Rozlosování turnaje Test CUP 2021 - haly

ZŠ Dvorského

         
Čtvrtek 26.8.2021     
U15 11:00 Snakes Ostrava - Snakes Ostrava B
Sobota 28.8.2021
U15 15:20 Sokol Pražský - Inter Bratislava
U15 17:10 Niedzwiadky Przemysl - Válečníci Děčín
U17 19:00 Trefl Sopot - Loko Plzeň
Neděle 29.8.2021     
U15 9:30 Snakes Ostrava - Válečníci Děčín
U15 11:20 Inter Bratislava - Niedzwiadky Przemysl
U15 13:10 Snakes Ostrava B - Sokol Pražský 
U15 15:00 Inter Bratislava - Snakes Ostrava 
U15 16:50 Válečníci Děčín - Snakes Ostrava B
U17 19:00 Trefl Sopot - Tygři Brno
     Pondělí 30.8.2021
U15 9:30 Niedzwiadky Przemysl - Sokol Pražský 
U15 11:20 Inter Bratislava - Snakes Ostrava B
U15 13:10 Sokol Pražský - Válečníci Děčín
U15 15:00 Snakes Ostrava - Niedzwiadky Przemysl
U17 16:50 4. A - 3. B
U17 18:40 2. A - 1. B
Úterý 31.8.2021     
U15 9:00 Válečníci Děčín - Inter Bratislava
U15 10:50 Sokol Pražský - Snakes Ostrava 
U15 12:40 Niedzwiadky Przemysl - Snakes Ostrava B
U17 14:30 Finále    

hala SG Plzeňská

         
Sobota 28.8.2021     
U19 13:30 Snakes Ostrava - Tygři Brno
U19 15:20 Sokol Pražský - BK Pardubice
U19 17:10 BK Spišská Nová Ves - BA Nymburk
U19 19:00 Inter Bratislava - Loko Plzeň
Neděle 29.8.2021     
U19 9:30 Tygři Brno - BA Nymburk
U19 11:20 Loko Plzeň - Sokol Pražský
U19 13:10 Snakes Ostrava - BK Spišská Nová Ves
U19 15:00 BK Pardubice - Inter Bratislava
U19 17:10 BA Nymburk - Snakes Ostrava
U19 19:00 Sokol Pražský - Inter Bratislava
Pondělí 30.8.2021     
U19 9:30 Loko Plzeň - BK Pardubice
U19 11:20 BK Spišská Nová Ves - Tygři Brno
U19 13:10 3. A - 4. B
U19 15:00 4. A - 3. B
U19 16:50 1. A - 2. B
U19 18:40 2. A - 1. B
Úterý 31.8.2021     
U19 9:30 o 3. místo    
U19 11:20 Finále    

Gymnázium Hladnov

         
Úterý 31.8.2021     
U19 9:30 o 7. místo    
U19 11:20 o 5. místo    

hala Varenská

         
Sobota 28.8.2021     
U17 15:30 Snakes Ostrava - UKS 27 Katowice
U17 17:20 Tygři Brno - BA Nymburk
U17 19:10 Sokol Pražský - Inter Bratislava
Nedělě 29.8.2021    
U17 10:00 Snakes Ostrava - Sokol Pražský
U17 11:50 Inter Bratislava - UKS 27 Katowice
U17 13:40 Loko Plzeň - Tygři Brno
U17 15:30 BA Nymburk - Trefl Sopot
U17 17:20 Sokol Pražský - UKS 27 Katowice
Pondělí 30.8.2021     
U17 10:00 Snakes Ostrava - Inter Bratislava
U17 11:50 BA Nymburk - Loko Plzeň
U17 15:30 3. A - 4. B
U17 17:20 1. A - 2. B
Úterý 31.8.2021     
U17 9:00 o 7. místo    
U17 10:50 o 5. místo    
U17 12:40 o 3. místo    

Rozlosování turnaje Test CUP 2021 - dny

sobota 28.8.2021

           
hala SG Plzeňská U19 13:30 Snakes Ostrava - Tygři Brno
hala SG Plzeňská U19 15:20 Sokol Pražský - BK Pardubice
ZŠ Dvorského U15 15:20 Sokol Pražský - Inter Bratislava
hala OU Varenská U17 15:30 Snakes Ostrava - UKS 27 Katowice
hala SG Plzeňská U19 17:10 BK Spišská Nová Ves - BA Nymburk
ZŠ Dvorského U15 17:10 Niedzwiadky Przemysl - Válečníci Děčín
hala OU Varenská U17 17:20 Tygři Brno - BA Nymburk
hala SG Plzeňská U19 19:00 Inter Bratislava - Loko Plzeň
ZŠ Dvorského U17 19:00 Trefl Sopot - Loko Plzeň
hala OU Varenská U17 19:10 Sokol Pražský - Inter Bratislava

neděle 29.8.2021

           
hala SG Plzeňská U19 9:30 Tygři Brno - BA Nymburk
ZŠ Dvorského U15 9:30 Snakes Ostrava - Válečníci Děčín
hala OU Varenská U17 10:00 Snakes Ostrava - Sokol Pražský
hala SG Plzeňská U19 11:20 Loko Plzeň - Sokol Pražský
ZŠ Dvorského U15 11:20 Inter Bratislava - Niedzwiadky Przemysl
hala OU Varenská U17 11:50 Inter Bratislava - UKS 27 Katowice
hala SG Plzeňská U19 13:10 Snakes Ostrava - BK Spišská Nová Ves
ZŠ Dvorského U15 13:10 Snakes Ostrava B - Sokol Pražský 
hala OU Varenská U17 13:40 Loko Plzeň - Tygři Brno
hala SG Plzeňská U19 15:00 BK Pardubice - Inter Bratislava
ZŠ Dvorského U15 15:00 Inter Bratislava - Snakes Ostrava 
hala OU Varenská U17 15:30 BA Nymburk - Trefl Sopot
ZŠ Dvorského U15 16:50 Válečníci Děčín - Snakes Ostrava B
hala SG Plzeňská U19 17:10 BA Nymburk - Snakes Ostrava
hala OU Varenská U17 17:20 Sokol Pražský - UKS 27 Katowice
hala SG Plzeňská U19 19:00 Sokol Pražský - Inter Bratislava
ZŠ Dvorského U17 19:00 Trefl Sopot - Tygři Brno

pondělí 30.8.2021

           
hala SG Plzeňská U19 9:30 Loko Plzeň - BK Pardubice
ZŠ Dvorského U15 9:30 Niedzwiadky Przemysl - Sokol Pražský 
hala OU Varenská U17 10:00 Snakes Ostrava - Inter Bratislava
hala SG Plzeňská U19 11:20 BK Spišská Nová Ves - Tygři Brno
ZŠ Dvorského U15 11:20 Inter Bratislava - Snakes Ostrava B
hala OU Varenská U17 11:50 BA Nymburk - Loko Plzeň
hala SG Plzeňská U19 13:10 3. A - 4. B
ZŠ Dvorského U15 13:10 Sokol Pražský - Válečníci Děčín
hala SG Plzeňská U19 15:00 4. A - 3. B
ZŠ Dvorského U15 15:00 Snakes Ostrava - Niedzwiadky Przemysl
hala OU Varenská U17 15:30 3. A - 4. B
hala SG Plzeňská U19 16:50 1. A - 2. B
ZŠ Dvorského U17 16:50 4. A - 3. B
hala OU Varenská U17 17:20 1. A - 2. B
hala SG Plzeňská U19 18:40 2. A - 1. B
ZŠ Dvorského U17 18:40 2. A - 1. B

úterý 31.8.2021

           
hala OU Varenská U17 9:00 o 7. místo    
ZŠ Dvorského U15 9:00 Válečníci Děčín - Inter Bratislava
hala SG Plzeňská U19 9:30 o 3. místo    
Gymnázium Hladnov U19 9:30 o 7. místo    
hala OU Varenská U17 10:50 o 5. místo    
ZŠ Dvorského U15 10:50 Sokol Pražský - Snakes Ostrava 
hala SG Plzeňská U19 11:20 Finále    
Gymnázium Hladnov U19 11:20 o 5. místo    
hala OU Varenská U17 12:40 o 3. místo    
ZŠ Dvorského U15 12:40 Niedzwiadky Przemysl - Snakes Ostrava B
ZŠ Dvorského U17 14:30 Finále    

Novinky

Kontaktujte nás

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel šest a dvacet 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (Informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).

Rychlý kontakt

E-mail: info@BKSnakes.cz
Stránky: admin@BKSnakes.cz

Kontaktní osoba

Petr HÁLA
Mobil: 736 660 430
E-mail: Petr.Hala@BKSnakes.cz 

Kde nás najdete?

Partneři

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Moravskoslezský kraj

Ostrava

Ostrava-Jih

Ostrava-Poruba

Orlová

Gerych

Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových

Česká Basketbalová Federace

ARDON

Facebook

ACORY

Ozana

Nadace OKD

ArcelorMittal

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY