Proč turnaj podporuje FIBA EUROPE ?

Fiba

Základ a rozvoj jakéhokoli sportu začíná na té nejnížší úrovni, což FIBA uznává a podporuje. Nad rámec evropských mistrovství mládeže U20, U18 a U16 podporuje FIBA Evropa také řadu turnajů pro mládež organizovaných členskými federacemi.

Níže naleznete seznam turnajů pro mládež v roce 2017 pro věkové kategorie U16 a níže.

http://www.fiba.com/europe/programmes/youth-tournaments

The foundation and development of any sport begins at the grassroots level, something that FIBA acknowledges and addresses. Going beyond the U20, U18 and U16 European youth championships, FIBA Europe also lends its support to a number of youth tournaments organised by its member federations.

Please find below a list of youth tournaments in 2017 for age categories U16 and below.

http://www.fiba.com/europe/programmes/youth-tournaments

Hlavním sponzorem turnaje je opět Statutární město Ostrava

FIBA Europe převzala záštitu nad turnajem

Fiba

Turnaj kategorie U14 je pro sezónu 2017/2018, jako jeden z pouhých tří turnajů v České republice zařazen na listinu mezinárodních mládežnických basketbalových turnajů podporovaných mezinárodní basketbalovou federací FIBA Europe.

Stejně jako v letech předchozích se očekává účast špičkových týmů ze zahraničí a to v podobě mistrů a vícemistrů svých zemí.

Kde naleznu Informace k turnaji ?

Termín turnaje

Turnaj X MAS SNAKES CUP 2017 se bude konat v Ostravě v termínu 8.-10.12.2017.

V původně plánovaném termínu 15.-17.12.2017 jsou plánovány srazy reprezentačních-regionálních výběrů ČR U14 a U15 s následnými turnaji. Předpokládáme, že jak z našeho týmu, tak i z dalších českých a moravských týmu pozvaných na turnaj, budou v těchto výběrech ti nejlepší a náš turnaj by tak byl ochuzen o jeden z důvodů proč jej konáme a to je střetávání těch nejlepších.

Novinky

 • Sezóna 2017/2018

  5.9.2017

  Tak i stránky na novou sezónu jsou skoro hotové. U každého družstva už najdete ty nejdůležitější informace - časy tréninků a rozpis zápasů na sezónu. I časy tréninků u přípravek byly zaktualizovány. V případě nejasností kontaktujte trenéra uvedeného u daného družstva nebo u přípravky.

 • HLEDÁME NOVÉ TRENÉRY!!!

  17.2.2017

  Pokud se celý Vás život točí okolo basketu a Vy chcete své zkušenosti předávat mladým basketbalovým talentům a pomoct jim tak v jejich rozvoji, pak hledáme právě Vás!

  Na pozice mládežnických a žákovských trenérů přijmeme posily do našeho týmu.

  Pro více informací volejte šéftrenérovi klubu, Dušanovi Hrdličkovi na číslo
  603 114 383.

Kontaktujte nás

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel tři a dvanáct 
Zpráva:

Rychlý kontakt

E-mail: info@BKSnakes.cz

Kontaktní osoba

Petr HÁLA
Mobil: 736 660 430

E-mail: Petr.Hala@BKSnakes.cz

Kde nás najdete?

Partneři

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Moravskoslezský kraj Ostrava Ostrava-Jih Ostrava-Poruba Frýdek-Místek Orlová Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových Česká Basketbalová Federace Facebook ACORY Smolo ArcelorMittal 

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY