Rozlosování turnaje Test CUP 2022 - haly

ZŠ Dvorského

         
Čtvrtek 8.9.2022
U15 14:00 Snakes Ostrava - BK Opava
U17 15:50 BA Nymburk - BCM Orli Prostějov
U15 17:40 BK Lokomotiva Plzeň - Inter Bratislava
U15 19:30 Sokol Pražský - BK VIVIDBOOKS Pardubice
Pátek 9.9.2022
U15 9:30 Inter Bratislava - Sokol Pražský
U15 11:20 BK Opava - BK Lokomotiva Plzeň
U17 13:10 BK VIVIDBOOKS Pardubice - Inter Bratislava
U15 15:00 BK VIVIDBOOKS Pardubice - Snakes Ostrava
U15 16:50 Sokol Pražský - BK Lokomotiva Plzeň
U17 18:40 BK Lokomotiva Plzeň - BK VIVIDBOOKS Pardubice
Sobota 10.9.2022
U15 9:30 BK Lokomotiva Plzeň - BK VIVIDBOOKS Pardubice
U15 11:20 Inter Bratislava - Snakes Ostrava
U15 13:10 BK Opava - BK VIVIDBOOKS Pardubice
U17 15:00 Semifinále 1    
U15 16:50 Inter Bratislava - BK Opava
U17 18:40 Semifinále 2    
Neděle 11.9.2022
U15 9:00 Sokol Pražský - BK Opava
U15 10:50 Inter Bratislava - BK VIVIDBOOKS Pardubice
U17 12:40 o 3. místo    
U17 14:30 Finále    

hala SG Plzeňská

         
Čtvrtek 8.9.2022
U19 15:00 Snakes Ostrava - BK Opava
U19 16:50 BK VIVIDBOOKS Pardubice - BK Lokomotiva Plzeň
U19 18:40 ŠBK Handlová - DIAWIN Košice
Pátek 9.9.2022
U19 9:30 BK Lokomotiva Plzeň - DIAWIN Košice
U19 11:20 BK VIVIDBOOKS Pardubice - BK Opava
U19 13:10 Snakes Ostrava - ŠBK Handlová
U19 15:00 BK Opava - BK Lokomotiva Plzeň
U19 16:50 DIAWIN Košice - BK VIVIDBOOKS Pardubice
U17 18:40 BA Nymburk - BK NH Ostrava
Sobota 10.9.2022
U17 9:30 Snakes Ostrava - Inter Bratislava
U17 11:20 BK Opava - BCM Orli Prostějov
U19 13:10 Snakes Ostrava - BK VIVIDBOOKS Pardubice
U19 15:00 BK Lokomotiva Plzeň - ŠBK Handlová
U19 16:50 DIAWIN Košice - Snakes Ostrava
U19 18:40 ŠBK Handlová - BK Opava
Neděle 11.9.2022
U19 9:30 BK VIVIDBOOKS Pardubice - ŠBK Handlová
U19 11:20 BK Opava - DIAWIN Košice
U19 13:10 BK Lokomotiva Plzeň - Snakes Ostrava

Gymnázium Hladnov

         
Čtvrtek 8.9.2022
U17 15:00 BK NH Ostrava - BK Opava
U17 16:50 Snakes Ostrava - BK VIVIDBOOKS Pardubice
U17 18:40 BK Lokomotiva Plzeň - Inter Bratislava
Pátek 9.9.2022
U17 9:00 Snakes Ostrava - BK Lokomotiva Plzeň
U17 10:40 BK Opava - BA Nymburk
U17 12:20 BCM Orli Prostějov - BK NH Ostrava
Sobota 10.9.2022
U17 15:00 3.A - 4.B
U15 16:50 Snakes Ostrava - Sokol Pražský
U17 18:40 4.A - 3.B
Neděle 11.9.2022
U15 9:30 Snakes Ostrava - BK Lokomotiva Plzeň
U17 11:20 o 7. místo    
U17 13:10 o 5. místo    

Rozlosování turnaje Test CUP 2022 - dny

čtvrtek 8.9.2022

           
ZŠ Dvorského U15 14:00 Snakes Ostrava - BK Opava
SG Plzeňská U19 15:00 Snakes Ostrava - BK Opava
Gymnázium Hladnov U17 15:00 NH Ostrava - BK Opava
ZŠ Dvorského U17 15:50 BA Nymburk - BCM Orli Prostějov
SG Plzeňská U19 16:50 BK VIVIDBOOKS Pardubice - BK Lokomotiva Plzeň
Gymnázium Hladnov U17 16:50 Snakes Ostrava - BK VIVIDBOOKS Pardubice
ZŠ Dvorského U15 17:40 BK Lokomotiva Plzeň - Inter Bratislava
SG Plzeňská U19 18:40 Handlová - Košice
Gymnázium Hladnov U17 18:40 BK Lokomotiva Plzeň - Inter Bratislava
ZŠ Dvorského U15 19:30 Sokol Pražský - BK VIVIDBOOKS Pardubice

pátek 9.9.2022

           
Gymnázium Hladnov U17 9:00 Snakes Ostrava - BK Lokomotiva Plzeň
SG Plzeňská U19 9:30 BK Lokomotiva Plzeň - Košice
ZŠ Dvorského U15 9:30 Inter Bratislava - Sokol Pražský
Gymnázium Hladnov U17 10:40 BK Opava - BA Nymburk
SG Plzeňská U19 11:20 BK VIVIDBOOKS Pardubice - BK Opava
ZŠ Dvorského U15 11:20 BK Opava - BK Lokomotiva Plzeň
Gymnázium Hladnov U17 12:20 BCM Orli Prostějov - NH Ostrava
SG Plzeňská U19 13:10 Snakes Ostrava - ŠBK Handlová
ZŠ Dvorského U17 13:10 BK VIVIDBOOKS Pardubice - Inter Bratislava
SG Plzeňská U19 15:00 BK Opava - BK Lokomotiva Plzeň
ZŠ Dvorského U15 15:00 BK VIVIDBOOKS Pardubice - Snakes Ostrava
SG Plzeňská U19 16:50 Košice - BK VIVIDBOOKS Pardubice
ZŠ Dvorského U15 16:50 Sokol Pražský - BK Lokomotiva Plzeň
ZŠ Dvorského U17 18:40 BK Lokomotiva Plzeň - BK VIVIDBOOKS Pardubice
SG Plzeňská U17 18:40 BA Nymburk - NH Ostrava

sobota 10.9.2022

           
SG Plzeňská U17 9:30 Snakes Ostrava - Inter Bratislava
ZŠ Dvorského U15 9:30 BK Lokomotiva Plzeň - BK VIVIDBOOKS Pardubice
SG Plzeňská U17 11:20 BK Opava - BCM Orli Prostějov
ZŠ Dvorského U15 11:20 Inter Bratislava - Snakes Ostrava
SG Plzeňská U19 13:10 Snakes Ostrava - BK VIVIDBOOKS Pardubice
ZŠ Dvorského U15 13:10 BK Opava - BK VIVIDBOOKS Pardubice
SG Plzeňská U19 15:00 BK Lokomotiva Plzeň - ŠBK Handlová
ZŠ Dvorského U17 15:00 Semifinále 1    
Gymnázium Hladnov U17 15:00 3.A - 4.B
SG Plzeňská U19 16:50 Košice - Snakes Ostrava
ZŠ Dvorského U15 16:50 Inter Bratislava - BK Opava
Gymnázium Hladnov U15 16:50 Snakes Ostrava - Sokol Pražský
SG Plzeňská U19 18:40 ŠBK Handlová - BK Opava
ZŠ Dvorského U17 18:40 Semifinále 2    
Gymnázium Hladnov U17 18:40 4.A - 3.B

neděle 11.9.2022

           
ZŠ Dvorského U15 9:00 Sokol Pražský - BK Opava
SG Plzeňská U19 9:30 BK VIVIDBOOKS Pardubice - Handlová
Gymnázium Hladnov U15 9:30 Snakes Ostrava - BK Lokomotiva Plzeň
ZŠ Dvorského U15 10:50 Inter Bratislava - BK VIVIDBOOKS Pardubice
SG Plzeňská U19 11:20 BK Opava - Košice
Gymnázium Hladnov U17 11:20 o 7. místo    
ZŠ Dvorského U17 12:40 o 3. místo    
SG Plzeňská U19 13:10 BK Lokomotiva Plzeň - Snakes Ostrava
Gymnázium Hladnov U17 13:10 o 5. místo    
ZŠ Dvorského U17 14:30 Finále    
int(1)

Novinky

Kontaktujte nás

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel třináct a šestnáct 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (Informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).

Rychlý kontakt

E-mail: info@BKSnakes.cz
Stránky: admin@BKSnakes.cz

Kontaktní osoba

Petr HÁLA
Mobil: 736 660 430
E-mail: Petr.Hala@BKSnakes.cz 

Kde nás najdete?

Partneři

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Moravskoslezský kraj

Ostrava

Ostrava-Jih

Ostrava-Poruba

Orlová

Gerych

Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových

Česká Basketbalová Federace

ARDON

Facebook

ACORY

Ozana

Nadace OKD

ArcelorMittal

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY