A JE TO TADY!!! BASKETBALOVÁ GARDERÓBA

Pro všechny hráče soutěžních týmů BK SNAKES Frýdek-Místek – U10, U11, U12 a U13, ale samozřejmě také pro hráče přípravek, jsme připravili možnost nepovinného vybavení hráčů.

Pro soutěžní družstva se jedná o převlékací soupravy v individualizovaném a hlavně novém designu Snakes a také ponožky Mizuno na zápasy.

Soupravy jsou zakázkově vyráběny z funkčních textilií ve firmě Jadberg (http://www.jadberg.eu - do výroby možno vždy zadat při nashromáždění deseti zájemců o tuto soupravu). V této chvíli v soupravách hrají hráči nastupující za družstvo U13. Používáme při rozehřívání před zápasy, ale vzhledem k tomu, že si je platíte sami, mohou děti samozřejmě používat svobodně dle vašeho uvážení, a to nejen na tréninzích. Pro opravdové nadšence a rodící se fanklub jsme schopni zajistit výrobu také dospělých velikostí – obou nebo jen horního dílu.

Nejen pro fanoušky jsme také dále připravili pletenou šálu BK SNAKES FM, bavlněná trička BK SNAKES FM s erbem našeho města a v přípravě je zimní čepice s bambulí.

CENY
Převlékací souprava 1500 Kč (možno řešit i splátkově případně se domluvit na „pronájmu“ :) - při vrácení, se cena vzhledem ke stavu soupravy vrátí)
Ponožky Mizuno 120 Kč (v omezeném množsví,dovezeno ze zahraničí)
Pletená šála  220 Kč
Bavlněné tričko 100 Kč
Zimní čepice 250 Kč

Prevlekaci_zepredu  Prevlekaci_z-boku  Prevlekaci_zezadu

Ponozky  Sala_snakes_fm

Zájem prosím směřujte buď přímo na mě (lukas.peter@vsb.cz) nebo na pány trenéry na tréninzích.

Dětskému basketu zdar!

trenéři

Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel osm a sedmnáct