovým talentům a pomoct jim tak v jejich rozvoji, pak hledáme právě Vás!

  Na pozice mládežnických a žákovských trenérů přijmeme posily do našeho týmu.

  Pro více informací volejte šéftrenérovi klubu, Dušanovi Hrdličkovi na číslo
  603 114 383.

Kontaktujte nás

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel čtyři a sedm 
Zpráva:

Rychlý kontakt

E-mail: info@BKSnakes.cz

Kontaktní osoba

Petr HÁLA
Mobil: 736 660 430

E-mail: Petr.Hala@BKSnakes.cz

Kde nás najdete?

Partneři

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Moravskoslezský kraj Ostrava Ostrava-Jih Ostrava-Poruba Frýdek-Místek Orlová Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových Česká Basketbalová Federace Facebook ACORY Smolo ArcelorMittal 

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY