Muži

Tým mužů, který postoupil v letošní sezóně do OP I. třídy, má skromné cíle nejenom proto, že se dává dohromady nový tým, ale také proto, že určitě zaplatí nováčkovskou daň. Družstvo, pod vedením trenéra Zdeňka Pospíšila, si dává za cíl skončit na místech, která zaručí setrvání i v příští sezóně v této soutěži. V družstvu ba se měli objevovat mladí hráči juniorského věku, kteří nemají na to, aby hráli ligové soutěže mužů na různých úrovních. Zároveň však bude dobře, že za tým budou hrát i zkušení hráči střední a starší hráčské generace, kteří mohou těmto mladým hráčům předávat své zkušenosti.

Nebylo by tedy vůbec od věci, aby se tým mužů Snakes probojoval v některé z dalších sezón například do 2. ligy.

Novinky

 • Upozornění

  21.9.2020

  Rodiče kteří doprovázejí hráče na trénink, doprovázejí hráče pouze ke vstupu do školy. Vstup do školy v době tréninků pouze po dohodě s trenérem a s rouškou.

  Opatření se také týká diváků kteří jdou na zápasy našich družstev - platí pro všechny družstva. Diváci musí dodržovat nařízení ministerstva zdravotnictví - všichni diváci musí mít roušky, musí dodržovat mezi sebou minimální vzdálenost dva metry, apod.

  Dále je zákaz vstupu diváku na palubovku nejen během přestávky během zápasu, ale i před nebo po zápase. Palubovka na hale ZŠ Dvorského je opravena a proveden nový nátěr palubovky.

 • Potvrzení

  26.9.2019

  Formulář k vyplnění o úhradě členského příspěvku.

Kontaktujte nás

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel šestnáct a třináct 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (Informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).

Rychlý kontakt

E-mail: info@BKSnakes.cz
Stránky: admin@BKSnakes.cz

Kontaktní osoba

Petr HÁLA
Mobil: 736 660 430
E-mail: Petr.Hala@BKSnakes.cz 

Kde nás najdete?

Partneři

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Moravskoslezský kraj

Ostrava

Ostrava-Jih

Ostrava-Poruba

Orlová

Gerych

Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových

Česká Basketbalová Federace

ARDON

Facebook

ACORY

Ozana

ArcelorMittal

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY