Mikulášská Snakes liga 2017

Výsledky

ZŠ Ke Studánce - ZŠ Mládí   4:2      

ZŠ Karla Dvořáčka - ZŠ Školní   10:8

ZŠ Mládí - ZŠ Karla Dvořáčka   4:24    

ZŠ U Kapličky - ZŠ Ke Studánce   4:8      

ZŠ Školní - ZŠ Mládí   18:4    

ZŠ U Kapličky - ZŠ Karla Dvořáčka   10:12

ZŠ Školní - ZŠ U Kapličky   6:14    

ZŠ K. Dvořáčka - ZŠ Ke Studánce   6:10

ZŠ Ke Studánce - ZŠ Školní   6:6      

ZŠ Mládí - ZŠ U Kapličky   8:20

 

Průběžné pořadí

1.      ZŠ Ke Studánce         7 bodů

2.      ZŠ Karla Dvořáčka    6 bodů

3.      ZŠ U Kapličky            4 body

4.      ZŠ Školní                    3 body

5.      ZŠ Mládí                    0 bodů

 

V Orlové dne 6.12.2017

Snakes liga 4. kolo 1. - 2. třídy

Turnaj 1. - 2. tříd

Skupina A:                                                                                    Skupina B:

ZŠ Ke Studánce - ZŠ U Kapličky              0:16                        ZŠ Mládí - ZŠ Karla Dvořáčka   30:0

ZŠ U Kapličky - ZŠ Školní                          2:22                       ZŠ Mládí - ZŠ Karla Dvořáčka    44:2 

ZŠ Školní - ZŠ Ke Studánce                     18:0                       

o 1. místo   ZŠ Školní - ZŠ Mládí                                  14:6

o 3. místo   ZŠ U Kapličky - ZŠ Karla Dvořáčka        34:2

5. místo   ZŠ Ke Studánce

 

Pořadí 4. kola Snakes ligy

1. Školní                        5 bodů

2. ZŠ Mládí                         4 body

3. ZŠ U Kapličky               3 body

4. Karla Dvořáčka      2 body

5. Ke Studánce            1 bod

Petřvald               družstvo se na turnaj nedostavilo!!!

 

Konečné pořadí po 4. kole

1.       ZŠ Školní                           15 bodů

2.       ZŠ Mládí                            14 bodů

3. - 5.    ZŠ Karla Dvořáčka       9 bodů

3. - 5.    ZŠ Ke Studánce             9 bodů

3. - 5.    ZŠ U Kapličky                 9 bodů

6.        ZŠ Petřvald                        4 body

 

Snakes liga 4. kolo 3. - 4. třídy

Turnaj 3. - 4. tříd

ZŠ U Kapličky - ZŠ Ke Studánce          8:24

ZŠ Karla Dvořáčka - ZŠ Školní             0:14

ZŠ Ke Studánce - ZŠ Školní                  24:26

ZŠ Petřvald - ZŠ Karla Dvořáčka          0:44

ZŠ Školní - ZŠ Petřvald                          50:0

ZŠ U Kapličky - ZŠ Karla Dvořáčka       18:6

ZŠ Karla Dvořáčka - ZŠ Ke Studánce    8:22

ZŠ Petřvald - ZŠ U Kapličky                   2:18

ZŠ Ke Studánce - ZŠ Petřvald               42:6

ZŠ Školní - ZŠ U Kapličky                       26:4

Pořadí 4. kola Snakes ligy

1. ZŠ Školní                    8 bodů

2. ZŠ Ke Studánce       6 bodů

3. ZŠ U Kapličky           4 body

4. ZŠ Karla Dvořáčka  2 body

5. ZŠ Petřvald               0 bodů

Konečné pořadí po 4. kole

1. ZŠ Školní                    27 bodů

2. ZŠ Ke Studánce        24 bodů

3. ZŠ U Kapličky             12 bodů

4. ZŠ Karla Dvořáčka     9 bodů

5. ZŠ Petřvald                  0 bodů

Snakes liga 3. kolo 1. - 2. třídy

Turnaj 1. - 2. tříd

Skupina A:                                                                                    Skupina B:

ZŠ Ke Studánce - ZŠ Petřvald              12:4                        ZŠ Mládí - ZŠ U Kapličky         14:10

ZŠ Petřvald - ZŠ Školní                          6:6                          ZŠ U Kapličky - ZŠ Karla Dvořáčka  8:12

ZŠ Školní - ZŠ Ke Studánce                16:2                         ZŠ Karla Dvořáčka - ZŠ Mládí         12:14

o 1. místo   ZŠ Školní - ZŠ Mládí                                  14:12 po prodloužení

o 3. místo   ZŠ Ke Studánce - ZŠ Karla Dvořáčka    14:8

o 5. místo   ZŠ Petřvald - ZŠ U Kapličky                       4:12

 

Pořadí 3. kola Snakes ligy

1. Školní                     5 bodů

2. ZŠ Mládí                      4 body

3. ZŠ Ke Studánce        3 body

4. Karla Dvořáčka   2 body

5. ZŠ U Kapličky             1 bod

6. Petřvald                0 bodů

 

Průběžné pořadí po 3. kole

1. - 2. ZŠ Mládí                      10 bodů

1. - 2. ZŠ Školní                     10 bodů

3.        ZŠ Ke Studánce           8 bodů

4.        ZŠ Karla Dvořáčka      7 bodů

5.        ZŠ U Kapličky                6 bodů

6.        ZŠ Petřvald                   4 body

Snakes liga 3. kolo 3. - 4. třídy

Turnaj 3. - 4. tříd

ZŠ Karla Dvořáčka - ZŠ Školní             4:24

ZŠ U Kapličky - ZŠ Ke Studánce         16:24

ZŠ U Kapličky - ZŠ Karla Dvořáčka       20:8

ZŠ Karla Dvořáčka - ZŠ Ke Studánce    4:18

ZŠ Školní - ZŠ U Kapličky                     20:6

ZŠ Ke Studánce - ZŠ Školní                  12:18

Pořadí 3. kola Snakes ligy

1. ZŠ Ke Studánce                6 bodů

2. - 3. ZŠ Školní                    3 body

2. - 3. ZŠ Karla Dvořáčka   3 body

4. ZŠ U Kapličky                    0 bodů

Průběžné pořadí po 3. kole

1. ZŠ Školní                    19 bodů

2. ZŠ Ke Studánce        18 bodů

3. ZŠ U Kapličky              8 bodů

4. ZŠ Karla Dvořáčka     7 bodů

5. ZŠ Petřvald                  0 bodů

Snakes liga 2. kolo 1. - 2. třídy

 

Skupina A Skupina B
ZŠ Ke Studánce - ZŠ Mládí 10:12 ZŠ Petřvald - ZŠ U Kapličky 14:6
ZŠ Mládí - ZŠ Karla Dvořáčka 8:8 ZŠ U Kapličky - ZŠ Školní 8:6
ZŠ Karla Dvořáčka - ZŠ Ke Studánce 4:6 ZŠ Školní - ZŠ Petřvald 8:14
Zápasy o umístění
o 1. místo ZŠ Mládí - ZŠ Petřvald 12:4
o 3. místo ZŠ Ke Studánce - ZŠ U Kapličky 10:16
o 5. místo ZŠ Školní - ZŠ Karla Dvořáčka 10:8
Pořadí 2. kola
1. ZŠ Mládí 5 bodů
2. ZŠ Petřvald 4 body
3. ZŠ U Kapličky 3 body
4. ZŠ Ke Studánce 2 body
5. ZŠ Školní 1 bod
6. ZŠ Karla Dvořáčka 0 bodů
Průběžné pořadí
1. ZŠ Mládí 6 bodů
2.- 5. ZŠ Karla Dvořáčka 5 body
2.- 5. ZŠ Školní 5 body
2.- 5. ZŠ Ke Studánce 5 body
2.- 5. ZŠ U Kapličky 5 bod
6. ZŠ Petřvald 0 bodů

Snakes liga 2. kolo

Turnaj 3. - 4. tříd
ZŠ Ke Studánce - ZŠ Petřvald 40:0
ZŠ Karla Dvořáčka - ZŠ Školní 4:24
ZŠ Petřvald - ZŠ Karla Dvořáčka 4:26
ZŠ U Kapličky - ZŠ Ke Studánce 16:24
ZŠ Školní - ZŠ Petřvald 38:0
ZŠ U Kapličky - ZŠ Karla Dvořáčka 20:8
ZŠ Karla Dvořáčka - ZŠ Ke Studánce 4:18
ZŠ Školní - ZŠ U Kapličky 20:6
ZŠ Ke Studánce - ZŠ Školní 12:18
ZŠ Petřvald - ZŠ U Kapličky 2:40
Pořadí 2. kola
1. ZŠ Školní 8 bodů
2. ZŠ Ke Studánce 6 bodů
3. ZŠ U Kapličky 4 body
4. ZŠ Karla Dvořáčka 2 body
5. ZŠ Petřvald 0 bodů
Průběžné pořadí po 2. kole
1. ZŠ Školní 16 bodů
2. ZŠ Ke Studánce 12 bodů
3. ZŠ U Kapličky 8 body
4. ZŠ Karla Dvořáčka 4 body
5. ZŠ Petřvald 0 bodů

Mikulášská Snakes liga 2016 1.- 2. třídy

Skupina A Skupina B
ZŠ Ke Studánce - ZŠ Mládí 6:4 ZŠ Petřvald - ZŠ U Kapličky 0:34
ZŠ Mládí - ZŠ Školní 0:12 ZŠ U Kapličky - ZŠ Karla Dvořáčka 2:4
ZŠ Školní - ZŠ Ke Studánce 2:2 ZŠ Karla Dvořáčka - ZŠ Petřvald 20:0
Zápasy o umístění
o 1. místo ZŠ Školní - ZŠ Karla Dvořáčka 4:8
o 3. místo ZŠ Ke Studánce - ZŠ U Kapličky 4:2
o 5. místo ZŠ Mládí - ZŠ Petřvald 18:0
Průběžné pořadí
1. ZŠ Karla Dvořáčka 5 bodů
2. ZŠ Školní 4 body
3. ZŠ Ke Studánce 3 body
4. ZŠ U Kapličky 2 body
5. ZŠ Mládí 1 bod
6. ZŠ Petřvald 0 bodů

Mikulášská Snakes liga 2016

Turnaj 3. - 4. tříd
ZŠ Ke Studánce - ZŠ Petřvald 36:6
ZŠ Karla Dvořáčka - ZŠ Školní 2:24
ZŠ Petřvald - ZŠ Karla Dvořáčka 2:22
ZŠ U Kapličky - ZŠ Ke Studánce 10:18
ZŠ Školní - ZŠ Petřvald 40:0
ZŠ U Kapličky - ZŠ Karla Dvořáčka 12:4
ZŠ Karla Dvořáčka - ZŠ Ke Studánce 6:22
ZŠ Školní - ZŠ U Kapličky 38:2
ZŠ Ke Studánce - ZŠ Školní 6:20
ZŠ Petřvald - ZŠ U Kapličky 2:18
Průběžné pořadí
1. ZŠ Školní 8 bodů
2. ZŠ Ke Studánce 6 bodů
3. ZŠ U Kapličky 4 body
4. ZŠ Karla Dvořáčka 2 body
5. ZŠ Petřvald 0 bodů

Snakes liga Orlová 2015

 Výsledky 1. - 2. tříd

1_2_1_kolo1_2_2_kolo1_2_3_kolo1_2_4_kolo1_2_konecne-vysledky

Výsledky 3. - 4. tříd

3_4_1_kolo3_4_2_kolo3_4_3_kolo3_4_4_kolo3_4_konecne-vysledky

Novinky

  • Změna v pravidlech od 1.10.2017

    10.10.2017

    Od 1.10.2017 dochází k "malé" změně v pravidlech o krocích a je tady názorné video, kdyby jste to z pravidel nepochopili:

  • Naši Snakes

    26.9.2017

    Opět v sekci "Naši Snakes - Sezóna 2017/2018" najdete aktuální informace o zápasech odchovanců Snakes.

Kontaktujte nás

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel jedna a tři 
Zpráva:

Rychlý kontakt

E-mail: info@BKSnakes.cz

Kontaktní osoba

Petr HÁLA
Mobil: 736 660 430

E-mail: Petr.Hala@BKSnakes.cz

Kde nás najdete?

Partneři

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Moravskoslezský kraj Ostrava Ostrava-Jih Ostrava-Poruba Frýdek-Místek Orlová Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových Česká Basketbalová Federace Facebook ACORY Smolo ArcelorMittal 

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY