Nejmladší minižáci U11A

Nově vzniklé družstvo U11 A letos poprvé startuje v soutěži. Tým je složen z kluků ročníku narození 2005, kteří ještě v loňském školním roce navštěvovali basketbalovou přípravku. První zkušenosti s opravdovým basketbalem nás baví a to je zatím to nejdůležitější. Všechno je pro nás nové a ještě nějakou dobu bude trvat, než se v tom všem správně rozkoukáme. Nejdůležitější v sezóně pro nás bude hrát, hrát a zlepšovat se v tom, co děláme.

Trenér: Nikola Kleinová

• Změna u zápasu 1. ligy

20.10.2017

V neděli se hraje 1. liga mužů Snakes od 17:00 hod. v hale ZŠ Dvorského. Přijďte podpořit hráče a spoluhráče proti největšímu adeptovi na Kooperativu NBL a to Královští Sokoli (Hradec Králové).

• Změna v pravidlech od 1.10.2017

10.10.2017

Od 1.10.2017 dochází k "malé" změně v pravidlech o krocích a je tady názorné video, kdyby jste to z pravidel nepochopili:

26.9.2017

Opět v sekci "Naši Snakes - Sezóna 2017/2018" najdete aktuální informace o zápasech odchovanců Snakes.

Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel čtyři a jedna