Historie klubu BK Snakes Ostrava

Logo

 BK SNAKES OSTRAVA je amáterský sportovní klub, který zajišťuje zájmovou pohybovou činnost chlapců od šesti do osmnácti let zaměřenou na basketbal. Má rysy jednak klasického basketbalového klubu, ale i zájmového kroužku, což ve skutečnosti znamená, že má větev výkonnostního rekreačního sportu. 


Basketbalový klub má dva důležité cíle, a sice v samotném dění basketbalového klubu dát na jedné straně možnost sportovat co možná nejširší základně členů a na straně druhé, kvalitativně hrát basketbal na takové úrovni, aby co možná nejlépe reprezentoval nejen nás, ale i své okolí, tedy školu, město, region. Hlavním výkonnostním cílem basketbalového klubu je vychovávat hráče do nejvyšších seniorských soutěží, ať už u nás nebo v zahraničí.

Projekt na tréninkovou činnost BK Snakes Ostrava zapadá do dlouhodobé koncepce klubu stát se nejlepším mládežnickým chlapeckým basketbalovým klubem České republiky.

Občanské sdružení a tím pádem i celé dění kolem BK Snakes Ostrava vzniklo notářským zápisem ze dne 15.března 1999. Tehdy již z předem zvážených kroků se začal budovat klub basketbalu zaměřený na práci s mládeží. S touto myšlenkou přišel Mgr. Hrdlička Dušan, když na začátku školního roku 1998-1999 prvním náborem dětí – chlapců do basketbalových přípravek, dal za následek do pohybu několik kroků, které nakonec vyústily ke vzniku subjektu občanského sdružení a tím i samotného basketbalového klubu.

Novinky

 • HLEDÁME NOVÉ TRENÉRY!!!

  17.2.2017

  Pokud se celý Vás život točí okolo basketu a Vy chcete své zkušenosti předávat mladým basketbalovým talentům a pomoct jim tak v jejich rozvoji, pak hledáme právě Vás!

  Na pozice mládežnických a žákovských trenérů přijmeme posily do našeho týmu.

  Pro více informací volejte šéftrenérovi klubu, Dušanovi Hrdličkovi na číslo 603114383.

 • Naši Snakes

  24.10.2016

  V sekci "Naši Snakes" najdete aktuální informace o zápasech odchovanců Snakes.

Kontaktujte nás

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvanáct a pět 
Zpráva:

Rychlý kontakt

E-mail: info@BKSnakes.cz

Kontaktní osoba

Petr HÁLA
Mobil: 736 660 430

E-mail: Petr.Hala@BKSnakes.cz

 

Kde nás najdete?

Partneři

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Moravskoslezský kraj Ostrava Ostrava-Jih Ostrava-Poruba Frýdek-Místek Orlová Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových Česká Basketbalová Federace Facebook ACORY Smolo ArcelorMittal 

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY