Trénink kluků ročník 2010

Kluci ročník nar. 2010 mají každou středu jeden trénink navíc.

Místo: ZŠ Školní

Čas: 17:30 - 18:30

Trenér: Roman Vítek

Info

Plakat

Trénink chlapců ročník 2009

                    Od středy 4.10.2017 budou mít kluci ročník nar. 2009 každou středu jeden trénink navíc.

                    Místo: ZŠ Školní

                    Čas: 15:45 - 17:00

                    Trenér: Roman Vítek

Přípravky 2017/2018

V letošním roce dochází ke změně v organizaci přípravek. Na všech školách budou společné přípravky pro děti z 1. až 3. tříd.

Starší děti mají možnost trénovat a hrát v hracích družstvech.

BK Snakes pořádal opět po roce příměstský tábor

Basketbalový klub Snakes Orlová po loňské premiéře uspořádal o prázdninách pro děti, které se věnují basketbalu další příměstský tábor. Naše základna byla opět na ZŠ Ke Studánce a i touto cestou děkuji panu řediteli, panu školníkovi a všem v kuchyni za pomoc s konáním tábora.

Po roce nám znovu po oba týdny vyšlo počasí a většinu času jsme mohli trénovat mimo tělocvičnu. Využívali jsme venkovní prostory ZŠ Ke Studánce, hřiště na ZŠ Mládí, fotbalové hřiště s umělou trávou, krytý bazén v Orlové a jeli jsme na výlety do Bohumína, kde si děti zahrály minigolf a vyřádily se na Mauglího stezce a ve druhém týdnu do ostravské ZOO.

Děti si kromě basketbalu vyzkoušely i další sporty, zejména atletiku, fotbal, florbal, házenou a další hry. Během každého turnusu probíhala celotýdenní soutěž ve střelbě trestných hodů a zvlášť ve druhém týdnu byla soutěž nesmírně vyrovnaná a o vítězích v obou kategoriích (benjamínci a baskeťáci) rozhodl až poslední den.

Obou turnusů se celkem zúčastnilo 50 dětí, z toho 11 sportovalo celé dva týdny. A to se ještě několik dětí na poslední chvíli odhlásilo z důvodu nemoci. Naštěstí se nám během tábora vyhnula vážnější zranění a skončili jsme s bilancí jednoho lehce podvrtnutého kotníku, jednoho malinko ulomeného zoubku a několika modřin a odřených kolen. Tyto drobné šrámy bohužel ke každému kontaktnímu sportu patří. Všechny děti ale byly z tábora nadšené a těší se na tábor zase za rok.

Za to že oba týdny tábora proběhly v naprosté pohodě, děkuji všem šikovným dětem, kterým se o prázdninách chtělo sportovat, jejich rodičům za skvělou komunikaci a přístup a zejména mým kamarádům kolegům trenérům Honzovi Kuklovi a Radkovi Wlachovi, bez kterých by to nešlo.

Roman Vítek

Tréninky hracích družstev

Kluci ročník narození 2007 (U10) mají tréninky v pondělí od 18:00 do 19:15 a ve středu od 15:30 do 16:45 na ZŠ Školní.

Kluci ročník narození 2006 (U11)  mají tréninky v úterý od 16:30 do 18:00 a ve středu od 16:45 do 18:00 na ZŠ Školní.

Kluci ročník narození 2008 mají trénink ve čtvrtek 2.2.2017 od 15:30 do 17:00 na ZŠ Ke Studánce

 

Roman VÍTEK

mobil: 732 983 000, e-mail: Roman.Vitek@BKSnakes.cz

Basketbalisté SNAKES měli tábor

O letošních letních prázdninách uspořádal BK Snakes Orlová basketbalový příměstský tábor určený pro děti, které navštěvovaly basketbalové přípravky. Tábor proběhl ve dvou týdenních turnusech a celkem se jej zúčastnilo 50 dětí. Trojice trenérů Roman Vítek, Jan Kukla a Radek Wlach se snažila pro malé basketbalisty připravit pestrý program od rána až do pozdního odpoledne.

Tábor měl základnu na ZŠ Ke Studánce, kde jsme měli k dispozici velkou tělocvičnu a také nám ve školní kuchyni paní kuchařky připravovaly výborné obědy. Přestože byl tábor zaměřený na basketbal, tak si děti vyzkoušely i další sporty, nejčastěji atletiku, fotbal, florbal a házenou.

Děti ale nebyly celý den zavřené v tělocvičně. Trenéři využili krásného počasí a většina tréninků proběhla pod širým nebem. Snakes měl možnost trénovat na fotbalovém hřišti s umělou trávou, ve venkovních prostorách ZŠ Ke Studánce a navštívili jsme i sportovní hřiště na ZŠ Mládí (velká škoda, že takové hřiště nemají všechny školy…). Nechyběla ani návštěva krytého bazénu a v každém týdnu jsme jeli na výlet. V prvním turnusu jsme jeli mezi dinosaury, a protože se některé děti rozhodly absolvovat oba turnusy, tak ve druhém týdnu jsme navštívili Hobbypark v Bohumíně, kde si malí basketbalisté vyzkoušeli minigolf a potom i lanové centrum.

Jediné, co mě mrzí, bylo zranění ruky Matěje Hudce, který bohužel musel tábor předčasně ukončit. Tímto mu za celý klub přeji rychlé zdravení a návrat ke sportu.

Chtěl bych poděkovat všem ze ZŠ Ke Studánce, kteří nám pomohli se zajištěním tábora, zejména panu řediteli Mgr. Milanu Fusovi a také panu školníkovi Petru Kaduchovi. Stejné díky patří i kolegům trenérům, bez kterých by to nešlo. Pro nás trenéry byla největší odměnou pochvala a poděkování od spokojených rodičů, ale především zájem a přístup dětí, které se tábora zúčastnily.

Roman Vítek

Snakes Orlová

 Snakes Orlová

Novinky

Kontaktujte nás

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel osmnáct a třináct 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).

Rychlý kontakt

E-mail: info@BKSnakes.cz

Kontaktní osoba

Petr HÁLA
Mobil: 736 660 430

E-mail: Petr.Hala@BKSnakes.cz

Kde nás najdete?

Partneři

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Moravskoslezský kraj Ostrava Ostrava-Jih  Ostrava-Poruba Orlová Gerych Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových Česká Basketbalová Federace ARDON  Facebook ACORY Ozana ArcelorMittal 

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY