Info pro rodiče

Tréninky vždy v úterý,středu a pátek 16.30 - 18.00 na Zš Volgogradská.
Soutěž hrajeme jako oblastní přebor a jeho rozpis najdete na CBF OSM. První utkání se hraje 3.10. na hale Dvorského, kde vybojujeme všechna domácí utkání.
Kdy a kolik bude stát zápisné oznámím nejpozději do 20.9. Na základě rozhodnutí trenérské rady budeme hrát všichni Snakes v jednotných dresech, které stojí asi 750 Kč.
Datum rodičovské schůzky bude zveřejněno do konce příštího týdne.
Prosím,dodržujte včasnou omluvu neúčasti chlapců na tréninku.
Všechny informace o víkendovém turnaji najdete na SBS OSTRAVA.
Přeji nám všem v nové sezoně hodně radostí a úspěchů.
                                                                                                                         Trnka Josef

• Změna u zápasu 1. ligy

20.10.2017

V neděli se hraje 1. liga mužů Snakes od 17:00 hod. v hale ZŠ Dvorského. Přijďte podpořit hráče a spoluhráče proti největšímu adeptovi na Kooperativu NBL a to Královští Sokoli (Hradec Králové).

• Změna v pravidlech od 1.10.2017

10.10.2017

Od 1.10.2017 dochází k "malé" změně v pravidlech o krocích a je tady názorné video, kdyby jste to z pravidel nepochopili:

26.9.2017

Opět v sekci "Naši Snakes - Sezóna 2017/2018" najdete aktuální informace o zápasech odchovanců Snakes.

Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel osm a devět