S Havířovem zase jen 50-procentní

nakes Hrabůvka - Start Havířov 34:46 (12:7 23:22 28:32)

Snakes Hrabůvka - Start Havířov 52:35 (12:8 24:12 36:20)

V prvním poločase prvního zápasu jsme byli ještě schopni mít malý náskok, ale v druhé půli na nás kluci z Havířova "vlítli" a my jsme nedokázali nástup zastavit. Přispěla k tomu špatná obrana, nepřesné přihrávky a zbytečně dlouhý driblink jednotlivce. Druhý zápas jsme se trochu zklidnili, zpřesnili přihrávky a střelbu a hned to bylo vidět na výsledku. Rezervy máme v obraně, musíme se rychleji orientovat a bránit i hráče bez míče.

Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel jedenáct a čtyři