U12B NH Ostrava-Snakes B

NH Ostrava- BK Torola Snakes Ostrava B  74:9 (12:3 27:5 56:5)

Ve 4.kole naše začínajícící B družstvo podlehlo po zásluze družstvu z NH Ostrava, když se projevil fakt, že naši hráči hráli svoje jedny první zápasy v oblastním přeboru.

NH Ostrava-BK Torola Snakes Ostrava 64:20 (15:1 14:5 23:6)

V druhém utkání proti NH Ostrava jsme přidali nějaké body , ale zkušenosti z mnoha dalších odehraných zápasů nám ještě chybí.

Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel nula a třináct
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Moravskoslezský kraj Ostrava Ostrava-Jih  Ostrava-Poruba Orlová Gerych Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových Česká Basketbalová Federace ARDON  Facebook ACORY Ozana ArcelorMittal