BŠ Praha - BK SLUNETA Ústí nad Labem

BŠ Praha - BK SLUNETA Ústí nad Labem 78:71 (8:16 40:32 61:52)

Bubeník 22 (6/4), Bělohradský 16 (2/0), Zeithammer 14 (31/6), Novotný 9 (1/1), Trepeš 5 (1/1), Skivánek V. 4 (8/4), Švagr 4, Kráčmera 4 (2/0) - Sedlák 21 (12/5), Novák 21 (5/1), Kovařík 5 (2/1), Koucký 5 (2/1), David 4 (2/0), Mikšovský 4, Stráda 4, Žalud 4, Srp 2, Hatylák 1 (2/1)

Sokol Písek - BK TOROLA Snakes Ostrava

Sokol Písek - BK TOROLA Snakes Ostrava 52:50 (22:18 30:28 44:33)

Svoboda 25 (TH 11/7), Douda 7 (4/1), Bečka 5 (2/1), Čihák 4 (2/0), Žák 4 (8/4), Procházka 3 (4/1), Hladík 2, Vovesný 2 - Smažák L. 14, Vilč 13 (11/5), Smažák P. 8 (6/2), Bentkowski 5 (6/3), Smejkal 4, Haták 3 (1/1), Janík 1 (2/1), Karpjuk 1 (2/1), Zavadil 1 (4/1)

BK Litomyšl - BK Lokomotiva Plzeň

BK Litomyšl - BK Lokomotiva Plzeň 52:78 (14:25 27:36 37:50)

Folta 17 (TH 3/3), Bielko 7 (2/1), Sabol 6 (6/2), Kubíček 6, Hanuš 5 (2/1), Vomáčka 4 (6/2), Martiník 3 (2/1), Prokop 3 (4/1), Král 1 - Karlíček 21 (9/5), Winter 15 (4/3), Klein 12 (3/2), Reithar 10 (7/4), Kučera 7 (10/5), Šindler 3 (2/1), Jílek O. 2, Hasman 2 (4/2), Jílek M. 2, Brož 2, Kudrlička 2

BK Žďár nad Sázavou - Sokol Kbely

BK Žďár nad Sázavou - Sokol Kbely 51:40 (14:14 28:21 40:27)

Polívka 16, Pleva 9 (TH 1/1), Beran 4, Kužel 4, Polanský 4 (2/0), Jaroš 4, Strážnický 4, Danko 3 (1/1), Stejskal 2, Pšovic 1 (2/1) - Štěrbáček R. 12 (1/0), Štěrbáček K. 11 (7/1), Matejka 6 (3/2), Lněníček 4 (6/4), Petržík 2, Eminger 2, Procházka 2, Vrba 1 (2/1)

BK NH Flames Ostrava - Slavia Kroměříž

BK NH Flames Ostrava - Slavia Kroměříž 44:35 (5:12 20:16 28:25)

Gero 11 (TH 3/1), Pomezný 10 (2/2), Zvolánek 6 (4/2), Kučera 6, Kašok 5 (6/5), Mršťák 4 (2/0), Vlk 2 (2/0) - Kučera 8 (4/2), Szcotka 8 (4/2), Máselník 6 (2/0), Ondo 4, Baček 4, Přikryl 3 (2/1), Odložil 2(2/0)

BK Synthesia Pardubice - BC Kolín

BK Synthesia Pardubice - BC Kolín 54:46 (14:11 29:18 44:40)

Bílek 9 (TH 2/1), Krejčík 8 (11/4), Klouček 6 (8/2), Rubeš 5 (2/1), Rampach 4 (6/0), Novák 4 (2/0), Kment 4, Sytař 4, Šrámek 4 (2/0), Fecko 4, Vondráček 2 - Sýkora V. 14, Soukal 8, Kilián 6 (2/0), Kropáček 5 (2/1), Jánský 4 (2/0), Bareš 3 (4/1), Koláčný 2, Klvaň 2, Sýkora F. 2 (2/0)

BK TOROLA Snakes Ostrava - Slavia Kroměříž

BK TOROLA Snakes Ostrava - Slavia Kroměříž 42:52 (13:14 24:28 34:42)

Smažák P. 16 (TH 6/2), Bentkowski 13 (5/1), Chytil 4, Zavadil 3 (3/1), Vilč 2 (2/0), Fajčák 2, Haták 2 - Szcotka 14 (2/2), Máselník 13 (1/1), Přikryl 8, Odložil 6, Kučera 5 (2/1), Ondo 2, Baček 2, Navrátil 2

BK Lokomotiva Plzeň - BK SLUNETA Ústí nad Labem

BK Lokomotiva Plzeň - BK SLUNETA Ústí nad Labem 55:58 (14:16 36:32 41:46)

Karlíček 19 (TH 8/5), Reithar 8 (5/2), Klein 7 (3/1), Kučera 7 (2/1), Kaiser 4, Šindler 4, Lukeš 2, Hasman 2, Winter 2 - Sedlák 13 (2/1), Novák 13 (8/5), Koucký 8, Kovařík 7 (5/1), David 5 (4/3), Stráda 4, Hatylák 2, Gabriel 2 (2/0), Mikšovský 2, Švabík 2 (1/0)

Sokol Písek - BK NH Flames Ostrava

Sokol Písek - BK NH Flames Ostrava 46:65 (7:12 21:34 36:43)

Svoboda 10 (TH 7/2), Žák 8 (2/2), Vovesný 7 (4/3), Hladík 6, Procházka 4, Douda 4, Čihák 3 (4/1), Bečka 2, Křesina 1 (2/1), Humpál 1 (2/1) - Gero 25 (5/1), Kašok 10 (2/2), Zvolánek 9 (5/1), Malíček 6 (3/2), Vlk 4, Mršťák 4, Němec 4, Pomezný 2, Mikenda 1 (4/1)

BŠ Praha - BK Litomyšl

BŠ Praha - BK Litomyšl 75:58 (20:14 35:26 53:34)

Zeithammer 21 (TH 2/1), Bubeník 21 (10/3), Kráčmera 8, Trepeš 6, Skřivánek V. 5 (2/1), Novotný 4 (1/0), Bělohradský 4, Švagr 2, Záruba 2, Uhlíř 2 - Folta 28 (5/2), Bielko 8, Kubíček 6, Prokop 6, Sabol 4, Hanuš 2, Brýdl 2, Tupec 2

TJ Sokol Kbely - BC Kolín

TJ Sokol Kbely - BC Kolín 66:45 (21:8 36:20 53:33)

Štěrbáček R. 15 (TH 4/1), Lněníček 13 (3/3), Štěrbáček K. 11 (13/5), Petržík 8, Eminger 6 (1/0), Matejka 5 (2/1), Klečka 4, Vrba 2, Frydl 2 - Kropáček 8 (2/0), Sýkora V. 8 (4/2), Klvaň 8 (2/2), Koláčný 6, Jánský 4 (4/2), Kotek 3 (2/1), Kilián 3 (2/1), Sýkora F. 2, Štěpař 2, Soukal 1

BK Žďár nad Sázavou - BK Synthesia Pardubice

BK Žďár nad Sázavou - BK Synthesia Pardubice 62:38 (17:12 28:22 47:24)

Polívka 18 (TH 5/2), Beran 8 (4/4), Pleva 8, Stážnický 7 (2/1), Polanský 5 (2/1), Danko 4 (4/2), Košetický 4, Jaroš 4, Kužel 2, Urban 2 - Bílek 12 (2/2), Rampach 8, Krejčík 5 (6/3), Kment 4, Novák 3 (2/1), Klouček 2, Chimiak 2 (1/0), Fiedler 2, Šrámek 0 (2/0)

Slavia Kroměříž - BK SLUNETA Ústí nad Labem

Slavia Kroměříž - BK SLUNETA Ústí nad Labem 30:42 (8:5 12:19 :23:25)

Kučera 8 (TH 3/2), Baček 7 (4/1), Odložil 5 (2/1), Trávníček 4, Máselník 3 (6/1), Daněk 2, Szcotka 1 (4/1) - Novák 12 (2/0), David 8, Sedlák 5 (4/2), Gabriel 4, Mikšovský 4, Koucký 3 (2/1), Hatylák 2, Stráda 2, Kovařík 2 (4/2)

BK Lokomotiva Plzeň - BK TOROLA Snakes Ostrava

BK Lokomotiva Plzeň - BK TOROLA Snakes Ostrava 71:63 (26:12 45:28 48:41 58:58)

Karlíček 25 (TH 7/3), Reithar 14 (7/6), Klein 13 (7/1), Kaiser 8, Winter 5, Šindler 2 (4/2), Jílek 2, Brož 2 - Bentkowski 25 (16/9), Smažák L. 9 (6/3), Smažák P. 6 (1/0), Fajčák 6 (4/4), Chytil 4, Vilč 4 (6/2), Smejkal 4, Karpjuk 2 (2/0), Haták 1 (2/1), Zavadil 2 (10/2)

BK NH Flames Ostrava - BK Litomyšl

BK NH Flames Ostrava - BK Litomyšl 56:61 p.p. (13:23 23:33 28:43 49:49)

Gero 23 (TH 9/5), Zvolánek 9 (3/1), Kašok 7 (4/1), Malíček 7 (3/1), Vlk 5 (3/1) Mršťák 4, Němec 1 (4/1) - Bielko 22 (1/0), Sabol 12, Folta 12 (6/4), Hanuš 4 (1/0), Kubíček 1 (2/1)

BŠ Praha - Sokol Písek

BŠ Praha - Sokol Písek 76:41 (13:20 39:27 65:33)

Bubeník 20 (TH 6/4), Zeithammer 16 (3/1), Skřivánek V. 7 (2/1), Kráčmera 7 (4/1), Kačírek 6 (1/0), Bělohradský 6 (2/0), Záruba 4 (1/0), Novotný 3 (6/1), Uhlíř 2, Inemann 2, Trepeš 2, Švagr 1 (4/1) - Svoboda 13 (6/5), Humpál 11 (1/1), Čihák 8 (2/2), Stuchlík 4, Vovesný 2 (2/0), Bečka 2, Žák 1 (2/1)

BK Litomyšl - BC Kolín

BK Litomyšl - BC Kolín 52:31 (14:4 32:10 40:21)

Folta 14 (TH 2/2), Sabol 12, Kubíček 12 (3/0), Bielko 8 (2/0), Vomáčka 2, Tupec 2, Prokop 2 - Sýkora V. 6, Klvaň 6, Kilián 6, Kropáček 4 (8/2), Jánský 3 (4/3), Soukal 3 (2/1), Sýkora F. 2 (3/0), Bareš 1 (2/1)

Sokol Písek - BK Synthesia Pardubice

Sokol Písek - BK Synthesia Pardubice 64:50 (18:13 22:35 52:28)

Svoboda 19 (TH 8/3), Bečka 12, Žák 9 (8/5), Vovesný 6 (4/2), Procházka 6 (2/0), Čihák 4 (2/0), Humpál 4 (2/0), Stuchlík 4 (3/2) - Bílek 19 (13/7), Krejčík 11 (6/3), Rampach 6 (2/0), Klouček 4, Fecko 3 (3/1), Novák 2 (2/0), Rubeš 2, Šrámek 2, Vondráček 1 (2/1)

BK NH Flames Ostrava - TJ Sokol Kbely

BK NH Flames Ostrava - TJ Sokol Kbely 72:43 (16:16 39:21 57:29)

Gero 19 (TH 4/3), Malíček 13 (7/5), Zvolánek 13 (6/3), Mikenda 13 (4/1), Kašok 4, Mršťák 3 (2/1), Vlk 2, Kučera 2, Kloužek 2, Pomezný 1 (4/1) - Eminger 10 (3/2), Štěrbáček K. 8 (6/2), Lněníček 7 (6/1), Štěrbáček R. 5 (4/1), Matejka 4 (3/0), Petržík 3 (2/1), Procházka 3 (3/1), Vrba 2, Latislav 1 (2/1)

BŠ Praha - BK Lokomotiva Plzeň

BŠ Praha - BK Lokomotiva Plzeň 74:63 (23:13 39:30 57:43)

Bubeník 14 (TH 10/6), Zeithammer 12 (2/0), Novotný 12, Bělohradský 7 (4/1), Uhlíř 6, Kráčmera 6, Trepeš 6, Klouda 4, Skřivánek 3 (4/1), Švagr 2, Kocourek 2 - Winter 15 (2/1), Klein 13 (1/1), Reithar 11 (4/3), Kaiser 6 (4/2), Šindler 6 (4/2), Karlíček 4 (6/2), Kučera 4 (4/2), Jílek O. 2 (2/0), Jílek M. 2

BK SLUNETA Ústí nad Labem - BC Kolín

BK SLUNETA Ústí nad Labem - BC Kolín 64:33 (22:8 36:14 50:22)

Novák 17 (TH 3/1), David 13 (2/1), Stráda 8 (2/0), Hatylák 6, Sedlák 4, Kovařík 4, Božek 4, Koucký 2, Švabík 2 - Kropáček 8 (3/0), Suchan 8, Koláčný 5 (3/1), Sýkora 4, Klvaň 3 (3/2), Kučera 2 (2/1), Brzák 1 (2/1)

BK TOROLA Snakes Ostrava - BK Synthesia Pardubice

BK TOROLA Snakes Ostrava - BK Synthesia Pardubice 49:43 (3:12 21:22 31:30)

Bentkowski 13 (TH 6/3), Vilč 12 (11/4), Karpjuk 7 (8/7), Zavadil 6 (8/2), Smažák P. 3 (2/1), Chytil 2 (4/2), Janík 2, Smejkal 2, Krőmer 2 - Bílek 15 (10/5), Krejčík 12 (1/0), Rubeš 4 (1/0), Fecko 4 (3/2), Rampach 2 (2/2), Novák 2 (2/0), Klouček 2 (2/0), Chimiak 2

Slavia Kroměříž - Sokol Kbely

Slavia Kroměříž - Sokol Kbely 46:44 (4:19 25:25 27:36)

Szcotka 15 (9/5), Odložil 10, Baček 6, Navrátil 6 (2/2), Kučera 5 (TH 6/3), Máselník 4, Trávníček 0 (2/0) - Procházka 11 (1/1), Lněníček 10 (5/1), Štěrbáček R. 9 (4/3), Štěrbáček K. 5 (5/2), Matějka 5 (4/3), Vrba 2, Petržík 2

BK Žďár nad Sázavou - BK Lokomotiva Plzeň

BK Žďár nad Sázavou - BK Lokomotiva Plzeň 45:60 (17:16 25:24 33:40)

Polívka 21 (TH 11/7), Danko 6 (14/4), Tomek 5 (2/1), Strážnický 5 (8/3), Pleva 3 (2/1), Beneš 2, Jaroš 2, Urban 1 - Klein 13 (8/5), Karlíček 11 (2/1), Reithar 9 (3/1), Brož 6, Kaiser 5 (4/3), Lukeš 4, Šindler 4 (2/0), Jílek 2 (2/0), Kušnierik 2 (2/0), Winter 2 Kučera 2 (2/0)

BK Litomyšl - BK SLUNETA Ústí nad Labem

BK Litomyšl - BK SLUNETA Ústí nad Labem 59:64 (13:23 36:33 50:43)

Folta 20 (TH 7/2), Kubíček 10, Bielko 7 (2/1), Vomáčka 6 (4/2), Sabol 4 (2/0), Brýdl 4, Beran 4, Hanuš 3 (2/1), Vašek 1 (3/1) - Koucký 20 (2/0), Novák 14 (10/4), Sedlák 8, Stráda 8, Gabriel 6 (7/4), David 4 (6/2), Kovařík 2 (2/2), Švabík 2

Sršni Písek - BK TOROLA Snakes Ostrava

Sršni Písek - BK TOROLA Snakes Ostrava 22:66 (6:10 20:21 20:44)

Svoboda 9 (TH 3/2), Čihák 4 (2/2), Bečka 4 (4/2), Žák 2, Procházka 2, Dlabač 1 (4/1), Douda 0 (2/0) - Smažák P. 17 (9/5), Bentkovski 14 (4/4), Zavadil 8 (10/2), Smazák L. 7 (2/1), Vilč 6 (2/0), Karpjuk 5 (6/3), Janík 4, Fromelius 2, Haták 2, Smejkal 1 (2/1)

BK NH Flames Ostrava - TJ Slavia Kroměříž

BK NH Flames Ostrava - TJ Slavia Kroměříž 62:46 (15:6 32:19 47:31)

Gero 10 (3/0), Malíček 10, Vlk 10 (TH 1/0), Vala 8, Mršťák 6, Pomezný 5 (2/1), Zvolánek 5 (2/1), Němec 4, Kučera 4 (3/1) - Kučera 12 (2/2), Szcotka 11 (6/3), Odložil 6, Baček 4, Přikryl 4, Navrátil 3 (3/1), Jarošek 2, Šikula 2, Máselník 2

BŠ Praha - BK Žďár nad Sázavou

BŠ Praha - BK Žďár nad Sázavou 63:33 (16:7 35:13 47:22)

Bělohradský 14 (TH 3/0), Novotný 8, Skřivánek V. 8 (2/2), Bubeník 7, Skřivánek F. 6, Kráčmera 6, Zeithammer 4 (2/0), Švagr 4, Uhlíř 4, Kačírek2, Trepeš 2 (2/0) - Pleva 10 (3/0), Polívka 9 (6/1), Strážnický 5 (4/1), Jaroš 4 (4/2), Danko 2, Kužel 2, Beran 1 (2/1)

Novinky

  • Změna u zápasu 1. ligy

    20.10.2017

    V neděli se hraje 1. liga mužů Snakes od 17:00 hod. v hale ZŠ Dvorského. Přijďte podpořit hráče a spoluhráče proti největšímu adeptovi na Kooperativu NBL a to Královští Sokoli (Hradec Králové).

  • Změna v pravidlech od 1.10.2017

    10.10.2017

    Od 1.10.2017 dochází k "malé" změně v pravidlech o krocích a je tady názorné video, kdyby jste to z pravidel nepochopili:

  • Naši Snakes

    26.9.2017

    Opět v sekci "Naši Snakes - Sezóna 2017/2018" najdete aktuální informace o zápasech odchovanců Snakes.

Kontaktujte nás

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel sedm a deset 
Zpráva:

Rychlý kontakt

E-mail: info@BKSnakes.cz

Kontaktní osoba

Petr HÁLA
Mobil: 736 660 430

E-mail: Petr.Hala@BKSnakes.cz

Kde nás najdete?

Partneři

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Moravskoslezský kraj Ostrava Ostrava-Jih Ostrava-Poruba Frýdek-Místek Orlová Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových Česká Basketbalová Federace Facebook ACORY Smolo ArcelorMittal 

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY