Pátek 8.12.2017 / Friday 8.12.2017

Group A  Sports hall  TROJHALÍ

Time of match Home Visitors Results
  08:30-10:10 BK Snakes Ostrava  BK Snakes F-M   
 10:10-11:50  Sokol Pražský BK Inter Bratislava   
 12:20-14:00 BK Snakes F-M  Sokol Pražský   
 14:00-15:40  BK Snakes Ostrava  BK Inter Bratislava   
 16:10-17:50  BK Inter Bratislava  BK Snakes F-M   
 17:50-19:30   Sokol Pražský    BK Snakes Ostrava   

 

Teams Snakes Ova   Snakes F-M Inter  Sokol Pr.   Score Points  Rank
 BK Snakes Ostrava x x x x x            
 BK Snakes Frýdek-Místek   x x x x x          
BK Inter Bratislava     x x x x x        
Sokol Pražský        x x x x x      

 

Group B Sports hall MITUŠOVA 16

Time of match Home Visitors Results
  08:30-10:10 BK Příbor  Šoproň Sportiskola   
 10:10-11:50 BK Opava  Baskeťáci tj Sokol Josefov   
 12:20-14:00 Baskeťáci tj Sokol Josefov   BK Příbor   
 14:00-15:40  Šoproň Sportiskola BK Opava   
 16:10-17:50  BK Opava BK Příbor   
  17:50-19:30  Baskeťáci tj Sokol Josefov   Šoproň Sportiskola   

 

Teams  Příbor Šoproň Sp.  Opava  Josefov  Score Points Rank
 BK Příbor x x x x x            
 Šoproň Sportiskola   x x x x x          
BK Opava      x x x x x        
Baskeťáci TJ Sokol Josefov        x x x x x      

 

20:45 - 21:15  -  Festive initiation of tournament   -  Sports hall ZŠ B. Dvorského 1

22:00 - ??       -  Coaching clinic

Sobota 9.12.2017 / Saturday 9.12.2017

Sports hall TROJHALÍ

Time of match Home Visitors Results
08:30-10:10  A1  B4  
10:10-11:50   B2   A3   
13:00-15:00 L A1/B4  L B2/A3  

 

Sports hall MITUŠOVA 16

Time of match Home Visitors Results
08:30-10:10 B1 A4  
10:10-11:50  A2  B3  
13:00-15:00  L B1/A4

L A2/B3

 

 

Sports hall ZŠ B. Dvorského 1

Time of match Home Visitors Results
15:20-17:00 W A1/B4     W B2/A3     
 17:00-18:40  W B1/A4     W A2/B3   

 

Sports hall SG E. a D. Zátopkových, ul. PLzeňská 16

20:00-22:00 All Stars game of tournament  
  Skills competition  

Neděle 10.12.2017 / Sunday 10.12.2017

Sports hall ZŠ B. Dvorského 1

Time of match Match Home Visitors Results
08:00 - 9:40 7th place      
09:40 - 11:20 5th place      
11:20 - 13:00 3rd place      
13:00 - 14:40 FINAL      

15:00 -  Festive ceremony

 

Novinky

  • Změna v pravidlech od 1.10.2017

    10.10.2017

    Od 1.10.2017 dochází k "malé" změně v pravidlech o krocích a je tady názorné video, kdyby jste to z pravidel nepochopili:

  • Naši Snakes

    26.9.2017

    Opět v sekci "Naši Snakes - Sezóna 2017/2018" najdete aktuální informace o zápasech odchovanců Snakes.

Kontaktujte nás

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel šest a jedna 
Zpráva:

Rychlý kontakt

E-mail: info@BKSnakes.cz

Kontaktní osoba

Petr HÁLA
Mobil: 736 660 430

E-mail: Petr.Hala@BKSnakes.cz

Kde nás najdete?

Partneři

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Moravskoslezský kraj Ostrava Ostrava-Jih Ostrava-Poruba Frýdek-Místek Orlová Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových Česká Basketbalová Federace Facebook ACORY Smolo ArcelorMittal 

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY