Pokyny

Hraje se podle platných pravidel minibasketbalu, platné soupisky k dané soutěži pro dlouhodobé soutěže nebo kvalifikace oblastí. Družstvo předloží ke kontrole doklady identity - dětský občanský průkaz, cestovní pas nebo rodný list hráče (v případě kopie rodného listu, ověřenou kopii).

Startovné: 1.500 Kč / družstvo

Zápasy začínají v pátek 22.4.2016 ve 13:00 hod. (viz Rozlosování NF U11) a slavnostní ukončení NF je neděli ve 14:30 hod.

Propozice ke stažení

Přihláška týmu na NF U11

Zde si můžete stáhnout přihlášku týmu na NF U11 2016: Prihlaska-tymu-nf-u11-2016

Vyplněnou přihlášku zašlete na e-mail: SnakesBK@seznam.cz, do kopie přidejte adresu: Richard.Marek@BKSnakes.cz

S přihláškou nezapomeňte poslat fotku týmu, logo klubu a stručné představení týmu.

Ředitel turnaje Sportovní manažer Technické zajištění
  Petr HÁLA Marek GERYCH Richard MAREK
Mobil: 736 660 430 728 740 522 725 650 253
E-mail: Petr.Hala@BKSnakes.cz Marek.Gerych@BKSnakes.cz