Nejml. minižáci U11 "F-M" SEZÓNA 2014/2015

Oblastní přebor Sev. Moravy skupina B

Baďura Jan

Blahuta Martin

Dombek Jakub                                                                       Trenér: Lukáš Peter

Hromádka Milan                                                                   E-mail: lukas.peter@bksnakes.cz

Linhart Lukáš                                                                         Tel.:

Marek Ondřej

Petkov Ondřej                                                                        Tréninky:

Pindur Tomáš                                                                          Pondělí:    15:20 - 16:50 Frýdek-Místek škola č. 5

Tsanis Jason                                                                             Úterý:        15:30 - 17:00 Frýdek-Místek škola č. 8

Vojkovský František                                                              Pátek:        15:30 - 17:00 Gymnázium P. Bezruče F-M

Wittek Marek

Zámorský Ondřej

Zedník Matěj

Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel jedna a devatenáct