Mistrovství ČR

Datum Utkání Výsledek
1. kolo 1.5.2019 SAM BŠM Brno - Snakes Ostrava 75:59 (24:13 41:23 59:38)
2. kolo 2.5.2019 BA Nymburk - Snakes Ostrava 77:60 (22:15 43:30 61:49)
3. kolo 2.5.2019 Snakes Ostrava - Tygři JBC Brno 55:89 (14:32 30:52 46:71)
5. - 8. místo 3.5.2019 Sokol Pražský - Snakes Ostrava 87:62 (15:14 38:40 62:45)
o 7. místo 4.5.2019 Snakes Ostrava - BA Nymburk 62:63 (12:12 29:28 45:45)

Žákovská liga 2018/2019 - Extraliga

Datum Utkání Výsledek
1. kolo 5.1.2019 Snakes Ostrava - Sokol Pražský 54:68 (17:18 25:35 34:52)
2. kolo 6.1.2019 Snakes Ostrava - USK Praha 72:69 (15:25 38:37 54:55)
3. kolo 7.3.2019 Snakes Ostrava - Kondoři Liberec 97:72 (28:20 52:38 69:55)
4. kolo 20.1.2019 Snakes Ostrava - BA Nymburk 65:60 (16:17 40:31 54:50)
5. kolo 2.2.2019 Sokol Písek - Snakes Ostrava 93:78 (29:20 52:43 72:63)
6. kolo 3.2.2019 BŠ Tygři Praha - Snakes Ostrava 86:96 (21:20 50:43 68:76)
7. kolo 16.2.2019 Snakes Ostrava - Synthesia Pardubice 109:57 (29:14 57:27 87:41)
8. kolo 17.2.2019 Snakes Ostrava - BVK Holice 66:49 (15:8 26:19 46:33)
9. kolo 2.3.2019 USK Praha - Snakes Ostrava 31:85 (12:20 21:46 29:63)
10. kolo 3.3.2019 Sokol Pražský - Snakes Ostrava 83:52 (22:11 39:31 65:40)
11. kolo 16.3.2019 BA Nymburk - Snakes Ostrava 37:94 (12:20 22:42 33:61)
12. kolo 17.3.2019 Kondoři Liberec - Snakes Ostrava 95:66 (21:14 41:39 69:54)
13. kolo 30.3.2019 Snakes Ostrava - BŠ Tygři Praha 56:81 (15:22 29:44 44:64)
14. kolo 31.3.2019 Snakes Ostrava - Sokol Písek 68:73 (19:18 42:41 58:64)
15. kolo 13.4.2019 BVK Holice - Snakes Ostrava 47:87 (13:21 22:41 37:65)
16. kolo 14.4.2019 Synthesia Pardubice - Snakes Ostrava 44:61 (16:16 26:34 37:49)

Žákovská liga 2018/2019 - skupina C

Datum Utkání Výsledek
2. kolo 15.9.2018 Sokol Šlapanice - Snakes Ostrava 64:82 (16:25 26:43 45:61)
3. kolo 16.9.2018 SAM BŠM Brno - Snakes Ostrava 84:71 (16:25 36:38 60:59)
4. kolo 29.9.2018 Snakes Ostrava - BC Vysočina 79:58 (23:17 43:24 65:38)
5. kolo 30.9.2018 Snakes Ostrava - Tygři JBC Brno 64:88 (18:13 38:41 55:71)
6. kolo 13.10.2018 Slavia Kroměříž - Snakes Ostrava 82:69 (23:17 48:30 60:49)
7. kolo 14.10.2018 BCM Orli Prostějov - Snakes Ostrava 86:92 (11:23 26:42 52:54 72:72 77:77)
1. kolo 23.10.2018 BK Příbor - Snakes Ostrava 73:69 (13:22 32:35 46:56)
8. kolo 22.10.2018 Snakes Ostrava - BK Příbor 71:86 (16:18 38:36 53:60)
9. kolo 10.11.2018 Snakes Ostrava - SAM BŠM Brno 70:68 (17:16 33:38 60:52)
10. kolo 11.11.2018 Snakes Ostrava - Sokol Šlapanice 110:38 (23:10 50:21 74:26)
11. kolo 24.11.2018 Tygři JBC Brno - Snakes Ostrava 65:72 (28:15 39:45 50:58)
12. kolo 25.11.2018 BC Vysočina - Snakes Ostrava 66:85 (21:19 34:41 48:68)
13. kolo 8.12.2018 Snakes Ostrava - BCM Orli Prostějov 83:62 (23:15 45:31 72:46)
14. kolo 9.12.2018 Snakes Ostrava - Slavia Kroměříž 98:75 (23:23 49:41 76:58)

Novinky

Kontaktujte nás

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel deset a jedenáct 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).

Rychlý kontakt

E-mail: info@BKSnakes.cz
Stránky: admin@BKSnakes.cz

Kontaktní osoba

Petr HÁLA
Mobil: 736 660 430
E-mail: Petr.Hala@BKSnakes.cz 

Kde nás najdete?

Partneři

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Moravskoslezský kraj

Ostrava

Ostrava-Jih

Ostrava-Poruba

Orlová

Gerych

Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových

Česká Basketbalová Federace

ARDON

Facebook

ACORY

Ozana

ArcelorMittal

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY