EUROPE BASKETBAL TOURNAMENT U14 -pozvánka na turnaj

Naše letní 3 tydenní soustředění zakončíme nasí účastí ma mezinárodním turnaji v Praze, který pořádá BŠ Praha pod záštitou FIBA Europe ve dnech 1.9.-3.9.2017.

Doprava do Prahy a zpět vlakem Regiojet.

Odjezd z nádraží Ostrava-Svinov dne 1.9.2017 je v 07:01 hod., sraz v prosklené nádražní halev 06:30 hod.

Odjezd z Prahy Hl. nádraží  dne 3.9.2017 v 17:44 hod. s předpokládaným příjezdem v  20:55 hod. do Ostravy-Svinova.

Nominace hráčů bude provedena dne 28.8.2017, kdy do Prahy pojede 16 nominovaných hráčů BK Snakes Ostrava.

Cena placena hráčem za ubytování a stravu od páteční večeře je 1.300.-Kč + jízdné v Praze 150.-Kč, celkem tedy k zaplacení u trenéra 1.450.,-Kč.

Jízdné ráčům a startovné za tým + pobyt trenérů hradí klub BK Snakes Ostrava.

Odkaz na web turnaje :

Případné dotazy u trenéra.

Kamil Vašťák ml.

Letní výcvikové soustředění

Letní soustředění pro'sezónu 2017/2018 se uskuteční příměstskou formou.

Termín začátku letní přípravy je stanoven pro všechny vybrané hráče (bude uvedeno na konci sezóny 2016/2017)  ročníku 2004 na :  14.8.2017 pondělí ,

Konec letní přípravy pak 31.8.2017.

Kdy 1.9.2017 odjíždíme na 3 denní mezinárodní turnaj do Prahy.

PROGRAM SOUSTŘEDĚNÍ : - byl zaslán mailem rodičům a jednotliví hráči dostali rozpis v papírové podobě.

OSTRAVA CUP 2017 - pozvánka na turnaj

Vážení rodiče hráčů našeho týmu a hráči našeho výběrového týmu.

Níže uvádíme text, který nám jako jednomu z pozvaných družstev zaslal pořadatel OSTRAVA CUPU 2017 p. Kamil Havrlant z pořádajícího klubu SBŠ Ostrava.

" Vážení sportovní přátelé,

Dovolujeme si Vás pozvat na 15.ročník mezinárodního turnaje OSTRAVA CUP 2017, který se bude konat v Ostravě v termínu 8.-10.9.2017.

V příloze Vám posílám pozvánku + přihlášku.

Informace o turnaji najdete zde http://www.sbsostrava.cz/turnaje/ostrava-cup-2017/pozvanka.html

Kamil Havrlant"

Průběžně budeme samozřejmě informace doplňovat tak, aby se k vám dostaly veškeré požadované informace.

Startovné za tým na turnaji je hrazeno klubem.

Předpoklad trenérů je, že turnaj odehrajeme se dvěma týmy a to týmem EYBL a dále týmem BK Snakes Ostrava, kdy část hráčů se průběžně v obou týmech v průběhu turnaje vystřídá .

Trenéři

Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel tři a pět