A JE TO TADY!!! BASKETBALOVÁ GARDERÓBA

Pro všechny hráče soutěžních týmů BK SNAKES Frýdek-Místek – U10, U11, U12 a U13, ale samozřejmě také pro hráče přípravek, jsme připravili možnost nepovinného vybavení hráčů.

Pro soutěžní družstva se jedná o převlékací soupravy v individualizovaném a hlavně novém designu Snakes a také ponožky Mizuno na zápasy.

Soupravy jsou zakázkově vyráběny z funkčních textilií ve firmě Jadberg (http://www.jadberg.eu - do výroby možno vždy zadat při nashromáždění deseti zájemců o tuto soupravu). V této chvíli v soupravách hrají hráči nastupující za družstvo U13. Používáme při rozehřívání před zápasy, ale vzhledem k tomu, že si je platíte sami, mohou děti samozřejmě používat svobodně dle vašeho uvážení, a to nejen na tréninzích. Pro opravdové nadšence a rodící se fanklub jsme schopni zajistit výrobu také dospělých velikostí – obou nebo jen horního dílu.

Nejen pro fanoušky jsme také dále připravili pletenou šálu BK SNAKES FM, bavlněná trička BK SNAKES FM s erbem našeho města a v přípravě je zimní čepice s bambulí.

CENY  
Převlékací souprava 1500 Kč (možno řešit i splátkově případně se domluvit na „pronájmu“ :) - při vrácení, se cena vzhledem ke stavu soupravy vrátí)
Ponožky Mizuno 120 Kč (v omezeném množsví,dovezeno ze zahraničí)
Pletená šála  220 Kč
Bavlněné tričko 100 Kč
Zimní čepice 250 Kč

Prevlekaci_zepredu  Prevlekaci_z-boku  Prevlekaci_zezadu

                         Ponozky  Sala_snakes_fm

Zájem prosím směřujte buď přímo na mě (lukas.peter@vsb.cz) nebo na pány trenéry na tréninzích.

Dětskému basketu zdar!

trenéři

Novinky

 • Upozornění

  21.9.2020

  Rodiče kteří doprovázejí hráče na trénink, doprovázejí hráče pouze ke vstupu do školy. Vstup do školy v době tréninků pouze po dohodě s trenérem a s rouškou.

  Opatření se také týká diváků kteří jdou na zápasy našich družstev - platí pro všechny družstva. Diváci musí dodržovat nařízení ministerstva zdravotnictví - všichni diváci musí mít roušky, musí dodržovat mezi sebou minimální vzdálenost dva metry, apod.

  Dále je zákaz vstupu diváku na palubovku nejen během přestávky během zápasu, ale i před nebo po zápase. Palubovka na hale ZŠ Dvorského je opravena a proveden nový nátěr palubovky.

 • Potvrzení

  26.9.2019

  Formulář k vyplnění o úhradě členského příspěvku.

Kontaktujte nás

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel osm a deset 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (Informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).

Rychlý kontakt

E-mail: info@BKSnakes.cz
Stránky: admin@BKSnakes.cz

Kontaktní osoba

Petr HÁLA
Mobil: 736 660 430
E-mail: Petr.Hala@BKSnakes.cz 

Kde nás najdete?

Partneři

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Moravskoslezský kraj

Ostrava

Ostrava-Jih

Ostrava-Poruba

Orlová

Gerych

Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových

Česká Basketbalová Federace

ARDON

Facebook

ACORY

Ozana

ArcelorMittal

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY