Předvánoční výhra ukončila 1. část soutěže

BK Snakes Hrabůvka - SBŠ Ostrava 33:14 (1:4 7:6 25:9)

BK Snakes Hrabůvka - SBŠ Ostrava 48:6 (14:0 20:2 32:4)

Posledním soupeřem 1. části soutěže nám byla děvčata SBŠ Ostrava.  Zápasy jsme odehráli v domácím prostředí, i když v malé tělocvičně. Naší kluci byli zpočátku zaskočeni dravostí, se kterou se děvčata pustila do hry. Postupně ale začali o míče víc bojovat a ztrácet respekt vůči hře děvčat. Znovu jsme neproměnili velkou spoustu jednoduchých nájezdů a dost velký problém nám dělá také kontaktní driblink. Přesto je potřeba kluky pochválit za bojovnost a snahu vyhrát každý zápas.

Děkuji Všem rodičům za podporu a zároveň jim přeji krásné Vánoce a hodně zdraví v Novém roce.

Trenérka

Zápasy s Příborem vítězně

BK Snakes Hrabůvka - BK Příbor 47:4 (6:0 20:0 32:0)

BK Snakes Hrabůvka - BK Příbor 28:10 (7:2 14:2 23:7)

V sobotu jsme odehráli další dva domácí zápasy proti týmu BK Příbor. Kluci z Příbora jsou sice drobní, ale o to víc běhaví a dravější. V prvním zápase jsme se dokázali s aktivitou Příbora vcelku dobře vypořádat. Přesto bylo na našich klucích vidět, že jsou jakoby ospalí. A přesně to se ukázalo ve druhém zápase, kdy naše hra ztratila rychlost, přestali jsme se vracet do obrany a to se odrazilo na výsledku, který sice pro nás dopadl vítězně, ale stálo nás to podstavně víc sil. Vypadá to tak, že příště bez oběda, aby byli  hoši více "hladoví" po soupeři.

Trenérka Menšíková

Zápasy s NH Poruba

NH Poruba - BK Snakes Hrabůvka 24:20 (10:6 12:9 22:10)

NH Poruba - BH Snakes Hrabůvka 30:19 (7:9 13:11 19:17)

Po prvních zápasech, které jsme odehráli proti týmu Snakes Zábřeh a vybojovali jsme si první výhry (28:21 a 27:17), jsme v uplynulém víkendu odehráli zápasy proti NH Poruba na SH Tatran Ostrava. Do obou zápasů kluci nastoupili s velkým nasazením, dokázali vybojovat spoustu míčů díky dobré obraně. Soupeř nás ale přehrával tvrdším a jistějším driblinkem a kvalitnější střelbou. Přesto, že jsme oba zápasy prohráli, kluci odvedli velmi bojovný výkon. Všichni zaslouží velkou pochvalu.

Trenérka Menšíková

Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel osmnáct a nula