4. kolo Snakes ligy mladších přípravek - oprava + omluva

Dobrý den,

na závěrečném turnaji 4. kola Snakes ligy jsem špatně zapsal výsledek utkání o 3. místo v kategorii mladších přípravek mezi ZŠ U Kapličky a ZŠ Karla Dvořáčka. Výsledky už jsou opraveny. Tato moje chyba měla bohužel vliv i na celkové výsledky, kde byla původně vyhlášena na celkovém 3. místě Snakes ligy mladších přípravek ZŠ Karla Dvořáčka. Po opravě výsledku došlo k rovnosti bodů v celkovém hodnocení a stejný počet bodů získaly také týmy ZŠ U Kapličky a ZŠ Ke Studánce. Děti těchto přípravek dostanou bronzové medaile na nejbližším tréninku. Všem hráčům, hráčkám i rodičům se za svůj omyl omlouvám.

Roman Vítek

Snakes liga 4. kolo

Dobrý den,

zvu Vás na závěrečný 4. turnaj basketbalových přípravek SNAKES liga, který se bude konat ve středu 31. května 2017 od 16:00 ve sportovní hale Gymnázia a Obchodní akademie Orlová.

Jaro-2017

Program turnaje:

16:00 zahájení turnaje 1. a 2. tříd

cca 17:45 vyhlášení výsledků

17:50 zahájení turnaje 3. a 4. tříd

cca 19:45 vyhlášení výsledků a ukončení turnaje

Hrací systém:

Turnaj 1. - 2. tříd je rozdělen do dvou skupin po třech družstvech, ve skupině hraje každý s každým, potom následují utkání o celkové umístění. Složení skupin se na dalších turnajích bude měnit. Vítěz turnaje získává do průběžného pořadí 5 bodů, tým na druhém místě 4body, atd. Výsledky jednotlivých turnajů se sčítají, konečné pořadí bude vyhlášeno na závěrečném čtvrtém turnaji.

Turnaje 3. - 4. tříd se účastní 5 družstev, hraje každý s každým. Za vítězství získává tým 2 body, za remízu 1 bod, za prohru žádný. Výsledky jednotlivých turnajů se sčítají, konečné pořadí bude vyhlášeno na závěrečném čtvrtém turnaji.

Hrací doba pro obě kategorie: 2 x 8 minut hrubého času

Info pro rodiče:

Turnaj je rozdělen zvlášť pro 1. – 2. třídu a zvlášť pro 3. – 4. třídu. Předpokládaná doba trvání celého turnaje jsou 4 hodiny a nechtěl jsem, aby děti musely být v hale celou dobu. Další den jdou do školy.

Důležité:

Prosím, aby děti byly na zahájení svého turnaje včas a převlečené do sportovního!!!    

Do sportovní haly se nesmí chodit ve venkovní obuvi. Nějaké návleky budou k dispozici, ale z důvodu očekávané velké návštěvy a podpory malých basketbalistů a basketbalistek vás prosím o zajištění vlastního přezutí či návleků. Děkuji.

Trénink přípravky na ZŠ U Kapličky dne 31.5.2017 je společný pro 1. – 4. třídy a normálně proběhne.

Odpadají tréninky hracích družstev U10 i U11 na ZŠ Školní.

V případě jakýchkoliv dotazů se na mě obraťte mailem nebo telefonicky.

Roman Vítek

Mobil: 732 983 000

E-mail: Roman.Vitek@BKSnakes.cz

 

Rozlosování 4. kola SNAKES ligy 2016/2017 Orlová bude vyhlášeno při zahájení turnaje                  

Novinky

 • Změna u zápasu 1. ligy

  20.10.2017

  V neděli se hraje 1. liga mužů Snakes od 17:00 hod. v hale ZŠ Dvorského. Přijďte podpořit hráče a spoluhráče proti největšímu adeptovi na Kooperativu NBL a to Královští Sokoli (Hradec Králové).

 • Změna v pravidlech od 1.10.2017

  10.10.2017

  Od 1.10.2017 dochází k "malé" změně v pravidlech o krocích a je tady názorné video, kdyby jste to z pravidel nepochopili:

 • Naši Snakes

  26.9.2017

  Opět v sekci "Naši Snakes - Sezóna 2017/2018" najdete aktuální informace o zápasech odchovanců Snakes.

Kontaktujte nás

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel nula a jedna 
Zpráva:

Rychlý kontakt

E-mail: info@BKSnakes.cz

Kontaktní osoba

Petr HÁLA
Mobil: 736 660 430

E-mail: Petr.Hala@BKSnakes.cz

Kde nás najdete?

Partneři

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Moravskoslezský kraj Ostrava Ostrava-Jih Ostrava-Poruba Frýdek-Místek Orlová Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových Česká Basketbalová Federace Facebook ACORY Smolo ArcelorMittal 

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY