Mladší minižáci U12FM

Tým U-12 FM trénuje tuto sezónu pod vedením trenérské dvojice David Panáček a Zdeněk Navrátil. Letos se poprvé představuje při domácích zápasech na domácí palubovce ve Frýdku-Místku pod vedením Lukáše Petera. Tým je složen ze samých perspektivních hráčů, kteří v letošní sezóně budou bojovat o každé vítězství.

Cíl týmu: Ukázat, že umíme hrát pěkný basket, plný pohledných akcí a úspěšných zakončení. Obdarovat naši fanouškovskou základnu složenou z nadšených rodičů pěknými výhrami.

Cíl trenérů: Zdokonalit hráče v individuálních činnostech jednotlivce, v herním projevu a hlavně vytvořit prostředí, ve kterém si kluci basket užijou a baví je.

• Změna v pravidlech od 1.10.2017

10.10.2017

Od 1.10.2017 dochází k "malé" změně v pravidlech o krocích a je tady názorné video, kdyby jste to z pravidel nepochopili:

26.9.2017

Opět v sekci "Naši Snakes - Sezóna 2017/2018" najdete aktuální informace o zápasech odchovanců Snakes.

Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel jedna a jedna