Přidány soupisky a fotky týmů

Ke každému týmu jsme vložili soupisku a fotku týmů - viz. Účastníci Festivalu U12 2017.

Titulární partner Festivalu U12 2017

Titulárním partnerem Festivalu U12 2017 je ZŠ a MŠ Ostrava-Bělský les, B. Dvorského 1

Základní škola na ulici Bohumíra Dvorského byla otevřena v roce 1993. Bohumil Dvorský, po kterém je ulice pojmenovaná, byl malíř - krajinář. Od 1. 1. 2003 po vzniku právního subjektu tvoří školu: základní škola, mateřská škola, školní družina a školní jídelna ZŠ a MŠ. Od otevření školy uběhlo už 24 let. Je dobré se občas ohlédnout zpátky, projít se chodbami školy, zavzpomínat na to, jak vše bylo nové, moderní. Čas však rychle plyne, věci kolem nás se mění a nic už není nové ani moderní. Proto bylo nutné vnitřní tvář školy změnit, přizpůsobit ji moderním vyučovacím trendům, požadavkům dnešní mládeže, probarvit ji, vybavit novým nábytkem, učebními pomůckami, provést mnoho dalších úprav pro to, aby se zde všichni cítili alespoň trochu jako doma... pokračování

Rozlosování a harmonogram Festivalu

Do sekce Účastnící je vloženo rozlosování Festivalu U12 2017 podle skupin a v sekci Rozlosování Festivalu U12 byl přidán harmonogram turnaje.

Plakát Festivalu U12 2017

Festival U12 2017

Novinky

 • Již tuto neděli

  21.9.2017

  O tomto víkendu zahájí svým prvním zápasem v 1. lize mužů další nováčci v dresu Snakes Ostrava a to hned na domácím hřišti. Zápas začíná v 17:00 hod. a hraje se v hale SG na Plzeňské. Přijďte podpořit hráče a spoluhráče v hojném počtu.

 • Sezóna 2017/2018

  5.9.2017

  Tak i stránky na novou sezónu jsou skoro hotové. U každého družstva už najdete ty nejdůležitější informace - časy tréninků a rozpis zápasů na sezónu. I časy tréninků u přípravek byly zaktualizovány. V případě nejasností kontaktujte trenéra uvedeného u daného družstva nebo u přípravky.

 • HLEDÁME NOVÉ TRENÉRY!!!

  17.2.2017

  Pokud se celý Vás život točí okolo basketu a Vy chcete své zkušenosti předávat mladým basketbalovým talentům a pomoct jim tak v jejich rozvoji, pak hledáme právě Vás!

  Na pozice mládežnických a žákovských trenérů přijmeme posily do našeho týmu.

  Pro více informací volejte šéftrenérovi klubu, Dušanovi Hrdličkovi na číslo
  603 114 383.

Kontaktujte nás

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel pět a třináct 
Zpráva:

Rychlý kontakt

E-mail: info@BKSnakes.cz

Kontaktní osoba

Petr HÁLA
Mobil: 736 660 430

E-mail: Petr.Hala@BKSnakes.cz

Kde nás najdete?

Partneři

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Moravskoslezský kraj Ostrava Ostrava-Jih Ostrava-Poruba Frýdek-Místek Orlová Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových Česká Basketbalová Federace Facebook ACORY Smolo ArcelorMittal 

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY