HLAVNÍ SPONZOŘI / MAIN SPONZORS

Tak jako v roce předchozím, je i pro letošní 4 ročník turnaje hlavním sponzorem turnaje Statutární město Ostrava. Všem odpovědným osobám, které podporují sportování naší mládeže, tímto jménem pořádajícího klubu BK Snakes Ostrava děkujeme.

 

 

 

Projekt IV. ročníku basketbalového turnaje X MAS SNAKES CUP 2018 a III. ročníku minibasketbalového BABY X-MAS SNAKES CUPU 2018 je realizován s finanční podporou hejtmanství MSk.

SPONZOŘI / SPONZORS

Projekt IV. ročníku basketbalového turnaje X MAS SNAKES CUP 2018 a III. ročníku minibasketbalového BABY X-MAS SNAKES CUPU 2018 je realizován s finanční podporou statutárního města Ostravy.

 

 

 

 

Projekt IV. ročníku basketbalového turnaje X MAS SNAKES CUP 2018 a III. ročníku minibasketbalového BABY X-MAS SNAKES CUPU 2018 je realizován s finanční podporou hejtmanství MSk.

 

 

 

 

 

 


 

 

 

PARTNEŘI / PARTNERS

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

Novinky

  • Den otevřených dveří

    15.10.2018

    Ještě nevíte kam na školu? Tak na Dnu otevřených dveří Sportovního gymnázia Dany a Emila Zátopkových v Ostravě se můžete nechat inspirovat. Den otevřených dveří se koná v úterý 6.11.2018 v 16:00 hod. Zde najdete informace k podání přihlášek, k termínu konání zkoušek, apod.

Kontaktujte nás

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel šest a čtyři 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).

Rychlý kontakt

E-mail: info@BKSnakes.cz

Kontaktní osoba

Petr HÁLA
Mobil: 736 660 430

E-mail: Petr.Hala@BKSnakes.cz

Kde nás najdete?

Partneři

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Moravskoslezský kraj Ostrava Ostrava-Jih  Ostrava-Poruba Orlová Gerych Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových Česká Basketbalová Federace ARDON  Facebook ACORY ArcelorMittal 

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY