Mladší minižáci U12FM

Tým U-12 FM trénuje tuto sezónu pod vedením trenérské dvojice David Panáček a Zdeněk Navrátil. Letos se poprvé představuje při domácích zápasech na domácí palubovce ve Frýdku-Místku pod vedením Lukáše Petera. Tým je složen ze samých perspektivních hráčů, kteří v letošní sezóně budou bojovat o každé vítězství.   

 

Cíl týmu: Ukázat, že umíme hrát pěkný basket, plný pohledných akcí a úspěšných zakončení. Obdarovat naši fanouškovskou základnu složenou z nadšených rodičů pěknými výhrami.

Cíl trenérů: Zdokonalit hráče v individuálních činnostech jednotlivce, v herním projevu a hlavně vytvořit prostředí, ve kterém si kluci basket užijou a baví je.

Novinky

 • HLEDÁME NOVÉ TRENÉRY!!!

  17.2.2017

  Pokud se celý Vás život točí okolo basketu a Vy chcete své zkušenosti předávat mladým basketbalovým talentům a pomoct jim tak v jejich rozvoji, pak hledáme právě Vás!

  Na pozice mládežnických a žákovských trenérů přijmeme posily do našeho týmu.

  Pro více informací volejte šéftrenérovi klubu, Dušanovi Hrdličkovi na číslo 603114383.

 • Naši Snakes

  24.10.2016

  V sekci "Naši Snakes" najdete aktuální informace o zápasech odchovanců Snakes.

Kontaktujte nás

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel jedna a devět 
Zpráva:

Rychlý kontakt

E-mail: info@BKSnakes.cz

Kontaktní osoba

Petr HÁLA
Mobil: 736 660 430

E-mail: Petr.Hala@BKSnakes.cz

 

Kde nás najdete?

Partneři

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Moravskoslezský kraj Ostrava Ostrava-Jih Ostrava-Poruba Frýdek-Místek Orlová Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových Česká Basketbalová Federace Facebook ACORY Smolo ArcelorMittal 

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY