Tréninky hracích družstev

Kluci ročník narození 2007 (U10) mají tréninky v pondělí od 18:00 do 19:15 a ve středu od 15:30 do 16:45 na ZŠ Školní.

Kluci ročník narození 2006 (U11)  mají tréninky v úterý od 16:30 do 18:00 a ve středu od 16:45 do 18:00 na ZŠ Školní.

Kluci ročník narození 2008 mají trénink ve čtvrtek 2.2.2017 od 15:30 do 17:00 na ZŠ Ke Studánce

 

Roman VÍTEK

mobil: 732 983 000, e-mail: Roman.Vitek@BKSnakes.cz

Basketbalisté SNAKES měli tábor

O letošních letních prázdninách uspořádal BK Snakes Orlová basketbalový příměstský tábor určený pro děti, které navštěvovaly basketbalové přípravky. Tábor proběhl ve dvou týdenních turnusech a celkem se jej zúčastnilo 50 dětí. Trojice trenérů Roman Vítek, Jan Kukla a Radek Wlach se snažila pro malé basketbalisty připravit pestrý program od rána až do pozdního odpoledne.

Tábor měl základnu na ZŠ Ke Studánce, kde jsme měli k dispozici velkou tělocvičnu a také nám ve školní kuchyni paní kuchařky připravovaly výborné obědy. Přestože byl tábor zaměřený na basketbal, tak si děti vyzkoušely i další sporty, nejčastěji atletiku, fotbal, florbal a házenou.

Děti ale nebyly celý den zavřené v tělocvičně. Trenéři využili krásného počasí a většina tréninků proběhla pod širým nebem. Snakes měl možnost trénovat na fotbalovém hřišti s umělou trávou, ve venkovních prostorách ZŠ Ke Studánce a navštívili jsme i sportovní hřiště na ZŠ Mládí (velká škoda, že takové hřiště nemají všechny školy…). Nechyběla ani návštěva krytého bazénu a v každém týdnu jsme jeli na výlet. V prvním turnusu jsme jeli mezi dinosaury, a protože se některé děti rozhodly absolvovat oba turnusy, tak ve druhém týdnu jsme navštívili Hobbypark v Bohumíně, kde si malí basketbalisté vyzkoušeli minigolf a potom i lanové centrum.

Jediné, co mě mrzí, bylo zranění ruky Matěje Hudce, který bohužel musel tábor předčasně ukončit. Tímto mu za celý klub přeji rychlé zdravení a návrat ke sportu.

Chtěl bych poděkovat všem ze ZŠ Ke Studánce, kteří nám pomohli se zajištěním tábora, zejména panu řediteli Mgr. Milanu Fusovi a také panu školníkovi Petru Kaduchovi. Stejné díky patří i kolegům trenérům, bez kterých by to nešlo. Pro nás trenéry byla největší odměnou pochvala a poděkování od spokojených rodičů, ale především zájem a přístup dětí, které se tábora zúčastnily.

Roman Vítek

P8192977

 P8263269

Novinky

 • HLEDÁME NOVÉ TRENÉRY!!!

  17.2.2017

  Pokud se celý Vás život točí okolo basketu a Vy chcete své zkušenosti předávat mladým basketbalovým talentům a pomoct jim tak v jejich rozvoji, pak hledáme právě Vás!

  Na pozice mládežnických a žákovských trenérů přijmeme posily do našeho týmu.

  Pro více informací volejte šéftrenérovi klubu, Dušanovi Hrdličkovi na číslo 603114383.

 • Naši Snakes

  24.10.2016

  V sekci "Naši Snakes" najdete aktuální informace o zápasech odchovanců Snakes.

Kontaktujte nás

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel nula a sedm 
Zpráva:

Rychlý kontakt

E-mail: info@BKSnakes.cz

Kontaktní osoba

Petr HÁLA
Mobil: 736 660 430

E-mail: Petr.Hala@BKSnakes.cz

 

Kde nás najdete?

Partneři

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Moravskoslezský kraj Ostrava Ostrava-Jih Ostrava-Poruba Frýdek-Místek Orlová Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových Česká Basketbalová Federace Facebook ACORY Smolo ArcelorMittal 

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY