Ml. minižáci U12 "A" SEZÓNA 2014/2015

Oblastní přebor Severní a Střední Moravy

Holek Jakub

Hrabec Tomáš

Johnson Tyrone Darnell                                                               Trenér: Petr Hála

Jureček Jakub                                                                                  E-mail: petr.hala@bksnakes.cz

Kattan Rahmani Adam                                                                 Tel.: 736 660 430

Kotala Matěj

Kozel Martin                                                                                    Tréninky:

Lamadrid Ricardo                                                                          Pondělí:    18:00 - 19:30 ZŠ Dvorského

Láznička Richard                                                                            Úterý:       18:00 - 19:30 ZŠ Dvorského

Muntág David                                                                                  Pátek:       14:00 - 15:30 ZŠ Dvorského

Niesporek Jindřich

Palát Tomáš

Pleskač Kryštof

Velek Pavel

Vlček David

Vojcík Martin

Vrábel Matyáš

Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel šest a sedm