Předvánoční výhra ukončila 1. část soutěže

BK Snakes Hrabůvka - SBŠ Ostrava 33:14 (1:4 7:6 25:9)

BK Snakes Hrabůvka - SBŠ Ostrava 48:6 (14:0 20:2 32:4)

Posledním soupeřem 1. části soutěže nám byla děvčata SBŠ Ostrava.  Zápasy jsme odehráli v domácím prostředí, i když v malé tělocvičně. Naší kluci byli zpočátku zaskočeni dravostí, se kterou se děvčata pustila do hry. Postupně ale začali o míče víc bojovat a ztrácet respekt vůči hře děvčat. Znovu jsme neproměnili velkou spoustu jednoduchých nájezdů a dost velký problém nám dělá také kontaktní driblink. Přesto je potřeba kluky pochválit za bojovnost a snahu vyhrát každý zápas.

Děkuji Všem rodičům za podporu a zároveň jim přeji krásné Vánoce a hodně zdraví v Novém roce.

Trenérka

Zápasy s Příborem vítězně

BK Snakes Hrabůvka - BK Příbor 47:4 (6:0 20:0 32:0)

BK Snakes Hrabůvka - BK Příbor 28:10 (7:2 14:2 23:7)

V sobotu jsme odehráli další dva domácí zápasy proti týmu BK Příbor. Kluci z Příbora jsou sice drobní, ale o to víc běhaví a dravější. V prvním zápase jsme se dokázali s aktivitou Příbora vcelku dobře vypořádat. Přesto bylo na našich klucích vidět, že jsou jakoby ospalí. A přesně to se ukázalo ve druhém zápase, kdy naše hra ztratila rychlost, přestali jsme se vracet do obrany a to se odrazilo na výsledku, který sice pro nás dopadl vítězně, ale stálo nás to podstavně víc sil. Vypadá to tak, že příště bez oběda, aby byli  hoši více "hladoví" po soupeři.

Trenérka Menšíková

Zápasy s NH Poruba

NH Poruba - BK Snakes Hrabůvka 24:20 (10:6 12:9 22:10)

NH Poruba - BH Snakes Hrabůvka 30:19 (7:9 13:11 19:17)

Po prvních zápasech, které jsme odehráli proti týmu Snakes Zábřeh a vybojovali jsme si první výhry (28:21 a 27:17), jsme v uplynulém víkendu odehráli zápasy proti NH Poruba na SH Tatran Ostrava. Do obou zápasů kluci nastoupili s velkým nasazením, dokázali vybojovat spoustu míčů díky dobré obraně. Soupeř nás ale přehrával tvrdším a jistějším driblinkem a kvalitnější střelbou. Přesto, že jsme oba zápasy prohráli, kluci odvedli velmi bojovný výkon. Všichni zaslouží velkou pochvalu.

Trenérka Menšíková

Novinky

 • Upozornění

  21.9.2020

  Rodiče kteří doprovázejí hráče na trénink, doprovázejí hráče pouze ke vstupu do školy. Vstup do školy v době tréninků pouze po dohodě s trenérem a s rouškou.

  Opatření se také týká diváků kteří jdou na zápasy našich družstev - platí pro všechny družstva. Diváci musí dodržovat nařízení ministerstva zdravotnictví - všichni diváci musí mít roušky, musí dodržovat mezi sebou minimální vzdálenost dva metry, apod.

  Dále je zákaz vstupu diváku na palubovku nejen během přestávky během zápasu, ale i před nebo po zápase. Palubovka na hale ZŠ Dvorského je opravena a proveden nový nátěr palubovky.

 • Potvrzení

  26.9.2019

  Formulář k vyplnění o úhradě členského příspěvku.

Kontaktujte nás

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvě a šest 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (Informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).

Rychlý kontakt

E-mail: info@BKSnakes.cz
Stránky: admin@BKSnakes.cz

Kontaktní osoba

Petr HÁLA
Mobil: 736 660 430
E-mail: Petr.Hala@BKSnakes.cz 

Kde nás najdete?

Partneři

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Moravskoslezský kraj

Ostrava

Ostrava-Jih

Ostrava-Poruba

Orlová

Gerych

Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových

Česká Basketbalová Federace

ARDON

Facebook

ACORY

Ozana

ArcelorMittal

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY