Ampuis Vienne Saint Romain Basket: Easter 2018

Tým BK Snakes Ostrava U18 složený z hráčů ročníků 2000 a 2001 se v termínu 30.3. - 2.4.2018 chystá na mezinárodní turnaj do Francie - Lyon.

Harmonogram:

29.3. - odjezd Ostrava v 9:00 hod.

30.3. - příjezd mezi 15-16 hod. do Vienne (Francie)

2.4. - odjezd z Vienne

3.4. - příjezd mezi 15-16 hod. do Ostravy

Turnaj:

Datum Utkání
31.3.2018 11:30 Chorale Roanne - BK Snakes Ostrava
31.3.2018 14:30 Falcons Nuremberg - BK Snakes Ostrava

Další utkání podle výsledků ve skupině, budeme informovat na stránkách nebo klubovém Facebooku.

Webové stránky turnaje: https://www.avsrbasket.com/tournoi-u18

Kalendář zápasů Juniorů - Extraliga + Liga

Kdo chce mít tento kalendář v mobilu, v tabletu, apod. a máte svůj účet registrovaný na Google, stačí vpravo dole kliknout na ikonu  googlekalendar

Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvacet a čtyři