Odchovanecké okénko

Do sekce "Naši Snakes" budeme pravidelně přidávat aktuální informace ze světa našich odchovanců, čerstvé statistiky, články, fotky a podobné novinky týkající se našich bývalých hráčů, kteří si svými výkony vydobyli a udržují své místo ve světě basketbalu.

Začínáme již brzy.

Představujeme Naše Snakes

Nejdříve si představíme všechny naše aktivně hrající odchovance, kteří bojují v nejvyšších českých a zahraničních ligách. Po kliknutí na fotku hráče se Vám zobrazí statistiky a kariérní postup jednotlivých borců.

Radovan KOUŘIL  Rostislav DRAGOUN  Martin GNIADEK Adam ČÍŽ  Jan VESELÝ  Radim KLEČKA Filip ZBRÁNEK  Václav BUJNOCH

Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvacet a osm