Muži

Tým mužů, který postoupil v letošní sezóně do OP I. třídy, má skromné cíle nejenom proto, že se dává dohromady nový tým, ale také proto, že určitě zaplatí nováčkovskou daň. Družstvo, pod vedením trenéra Zdeňka Pospíšila, si dává za cíl skončit na místech, která zaručí setrvání i v příští sezóně v této soutěži. V družstvu ba se měli objevovat mladí hráči juniorského věku, kteří nemají na to, aby hráli ligové soutěže mužů na různých úrovních. Zároveň však bude dobře, že za tým budou hrát i zkušení hráči střední a starší hráčské generace, kteří mohou těmto mladým hráčům předávat své zkušenosti.

Nebylo by tedy vůbec od věci, aby se tým mužů Snakes probojoval v některé z dalších sezón například do 2. ligy.

Novinky

Kontaktujte nás

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel sedmnáct a šestnáct 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).

Rychlý kontakt

E-mail: info@BKSnakes.cz

Kontaktní osoba

Petr HÁLA
Mobil: 736 660 430

E-mail: SnakesBK@seznam.cz

Kde nás najdete?

Partneři

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Moravskoslezský kraj Ostrava Ostrava-Jih  Ostrava-Poruba Orlová Gerych Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových Česká Basketbalová Federace ARDON  Facebook ACORY Ozana ArcelorMittal 

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY