INFORMACE K PRVNÍM ZÁPASŮM + LÉKAŘSKÉ PROHLÍDKY

V pátek hrajeme v 15:30 v Bruntále ve sportovní hale /adresa: Zeyerova 14, Bruntál/. Odjezd v 13:30 od ZŠ Dvorského. Dvě auta jsou zajištěna, potřebujeme ještě jednoho řidiče.

V sobotu hrajeme v 9:00 v Krnově ve sportovní hale /adresa: Bruntálská 59, Krnov/. Odjezd v 7:00 od ZŠ Dvorského. Dvě auta jsou zajištěna, potřebujeme ještě jednoho řidiče.

Pro soutěžní sezónu 2016/2017 je potřeba zajistit lékařské potvrzení, které vystaví praktický lékař. Není potřeba se objednávat na sportovní medicínu. Prosím o co nejdřívější vyřízení.

Děkuji

Nikola Kleinová

11.10.2017

Opět v sekci "Naši Snakes - Sezóna 2017/2018" najdete aktuální informace o zápasech odchovanců Snakes.

• Změna v pravidlech od 1.10.2017

10.10.2017

Od 1.10.2017 dochází k "malé" změně v pravidlech o krocích a zde je názorné video:

Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvě a devět
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Moravskoslezský kraj Ostrava Ostrava-Jih  Ostrava-Poruba Frýdek-Místek Orlová Gerych Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových Česká Basketbalová Federace ARDON  Facebook ACORY Smolo ArcelorMittal