Starší minižáci U13B

Tým U13 B letos vstoupil do své druhé soutěžní sezóny. Od loňského roku prošel personální proměnou a byl doplněn kluky z týmů U13 A, U12 A. Stejně jako v předešlé sezóně se nebudeme zabývat tolik výsledky, jako výkony jednotlivých hráčů a herním projevem družstva. Pořád především sbíráme zkušenosti a učíme se od vyspělejších hráčů.

Trenér: Nikola Kleinová

• Změna u zápasu 1. ligy

20.10.2017

V neděli se hraje 1. liga mužů Snakes od 17:00 hod. v hale ZŠ Dvorského. Přijďte podpořit hráče a spoluhráče proti největšímu adeptovi na Kooperativu NBL a to Královští Sokoli (Hradec Králové).

• Změna v pravidlech od 1.10.2017

10.10.2017

Od 1.10.2017 dochází k "malé" změně v pravidlech o krocích a je tady názorné video, kdyby jste to z pravidel nepochopili:

26.9.2017

Opět v sekci "Naši Snakes - Sezóna 2017/2018" najdete aktuální informace o zápasech odchovanců Snakes.

Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel nula a jedenáct