Přihlášené týmy

   
Skupina A Skupina B
1.  BK Snakes Ostrava A 1. BK Snakes Ostrava B
2.  SAM BŠM Brno 2. BASKET TEAM Suchy Las
3.  BK Pardubice 3. Sokol Sršni Písek
4.  WKK Wrocław 4. ŽAK Žory

Pátek 13.12.2019

         
SG Plzeňská 8:30 BK Pardubice - WKK Wrocław
SG Plzeňská 10:00 Sokol Sršni Písek - ŽAK Žory
Gymnázium Hladnov 11:00 BK Snakes Ostrava B - BASKET TEAM Suchy Las
SG Plzeňská 11:30 BK Snakes Ostrava A - BK Pardubice
Gymnázium Hladnov 12:30 SAM BŠM Brno - WKK Wrocław
Gymnázium Hladnov 14:00 BK Snakes Ostrava B - Sokol Sršni Písek
Gymnázium Hladnov 15:30 ŽAK Žory - BASKET TEAM Suchy Las
Gymnázium Hladnov 17:00 BK Snakes Ostrava A - SAM BŠM Brno

Sobota 14.12.2019

         
SG Plzeňská 9:00 BASKET TEAM Suchy Las - Sokol Sršni Písek
SG Plzeňská 10:30 BK Snakes Ostrava A - WKK Wrocław
SG Plzeňská 12:00 BK Snakes Ostrava B - ŽAK Žory
SG Plzeňská 13:30 SAM BŠM Brno - BK Pardubice
SG Plzeňská 15:00 3B - 4A
Gymnázium Hladnov 16:00 3A - 4B
Gymnázium Hladnov 17:30 1A - 2B
Gymnázium Hladnov 19:00 1B - 2A

Neděle 15.12.2019

     
SG Plzeňská 9:00 o 7. místo
SG Plzeňská 10:30 o 5. místo
SG Plzeňská 12:00 o 3. místo
SG Plzeňská 13:30 Finále

Novinky

  • Potvrzení

    26.9.2019

    Zde najdete formulář k vyplnění o úhradě členského příspěvku.

Kontaktujte nás

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvacet a tři 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (Informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).

Rychlý kontakt

E-mail: info@BKSnakes.cz
Stránky: admin@BKSnakes.cz

Kontaktní osoba

Petr HÁLA
Mobil: 736 660 430
E-mail: Petr.Hala@BKSnakes.cz 

Kde nás najdete?

Partneři

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Moravskoslezský kraj

Ostrava

Ostrava-Jih

Ostrava-Poruba

Orlová

Gerych

Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových

Česká Basketbalová Federace

ARDON

Facebook

ACORY

Ozana

ArcelorMittal

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY