INFORMACE K PRVNÍM ZÁPASŮM + LÉKAŘSKÉ PROHLÍDKY

V pátek hrajeme v 15:30 v Bruntále ve sportovní hale /adresa: Zeyerova 14, Bruntál/. Odjezd v 13:30 od ZŠ Dvorského. Dvě auta jsou zajištěna, potřebujeme ještě jednoho řidiče.

V sobotu hrajeme v 9:00 v Krnově ve sportovní hale /adresa: Bruntálská 59, Krnov/. Odjezd v 7:00 od ZŠ Dvorského. Dvě auta jsou zajištěna, potřebujeme ještě jednoho řidiče.

Pro soutěžní sezónu 2016/2017 je potřeba zajistit lékařské potvrzení, které vystaví praktický lékař. Není potřeba se objednávat na sportovní medicínu. Prosím o co nejdřívější vyřízení.

Děkuji

Nikola Kleinová

• Změna v pravidlech od 1.10.2017

10.10.2017

Od 1.10.2017 dochází k "malé" změně v pravidlech o krocích a je tady názorné video, kdyby jste to z pravidel nepochopili:

26.9.2017

Opět v sekci "Naši Snakes - Sezóna 2017/2018" najdete aktuální informace o zápasech odchovanců Snakes.

Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel jedenáct a jedenáct