Ostuda v Opavě

BK Opava - BK Snakes Orlová 92:27 (22:4, 46:7, 70:17)

Ve středu ve večerních hodinách jsme odehráli velice špatné utkání v Opavě. Chyběla obrana, bojovnost, snaha, rychlost, prostě vše! Po prvním poločase 46:7, nás soupeř ve druhém poločase ještě šetřil. I tak jsme dostali znovu 46 bodů!

Omlouvám se za ostudný přístup hráčů k utkání.

Příbor a NJ byli lepší

BK Příbor - BK Snakes Orlová 80:36 (21:11, 27:22, 53:28)

BC Nový Jičín - BK Snakes Orlová 75:44 (19:13, 37:20, 48:35)

U14 odehráli dva náročné zápasy na hřišti soupeře.

V Príboře jsme bojovali slušně první poločas. Zejména sestava ve druhé čtvrtině (výhra 11:6) ukázala, že naše obrana se pomalinku zlepšuje. Bohužel náročný styl hry borci vydrželi jen poločas. Pak se vše rozpadlo jak domeček z karet.

V neděli do Jičína jsme odjeli značně oslabeni. Navíc se během zápasu zranili Tibor s Kryštofem (oba kotník) a Mates nastoupil, i když měl střevní potíže. Kluci přesto bojovali. Trojkami Tondy a Kamila 8 minut před koncem se zdálo, že ještě zápas zdramatizujeme (-12 bodů), ale nebyla už síla.

Děkuji všem rodičům za pomoc při dopravě.

Dvojička s F-M dopadla špatně

Basketpoint Frýdek-Místek - BK Snakes Orlová 87:56 (14:16, 38:38, 53:49)

BK Snakes Orlová - Basketpoint Frýdek-Místek 40:60 (4:15, 20:25, 29:42)

O víkendu naši kluci U14 odehráli dvojutkání venku - doma s F-M.

První zápas jsme prohráli o 30 bodů, když jsme nezvládli poslední čtvrtinu (7:34!!).

Do druhého domácího zápasu jsme šli s cílem vylepšit naší obranu a bojovat o každý míč. To borci docela plnili. Co nás sráželo, bylo neproměňování vyložených šancí a téměř 50!! ztracených míčů.

Dobrá utkání a basketbalové zlepšení prokázal Dan Richter a Jakub Štibrocha. Z mladých odehráli slušné utkání Tonda a Antonio.

Výprasky od NH a Opavy

BK Snakes Orlová - BK NH Ostrava 17:125 (8:21, 10:59, 13:101)

BK Snakes Orlová - BK Opava 40:90 (15:15, 23:44, 28:75)

O víkendu hráči U14 odehráli dvě domácí utkání proti NH Ostrava a BK Opava.

V sobotu kromě začátku utkání (do 7. minuty), kdy se nám dařilo držet krok, jsme pak zcela propadli v útoku i obraně a naše hra byla tragická! Slušný výkon podali Kryštof, Tomáš, Seba a Patrik.

V neděli proti Opavě jsme si řekli, že bez bojovnosti to opravdu nepůjde. Tentokrát byla vidět daleko větší snaha všech hráčů. Více jak na vyrovnanou první čtvrtinu (15:15) to ale nestačilo. Dobrý zápas odehráli Kryštof (15 bodů), Štibro (12 bodů, 11 doskoků) a všichni, co makali naplno každou sekundu, co byli na hřišti.....!

Nyní máme měsíc bez zápasu a o to více můžeme trénovat!

Dvě prohry na úvod

BK Snakes Orlová - BC Nový Jičín 35:62 (4:24, 21:33, 30:50)

BK Snakes Orlová - BK Příbor 37:80 (8:23, 15:39, 23:61)

Družstvo U14 odehrálo první domácí utkání s Novým Jičínem. Po slabém výkonu jsme prohráli o 27 bodů. Za zmínku stojí jen druhá čtvrtina (výhra 17:9) a místy slušná hra Kryštofa, Tibora a Tondy.

Nedělní zápas s Příborem jsme odehráli možná trošku s lepší energii než v sobotu, ale na výhru alespoň v jedné čtvrtině to nestačilo. Kluci z Příbora byli rychlejší a hlavně daleko lepší v obraně. No nic borci, hlavy nahoru a makáme dál!! Solidní utkání odehráli Mates s Kryštofem a Kuba Š. s Tondou.