X-Mas Snakes Cup 2018

Všem hráčům, trenérům, fanouškům a příznivcům basketbalového turnaje s názvem X-MAS SNAKES CUP, můžeme s potěšením uvést,  že letošní již 4. ročník turnaje se uskuteční pro věkovou kategorii U15 (ročník narození 2004 a mladší)  ve dnech  14.- 16.12.2018.

V souběhu s uvedeným turnajem se bude již standardně v Ostravě konat i turnaj BABY X-MAS CUP, kdy v současné době je v rozpracování výběr příslušného ročníku, pro který bude turnaj pořádán.

Prozatím zavzpomínejte na ročníky předešlé (viz. odkazy) a pořadatelé vás budou průběžně informovat o novinkách, které nás v souvislosti s letošním turnajem X-MAS SNAKES CUP 2018 čekají.

Facebook turnaje : https://www.facebook.com/XMASSNAKESCUP/

Stránky turnaje : www.bksnakes.cz

Pozvánka na turnaj v roce 2016, 2017 (na vizualizaci oficiální pozvánky, plakátu a videopozvánky v roce 2018 se pracuje):

2016 - https://www.youtube.com/watch?v=WX9ES_okl5shttps://www.youtube.com/watch?v=NMTSab4dALg

2017 - https://www.youtube.com/watch?v=G9r-aiuZMfQ&feature=em-share_video_userhttps://www.youtube.com/watch?v=Sw8xGNIqwsE&feature=em-share_video_user

Fotografie z turnaje 2016

Fotografie z turnaje 2017Fotografie z turnaje - zápasy, Fotografie z turnaje - ceremoniál

Novinky

 • Upozornění

  21.9.2020

  Rodiče kteří doprovázejí hráče na trénink, doprovázejí hráče pouze ke vstupu do školy. Vstup do školy v době tréninků pouze po dohodě s trenérem a s rouškou.

  Opatření se také týká diváků kteří jdou na zápasy našich družstev - platí pro všechny družstva. Diváci musí dodržovat nařízení ministerstva zdravotnictví - všichni diváci musí mít roušky, musí dodržovat mezi sebou minimální vzdálenost dva metry, apod.

  Dále je zákaz vstupu diváku na palubovku nejen během přestávky během zápasu, ale i před nebo po zápase. Palubovka na hale ZŠ Dvorského je opravena a proveden nový nátěr palubovky.

 • Potvrzení

  26.9.2019

  Formulář k vyplnění o úhradě členského příspěvku.

Kontaktujte nás

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel sedmnáct a devět 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (Informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).

Rychlý kontakt

E-mail: info@BKSnakes.cz
Stránky: admin@BKSnakes.cz

Kontaktní osoba

Petr HÁLA
Mobil: 736 660 430
E-mail: Petr.Hala@BKSnakes.cz 

Kde nás najdete?

Partneři

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Moravskoslezský kraj

Ostrava

Ostrava-Jih

Ostrava-Poruba

Orlová

Gerych

Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových

Česká Basketbalová Federace

ARDON

Facebook

ACORY

Ozana

ArcelorMittal

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY