První utkání v domácí tělocvičně

BK Snakes Poruba - BK NH Poruba 21:65 (2:20 12:35 12:55)

BK Snakes Poruba - BK NH Poruba 5:73 (2:27 2:38 3:61)

V sobotu jsme odehráli utkání proti favoritovi soutěže NH Poruba. Je nutno říct, že soupeř je o hodně zkušenější a my máme aspoň motivaci soupeři se přiblížit. První utkání nebylo vůbec špatné a zdobila nás bojovnost, což bylo vidět i na výsledku (21 vstřelených bodů ja "nádhera"). Druhé utkání už jsme neměli asi sílu a soupeře jsme nechali dominovat hlavně na doskoku. Výhra je hodně důležitá, ale cesta k ní vede právě přez bojovnost o každý míč, tak že máme co dohánět. Velice dobře odehrál Lukáš Klozík, který náš tým táhl bodově (1. utkání).

Druhé kolo v Opavě

BK Opava - BK Snakes Poruba 31:12 (12:6 19:8 25:12)

BK Opava - BK Snakes Poruba 43:12 (11:4 27:6 39:6)

V sobotu 5.10. proběhlo další kolo mistrovských utkání a tentokrát jsme jeli do Opavy. Hned od první minuty bylo znát, že náš tým přijel na rozdíl od prvního utkání v Příboře bojovat. Rvali jsme se o každý míč a dávali dokonce koše. Výsledkem naší bojovnosti byla vyhraná poslední čtvrtina druhého utkání 6:4. Teď máme k dispozici naší velkou halu na trénování a když budeme dobře makat, zlepšení na sebe nenechá dlouho čekat. TAK DO PRÁCE HADI !!!!!

První utkání máme za sebou

BK Příbor - BK Snakes Poruba 54:7 (9:0 23:0 35:7)

BK Příbor - BK Snakes Poruba 64:8 (18:5 36:6 57:8)

V neděli 22.9.2019 jsme zahájili sezónu prvním dvojutkáním v Příboře. Je nutno dodat, že náš tým je složený převážně z hráčů mladších a drtivá většina bez zápasových zkušeností. Takže každé utkání bude zatím pouze o bojovnosti a radosti ze hry. Důležité je, že nás jelo 15 hráčů, příště věřím v plný počet (21) a hráli všichni. Bylo to první utkání a šlo vidět, že jsme se rozkoukávali a byli dosti zaskočení. Nechávali jsme své hráče až příliž volné a ti nám dávali jednoduché koše. To, že si ještě nedovedeme poradit v útoku je otázka tréninku a času. Tahounem v utkání byl David Kolář, který zajistil skoro všechny body, které jsme dali.