Nejml. minižáci U11 "C" SEZÓNA 2014/2015

Oblastní přebor Sev. Moravy skupina B

Hendrych Michal

Chytil Jakub

Němcová Eva                                                              Trenér: Václav Němec

Pajdla Tobiáš                                                              E-mail: vaclav.nemec@bksnakes.cz

Ritz Dominik                                                               Tel.: 724 932 495

Urbánková Bára

Vilč Štěpán                                                                  Tréninky:

Vyroubal František                                                   Úterý:      16:30 - 18:00 ZŠ Porubská

Středa:    16:30 - 18:00 ZŠ Porubská

Pátek:      16:45 - 18:15 ZŠ Porubská

Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel osm a pět