Tabulky skupin / Schedule group

GROUP A
Teams  BK Snakes Ostrava Szombathelyi SI KA  BK Inter Bratislava     BC Sierakow   Reprezentace U15 CZE  Score Points  Rank
BK Snakes Ostrava   x x x x x x    64:70  78:72  63:89 64:80 289:311 5  5
Szombathelyi SI KA 70:64 x x x x x x  52:64  62:58  39:91 223:277 6 3
BK Inter Bratislava   72:78  64:52 x x x x x x  72:53  52:98  260:281 7  2

BC Sierakow 

 89:63  58:62 53:72 x x x x x x  51:93 251:290 5 4
Reprezentace U15 CZE 80:64  91:39 98:52  93:51 x x x x x x  362:206  8 1

GROUP B
Teams  MBA Prievidza WKK Wroclaw  Sopron Sportischola  Sokol Pražský  UKS 27 Katowice   Score Points  Rank

MBA Prievidza

x x x x x x  53:70  55:63  65:76 55:53 283:262 5  

WKK Wroclaw

70:53 x x x x x x  70:68  84:57  69:48      
Sopron Sportischola   63:55  68:70 x x x x x x  65:57  61:47  257:229 7  

Sokol Pražský 

 76:65  57:84  57:65 x x x x x x  81:51      
UKS 27 Katowice   53:55  48:69  47:61  51:81 x x x x x x  199:266 4  

Rozpis turnaje - výsledky 14.12.2018 / Tournament schedule - results 14.12.2018

GROUP A
Time

Sports hall SG Dany a Emila Zátopkových

9:00 BK Snakes Ostrava 64:70 Szombathelyi SI KA
10:50 BK Inter Bratislava 72:53 BC Sierakow
12:40 BK Snakes Ostrava 64:80 Reprezentace U15 CZE
14:30 Szombathelyi SI KA
52:64 BK Inter Bratislava
16:20 Reprezentace U15 CZE 93:51 BC Sierakow

GROUP B
Time

Sports hall ZŠ B. Dvorského

9:00 MBA Prievidza 53:70 WKK Wroclaw
10:50 Sopron Sportiskola 65:57 Sokol Pražský
12:40 MBA Prievidza 55:53 UKS 27 Katowice
14:30 WKK Wroclaw 70:68 Sopron Sportiskola
16:20 UKS 27 Katowice 51:81 Sokol Pražský
19:30

Festive initiation of tournament

Sports hall  ZŠ B. Dvorského

21:00 Coaching clinic - Sports hall  ZŠ B. Dvorského

Rozpis turnaje - výsledky 15.12.2018 / Tournament schedule - results 15.12.2018

GROUP A
Time

Sports hall ZŠ B. Dvorského

9:00 BK Snakes Ostrava 78:72 BK Inter Bratislava
10:50 Szombathelyi SI KA
39:91 Reprezentace U15 CZE
12:40 BK Snakes Ostrava
63:89 BC Sierakow
14:30 BK Inter Bratislava 52:98 Reprezentace U15 CZE
16:20

BC Sierakow

58:62 Szombathelyi SI KA

GROUP B 
Time

Sports hall SG Dany a Emila Zátopkových 

8:40 MBA Prievidza 55:63 Sopron Sportiskola
10:30 2. liga Ženy: SBŠ Ostrava
12:30 WKK Wroclaw 69:48 UKS 27 Katowice
14:20 MBA Prievidza 65:76 Sokol Pražský
16:10 Sopron Sportiskola 61:47 UKS 27 Katowice
18:00 Sokol Pražský
57:84

WKK Wroclaw

20:20

All-stars game, skills competition - Sports hall  SG Dany a Emila Zátopkových

 ??:??   Individal Coaching clinic city of Ostrava

Rozpis turnaje - výsledky 16.12.2018 / Tournament schedule - results 16.12.2018

Match Time

Sports hall

Sports hall ZŠ B. Dvorského
9. place 9:00 Team 5. place Group A - Team 5. place Group B
7. place 10:50 Team 4. place Group A - Team 4. place Group B
Sports hall SG Dany a Emila Zátopkových
5. place 9:00 Team 3. place Group A - Team 3. place Group B
3. place 10:50 Team 2. place Group A - Team 2. place Group B
Final 12:40 Team 1. place Group A - Team 1. place Group B
  14:45

Festive ceremony - Sports hall SG Dany a Emila Zátopkových

Novinky

Kontaktujte nás

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel jedenáct a sedm 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).

Rychlý kontakt

E-mail: info@BKSnakes.cz

Kontaktní osoba

Petr HÁLA
Mobil: 736 660 430

E-mail: Petr.Hala@BKSnakes.cz

Kde nás najdete?

Partneři

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Moravskoslezský kraj Ostrava Ostrava-Jih  Ostrava-Poruba Orlová Gerych Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových Česká Basketbalová Federace ARDON  Facebook ACORY Ozana ArcelorMittal 

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY