Další těžký soupeř

TJ Gymnázium Hladnov - BK Snakes Ostrava B 54:0 (17:0 27:0 37:0)

TJ Gymnázium Hladnov - BK Snakes Ostrava B 84:5 (24:0 45:2 66:5)

Body: Smetana Š 3, Smuda 2

Opět soupeř, který je pro nás ještě mimo dostřel. Ikdyž nám nechybí bojovnost pořád ještě nemáme natrénovány základy a bez nich se těžko proti takovému soupeři prosadíme. Vítězstvím je tak pro nás když se dostaneme přes půlku soupeře. Je ale už trochu vidět zlepšení co se týká taktiky hry, rozestavení na hřišti v útoku, správné postaveí hráčů v obraně a osobní obrana.

Naše první výhra

BK Snakes Ostrava - SK Bruntál  22:4 (4:2 12:4 12: 4)

Body: Kubeša 6, Veselý 4, Řeha 2, Smetana Š. 2, Kořistka 2, Jaroš 2, Smuda 2, Klein 2

V prvním utkání zřejmě dvou nejslabších družstev soutěže jsme měli herně navrch, ikdyž v první čtvrtině jsme to nedokázali bodově využít. V druhé čtvrtine jsme již trochu zabodovali a vytvořili si náskok. Po bezbodové třetí čtvrtině jsme v poslední části přidali  ještě nějaké koše  a s přehldem jsme utkání  vyhráli.

BK Snakes Ostrava - SK Bruntál  9:12 (2:6 2:9 2:9)

Body: Kocián 2, Kořistka 2, Jaroš 2, Řeha 2, Veselý 1

Ve druhém utkání jsme po výhře soupeře zřejmě podcenili a navíc náš festival obrovských šancí zůstal nevyužit.

Sice jsme se ještě v poslední čtvrtině pokoušeli o obrat, ale bohužel se nám podařilo jenom snížit skóre.

Naše první utkání

BK Opava - BK Snakes Ostrava B 90:0 (22:0 42:0 62:0)

BK Opava - BK Snakes Ostrava B 78:0 (20:0 36:0 56:0)

V prvním letošním soutěžním utkání sezóny a pro většinu kluků  i prvním opradovým utkáním v životě ve svých prvních klubových dresech jsme nastoupili proti jednomu z největších kandidátů na poslup do NF ČR ročníku 2006.

Naše nezkušenost se na utkání hodně projevila. Zatím co my jsme se na hřišti pohybovali zmateně jak lesní včely, tak soupeř si lechce zatrénoval. Ikdyž jsme se snažili ze všech sil, skorovat se nám nepodailo.

Kluci jsou šikovní, ale ještě nemáme natrénováno a chybí nám i herní zkušenosti.

• Změna v pravidlech od 1.10.2017

10.10.2017

Od 1.10.2017 dochází k "malé" změně v pravidlech o krocích a je tady názorné video, kdyby jste to z pravidel nepochopili:

26.9.2017

Opět v sekci "Naši Snakes - Sezóna 2017/2018" najdete aktuální informace o zápasech odchovanců Snakes.

Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel deset a pět