Snakes liga 4. kolo 1. - 2. třídy

Turnaj 1. - 2. tříd

Skupina A:                                                                                    Skupina B:

ZŠ Ke Studánce - ZŠ U Kapličky              0:16                        ZŠ Mládí - ZŠ Karla Dvořáčka   30:0

ZŠ U Kapličky - ZŠ Školní                          2:22                       ZŠ Mládí - ZŠ Karla Dvořáčka    44:2 

ZŠ Školní - ZŠ Ke Studánce                     18:0                       

o 1. místo   ZŠ Školní - ZŠ Mládí                                  14:6

o 3. místo   ZŠ U Kapličky - ZŠ Karla Dvořáčka        34:2

5. místo   ZŠ Ke Studánce

 

Pořadí 4. kola Snakes ligy

1. Školní                        5 bodů

2. ZŠ Mládí                         4 body

3. ZŠ U Kapličky               3 body

4. Karla Dvořáčka      2 body

5. Ke Studánce            1 bod

Petřvald               družstvo se na turnaj nedostavilo!!!

 

Konečné pořadí po 4. kole

1.       ZŠ Školní                           15 bodů

2.       ZŠ Mládí                            14 bodů

3. - 5.    ZŠ Karla Dvořáčka       9 bodů

3. - 5.    ZŠ Ke Studánce             9 bodů

3. - 5.    ZŠ U Kapličky                 9 bodů

6.        ZŠ Petřvald                        4 body

 

Snakes liga 4. kolo 3. - 4. třídy

Turnaj 3. - 4. tříd

ZŠ U Kapličky - ZŠ Ke Studánce          8:24

ZŠ Karla Dvořáčka - ZŠ Školní             0:14

ZŠ Ke Studánce - ZŠ Školní                  24:26

ZŠ Petřvald - ZŠ Karla Dvořáčka          0:44

ZŠ Školní - ZŠ Petřvald                          50:0

ZŠ U Kapličky - ZŠ Karla Dvořáčka       18:6

ZŠ Karla Dvořáčka - ZŠ Ke Studánce    8:22

ZŠ Petřvald - ZŠ U Kapličky                   2:18

ZŠ Ke Studánce - ZŠ Petřvald               42:6

ZŠ Školní - ZŠ U Kapličky                       26:4

Pořadí 4. kola Snakes ligy

1. ZŠ Školní                    8 bodů

2. ZŠ Ke Studánce       6 bodů

3. ZŠ U Kapličky           4 body

4. ZŠ Karla Dvořáčka  2 body

5. ZŠ Petřvald               0 bodů

Konečné pořadí po 4. kole

1. ZŠ Školní                    27 bodů

2. ZŠ Ke Studánce        24 bodů

3. ZŠ U Kapličky             12 bodů

4. ZŠ Karla Dvořáčka     9 bodů

5. ZŠ Petřvald                  0 bodů

Snakes liga 3. kolo 1. - 2. třídy

Turnaj 1. - 2. tříd

Skupina A:                                                                                    Skupina B:

ZŠ Ke Studánce - ZŠ Petřvald              12:4                        ZŠ Mládí - ZŠ U Kapličky         14:10

ZŠ Petřvald - ZŠ Školní                          6:6                          ZŠ U Kapličky - ZŠ Karla Dvořáčka  8:12

ZŠ Školní - ZŠ Ke Studánce                16:2                         ZŠ Karla Dvořáčka - ZŠ Mládí         12:14

o 1. místo   ZŠ Školní - ZŠ Mládí                                  14:12 po prodloužení

o 3. místo   ZŠ Ke Studánce - ZŠ Karla Dvořáčka    14:8

o 5. místo   ZŠ Petřvald - ZŠ U Kapličky                       4:12

 

Pořadí 3. kola Snakes ligy

1. Školní                     5 bodů

2. ZŠ Mládí                      4 body

3. ZŠ Ke Studánce        3 body

4. Karla Dvořáčka   2 body

5. ZŠ U Kapličky             1 bod

6. Petřvald                0 bodů

 

Průběžné pořadí po 3. kole

1. - 2. ZŠ Mládí                      10 bodů

1. - 2. ZŠ Školní                     10 bodů

3.        ZŠ Ke Studánce           8 bodů

4.        ZŠ Karla Dvořáčka      7 bodů

5.        ZŠ U Kapličky                6 bodů

6.        ZŠ Petřvald                   4 body

Snakes liga 3. kolo 3. - 4. třídy

Turnaj 3. - 4. tříd

ZŠ Karla Dvořáčka - ZŠ Školní             4:24

ZŠ U Kapličky - ZŠ Ke Studánce         16:24

ZŠ U Kapličky - ZŠ Karla Dvořáčka       20:8

ZŠ Karla Dvořáčka - ZŠ Ke Studánce    4:18

ZŠ Školní - ZŠ U Kapličky                     20:6

ZŠ Ke Studánce - ZŠ Školní                  12:18

Pořadí 3. kola Snakes ligy

1. ZŠ Ke Studánce                6 bodů

2. - 3. ZŠ Školní                    3 body

2. - 3. ZŠ Karla Dvořáčka   3 body

4. ZŠ U Kapličky                    0 bodů

Průběžné pořadí po 3. kole

1. ZŠ Školní                    19 bodů

2. ZŠ Ke Studánce        18 bodů

3. ZŠ U Kapličky              8 bodů

4. ZŠ Karla Dvořáčka     7 bodů

5. ZŠ Petřvald                  0 bodů

Snakes liga 2. kolo 1. - 2. třídy

Turnaj 1. - 2. tříd

Skupina A:                                                                                    Skupina B:

ZŠ Ke Studánce - ZŠ Mládí                 10:12                        ZŠ Petřvald - ZŠ U Kapličky         14:6

ZŠ Mládí - ZŠ Karla Dvořáčka               8:8                          ZŠ U Kapličky - ZŠ Školní             8:6

ZŠ Karla Dvořáčka - ZŠ Ke Studánce     4:6                        ZŠ Školní - ZŠ Petřvald               8:14

o 1. místo   ZŠ Mládí - ZŠ Petřvald          12:4

o 3. místo   ZŠ Ke Studánce - ZŠ U Kapličky    10:16

o 5. místo   ZŠ Školní - ZŠ Karla Dvořáčka      10:8

 

Pořadí 2. kola Snakes ligy

1. ZŠ Mládí                       5 bodů

2. ZŠ Petřvald                 4 body

3. ZŠ U Kapličky             3 body

4. ZŠ Ke Studánce         2 body

5. ZŠ Školní                     1 bod

6. ZŠ Karla Dvořáčka    0 bodů

 

Průběžné pořadí po 2. kole

1.         ZŠ Mládí                       6 bodů

2. -5.  ZŠ Karla Dvořáčka    5 bodů

2. -5.  ZŠ Školní                      5 bodů

2. -5.  ZŠ  Ke Studánce        5 bodů

2. -5.  ZŠ U Kapličky             5 bodů

6.        ZŠ Petřvald                 4 body

Snakes liga 2. kolo 3. - 4. třídy

Turnaj 3. - 4. tříd

ZŠ Ke Studánce - ZŠ Petřvald             40:0

ZŠ Karla Dvořáčka - ZŠ Školní             4:24

ZŠ Petřvald - ZŠ Karla Dvořáčka          4:26

ZŠ U Kapličky - ZŠ Ke Studánce         16:24

ZŠ Školní - ZŠ Petřvald                         38:0

ZŠ U Kapličky - ZŠ Karla Dvořáčka       20:8

ZŠ Karla Dvořáčka - ZŠ Ke Studánce    4:18

ZŠ Školní - ZŠ U Kapličky                     20:6

ZŠ Ke Studánce - ZŠ Školní                  12:18

ZŠ Petřvald - ZŠ U Kapličky                  2:40

Pořadí 2. kola Snakes ligy

1. ZŠ Školní                    8 bodů

2. ZŠ Ke Studánce       6 bodů

3. ZŠ U Kapličky           4 body

4. ZŠ Karla Dvořáčka  2 body

5. ZŠ Petřvald               0 bodů

Průběžné pořadí po 2. kole

1. ZŠ Školní                    16 bodů

2. ZŠ Ke Studánce       12 bodů

3. ZŠ U Kapličky           8 bodů

4. ZŠ Karla Dvořáčka   4 body

5. ZŠ Petřvald               0 bodů

Mikulášská Snakes liga 2016 1. - 2. třídy

Turnaj 1. - 2. tříd

Skupina A:                                                                     Skupina B:

ZŠ Ke Studánce - ZŠ Mládí     6:4                            ZŠ Petřvald - ZŠ U Kapličky              0:34

ZŠ Mládí - ZŠ Školní              0:12                             ZŠ U Kapličky - ZŠ Karla Dvořáčka     2:4

ZŠ Školní - ZŠ Ke Studánce    2:2                            ZŠ Karla Dvořáčka - ZŠ Petřvald       20:0

o 1. místo   ZŠ Školní - ZŠ Karla Dvořáčka      4:8

o 3. místo   ZŠ Ke Studánce - ZŠ U Kapličky    4:2

o 5. místo   ZŠ Mládí - ZŠ Petřvald                  18:0

Průběžné pořadí

1. ZŠ Karla Dvořáčka   5 bodů

2. ZŠ Školní                     4 body

3. ZŠ Ke Studánce         3 body

4. ZŠ U Kapličky             2 body

5. ZŠ Mládí                       1 bod

6. ZŠ Petřvald                 0 bodů

Mikulášská Snakes liga 2016 3. - 4. třídy

Turnaj 3. - 4. tříd

ZŠ Ke Studánce - ZŠ Petřvald             36:6

ZŠ Karla Dvořáčka - ZŠ Školní             2:24

ZŠ Petřvald - ZŠ Karla Dvořáčka          2:22

ZŠ U Kapličky - ZŠ Ke Studánce         10:18

ZŠ Školní - ZŠ Petřvald                         40:0

ZŠ U Kapličky - ZŠ Karla Dvořáčka       12:4

ZŠ Karla Dvořáčka - ZŠ Ke Studánce    6:22

ZŠ Školní - ZŠ U Kapličky                     38:2

ZŠ Ke Studánce - ZŠ Školní                  6:20

ZŠ Petřvald - ZŠ U Kapličky                  2:18

Průběžné pořadí

1. ZŠ Školní                    8 bodů

2. ZŠ Ke Studánce       6 bodů

3. ZŠ U Kapličky           4 body

4. ZŠ Karla Dvořáčka  2 body

5. ZŠ Petřvald               0 bodů

Snakes liga Orlová

 Výsledky 1. - 2. tříd

1_2_1_kolo1_2_2_kolo1_2_3_kolo1_2_4_kolo1_2_konecne-vysledky

Výsledky 3. - 4. tříd

3_4_1_kolo3_4_2_kolo3_4_3_kolo3_4_4_kolo3_4_konecne-vysledky

Novinky

  • HLEDÁME NOVÉ TRENÉRY!!!

    17.2.2017

    Pokud se celý Vás život točí okolo basketu a Vy chcete své zkušenosti předávat mladým basketbalovým talentům a pomoct jim tak v jejich rozvoji, pak hledáme právě Vás!

    Na pozice mládežnických a žákovských trenérů přijmeme posily do našeho týmu.

    Pro více informací volejte šéftrenérovi klubu, Dušanovi Hrdličkovi na číslo 603114383.

  • Naši Snakes

    24.10.2016

    V sekci "Naši Snakes" najdete aktuální informace o zápasech odchovanců Snakes.

Kontaktujte nás

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel osm a čtyři 
Zpráva:

Rychlý kontakt

E-mail: info@BKSnakes.cz

Kontaktní osoba

Petr HÁLA
Mobil: 736 660 430

E-mail: Petr.Hala@BKSnakes.cz

 

Kde nás najdete?

Partneři

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Moravskoslezský kraj Ostrava Ostrava-Jih Ostrava-Poruba Frýdek-Místek Orlová Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových Česká Basketbalová Federace Facebook ACORY Smolo ArcelorMittal 

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY