Tabulka skupiny A, B / Schedule group A, B

GROUP A

 Teams

MKS 

Grojec

 BK

Pardubice

BK Inter

Bratislava  

Gryzzlies 

Plzeň 

BK 

Vysočina 

 Score Points  Rank

 MKS Grojec

  x x x x x    83:55  79:34  60:49  78:43  300:181   8 1. 

 BK Pardubice

55:83   x x x x   61:51   59:64 41:53  216:251   5 4. 

BK Inter Bratislava 

34:79  51:61    x x x x      44:58  32:74  161:272   4 5.

Gryzzlies Plzeň 

49:60  64:59  58:44    x x x x    40:35  211:198   7  2.

BK Vysočina

43:78   53:41 74:32  35:40 

  x x x x 

205:191   3.

 

GROUP B

Teams

BMS
Herlev

Šoproň 
Sportischola

BK Nymburk

Sokol Pražský

BK Snakes
Ostrava

Score Points Rank

BMS Herlev

x x x x 61:39   64:46 45:54  55:43  225:182 2. 

Šoproň Sportischola

39:61  x x x x  66:51  51:61 69:34  225:207 6 3. 

BK Nymburk

46:64  51:66  x x x x 49:75  60:69  206:274 4 5. 

Sokol Pražský

54:45  61:51  75:49  x x x x 61:43   251:188 8 1.

BK Snakes Ostrava

43:55  34:69  69:60  43:61 x x x x 189:245 4. 

Rozpis turnaje - výsledky 14.12.2018 / Tournament schedule - Results 14.12.2018

Sports hall Gymnazium Hladnov
Time

Teams

8:30 MKS Grojec - BK Pardubice
10:20 Gryzzlies Plzeň - BK Vysočina
12:10 BK Inter Bratislava - MKS Grojec
14:00 BK Pardubice - Gryzzlies Plzeň
15:50 BK Vysočina - BK Inter Bratislava 
17:40 Sokol Pražský - BK Snakes Ostrava
 

Festive initiation of tournament Sports hall

21:00 Coaching clinic -   Sports hall  ZŠ B. Dvorského

 

Sports hall katedra VŠB Ostrava
Time

Teams

9:00 BMS Horlev - Šoproň Sportiskola
10:50 BK Nymburk - Sokol Pražský
12:40 BK Snakes Ostrava - BMS Horlev
14:30 Šoproň Sportiskola - BK Nymburk
 

Festive initiation of tournament Sports hall

21:00 Coaching clinic -   Sports hall  ZŠ B. Dvorského

Rozpis turnaje - výsledky 15.12.2018 / Tournament schedule - Results 15.12.2018

Sports hall Gymnazium Hladnov
Time

Teams

8:30 MKS Grojec - Gryzzlies Plzeň
10:20 BK Pardubice - BK Vysočina
12:10 BK Inter Bratislava - Gryzzlies Plzeň
14:00 BK Vysočina - MKS Grojec
15:50 BK Pardubice - BK Inter Bratislava 
 

All-stars game, skills competition Sports hall

??:?? Individal Coaching clinic city of Ostrava

Sports hall katedra VŠB Ostrava
Time

Teams

  8:30 BMS Horlev - BK Nymburk
 10:20 Šoproň Sportiskola - Sokol Pražský
 12:10 BK Snakes Ostrava - BK Nymburk
 14:00  Sokol Pražský - BMS Horlev
 15:50 Šoproň Sportiskola - BK Snakes Ostrava
 

All-stars game, skills competition Sports hall

 ??:?? Individal Coaching clinic city of Ostrava

Rozpis turnaje - výsledky 16.12.2018 / Tournament schedule - Results 16.12.2018

Match Time

Sports hall

 Sports hall Gymnázium Hladnov 
9. place 8:00 Team 5.place Group A - Team 5.place Group B
7. place 9:50 Team 4.place Group A - Team 4.place Group B
Sports hall katedra VŠB Ostrava 
5. place 8:00 Team 3.place Group A - Team 3.place Group B
3. place 9:50 Team 2.place Group A - Team 2.place Group B
Final 11:40 Team 1.place Group A - Team 1.place Group B
  13:15

Festive ceremony - Sports hall katedra VŠB Ostrava

Novinky

Kontaktujte nás

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel deset a deset 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).

Rychlý kontakt

E-mail: info@BKSnakes.cz

Kontaktní osoba

Petr HÁLA
Mobil: 736 660 430

E-mail: Petr.Hala@BKSnakes.cz

Kde nás najdete?

Partneři

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Moravskoslezský kraj Ostrava Ostrava-Jih  Ostrava-Poruba Orlová Gerych Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových Česká Basketbalová Federace ARDON  Facebook ACORY Ozana ArcelorMittal 

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY