SNAKES OSTRAVA B VS. ŠUMPERK

1. zápas 30:72 (5:16 19:32 23:55)

2. zápas 32:64 (6:13 16:26 20:50)

V dalším kole k nám na domácí palubovku dojel vedoucí tým tabulky až z dalekého Šumperka. V první polovině prvního duelu se na hostujícím týmu pravděpodobně podepsala dlouhá cesta a dovolil nám svou vlažnou hrou držet krok. od poločasu už to s náma šlo z kopce a Šumperk si upevnil první místo v tabulce dvěma pohodlnými výhrami. Gratulujeme.

TJ TŘINEC VS. SNAKES OSTRAVA B

1. zápas 73:28 (26:4 40:16 52:18)

2. zápas 64:24 (21:2 30:15 44:19)

15.11.2014 jsme s klukama zavítali do Třince. Soupeř pro nás byl novinkou, vůbec jsme ho neznali, ale podle výsledků jsme vědeli, že to nebudou jednoduché zápasy. Jak jsme předpokládali tak se stalo. O hlavu větší, o třídu silnější kluci nás navíc zaskočili zonovou obranou, s kterou jsme si vůbec nevěděli rady. Když kluci zjistili že to nepůjde jednoduše, jakoby se na to vykašlali a oba zápasy ůplně vypustili a odevzdali. Příště by mohli více bojovat, aspoň v obraně, když v ůtoku to nejde. !!!

SNAKES OSTRAVA B VS. KRNOV

1. zápas 34:66 (7:13 22:32 30:52)

2. zápas 58:76 (12:20 30:45 43:57)

V dalším domácím zápase nové sezony jsme na naší palubovce přivítali Krnov. Výsledky minulých sezon, kdy jsme Krnov ještě nedokázali porazit, napovídaly, že v těchto utkáních budeme jasnými outsidery. Nicméně, jako do každého zápasu jsme šli naplno, snažili jsme se soupeře překvapit a tyto papírové předpoklady vyvrátit. Bohužel od prvních minut jsme o malý krůček zaostávali. Nedařilo se nám zastavit rychlý protiůtok soupeře, ze kterého plynuly jeho jednoduché koše. po první čtvrtině jsme dokázali srovnat krok, bohužel úplně dotáhnout se nám nepodařilo a v poločase jsme prohrávali o deset bodů (22:32). Ve třetí a čtvrté čtvrtině se Krnov projevil jako jasný favorit a zápas byl v jeho režii, naše hloupé chyby v útoku a špatný návrat do obrany nás stál v konečném důsledku prohru 34 :66

Do druhého zápasu jsme nenastoupili vůbec špatně. Poměrně se nám dařilo střelecky a soupeře jsme přehrávali i v obrané části! Škoda jen hluchého místa na konci první a začátku druhé čtvrtiny, kdy nám soupeř utekl na 15 bodů.V poločase jsme prohrávali 30:45. Kluci se snažili s nepříznivým vývojem zápasu něco dělat celý druhý poločas, Třetí čtvrtinu dokonce vyhráli v poměru 13:12. Bojovali také ve čtvrté čtvrtině avšak na obrat to nestačilo. Poslední část hry skončila v náš neprospěch 15:19 a celkově jsme prohráli 58:76.

SNAKES OSTRAVA B VS. SNAKES OSTRAVA A

1. zápas 22:82 (8:18 14:43 22:62)

2. zápas 37:65 (12:19 16:40 26:47)

První utkání v sesoně, a hned derby s mladším, ačkoliv o mnoho kvalitnějším soupeřem. V zápase s naším áčkem jsme si šli pro povinnou porážku.