Pátek 16.12.2016 / Friday 16.12.2016

Group A - Sports hall ZŠ B. Dvorského

Time of match Home Visitors Results
08:30 - 10:00 Alba Berlin Sokol Pražský 57:42
10:00 - 11:30 Snakes Ostrava Victoria Žilina 75:33
12:00 - 13:30 Victoria Žilina Alba Berlin 27:83
13:30 - 15:00 Sokol Pražský Snakes Ostrava 54:66
15:30 - 17:00 Snakes Ostrava Alba Berlin 43:61
17:00 - 18:30 Victoria Žilina Sokol Pražský 43:67
18:30 - 20:00 Soproni Sportiskola (gr. B) BŠ Praha (gr. B)
46:23

 

Teams Alba Berlin Sokol Pražský Snakes Ostrava Victoria Žilina Score Points Rank
Alba Berlin x x x x x 57:42 61:43 83:27 201:112 6 1
Sokol Pražský 42:57 x x x x x 54:66 67:43 163:166 4 3
Snakes Ostrava 43:61 66:54 x x x x x 75:33 184:148 5 2
Victoria Žilina 27:83 43:67 33:75 x x x x x 103:225 3 4

 

Group B - Sports hall SG Dany a Emila Zátopkových , Plzeňská 16

Time of match Home Visitors Results
09:15 - 10:45 Soproni Sportiskola
Sieraków 53:68
10:45 - 12:15 BŠ Praha Inter Bratislava 41:52
12:45 - 14:15 Inter Bratislava Soproni Sportiskola 59:47
14:15 - 15:45 Sieraków BŠ Praha 46:39
16:15 - 17:45 Inter Bratislava Sieraków 78:43

 

Teams Soproni Sportiskola BC Sieraków BŠ Praha Inter Bratislava Score Points Rank
Soproni Sportiskola x x x x x 53:68 46:23 47:59 146:150  4 3
BC Sieraków 68:53 x x x x x 46:39 43:78 157:170  5 2
BŠ Praha 23:46 39:46 x x x x x 41:52 103:144  3 4
Inter Bratislava 59:47 78:43 52:41 x x x x x 189:131  6 1

 

20:30 - 21:00  -  Festive initiation of tournament

22:00 - ??       -  Coaching clinic

Sobota 17.12.2016 / Saturday 17.12.2016

Sports hall ZŠ B. Dvorského

Time of match Home Visitors Results
09:00 - 10:30 Inter Bratislava Victoria Žilina
79:41
10:30 - 12:00 Alba Berlin
BŠ Praha
46:32

Sports hall SG Dany a Emila Zátopkových, Plzeňská 16

Time of match Home Visitors Results
09:00 - 10:30 BK Snakes Ostrava Soproni Sportiskola 62:55
10:30 - 12:00 BC Sieraków Sokol Pražský 49:61

Sports hall ZŠ B. Dvorského

Time of match Home Visitors Results
13:00 - 14:30 Victoria Žilina Soproni Sportiskola
43:70
14:30 - 16:00 BŠ Praha
BC Sieraków 34:42
16:00 - 17:30 Inter Bratislava BK Snakes Ostrava
57:53
17:30 - 19:00 Alba Berlin Sokol Pražský
51:34

 

19:30-21:30 All Stars game of tournament  
  Skills competition  

Neděle 18.12.2016 / Sunday 18.12.2016

Sports hall ZŠ B. Dvorského

Time of match Match Home Visitors Results
08:00 - 09:30 7th place Victoria Žilina BŠ Praha  30:43
09:30 - 11:00 5th place Soproni Sportiskola   BC Sieraków 56:49
11:00 - 12:30 3rd place  BK Snakes Ostrava Sokol Pražský  57:45
12:30 - 14:00 FINAL  Inter Bratislava Alba Berlin  37:54

14:15 - 14:45  -  Festive ceremony

 

Novinky

  • Změna v pravidlech od 1.10.2017

    10.10.2017

    Od 1.10.2017 dochází k "malé" změně v pravidlech o krocích a je tady názorné video, kdyby jste to z pravidel nepochopili:

  • Naši Snakes

    26.9.2017

    Opět v sekci "Naši Snakes - Sezóna 2017/2018" najdete aktuální informace o zápasech odchovanců Snakes.

Kontaktujte nás

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel třináct a jedna 
Zpráva:

Rychlý kontakt

E-mail: info@BKSnakes.cz

Kontaktní osoba

Petr HÁLA
Mobil: 736 660 430

E-mail: Petr.Hala@BKSnakes.cz

Kde nás najdete?

Partneři

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Moravskoslezský kraj Ostrava Ostrava-Jih Ostrava-Poruba Frýdek-Místek Orlová Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových Česká Basketbalová Federace Facebook ACORY Smolo ArcelorMittal 

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY