Odehráli jsme pěkné zápasy

BK Snakes Ostrava - BC Nový Jičín 91:23 (32:6 51:13 72:15)

Statistiky zápasu

Celý průběh zápasu jsme měli pod kontrolou a navyšovali skóre, jen mě mrzí spousta neproměněných jasných příležitostí. V mnoha případech to je nesoustředěností.

BK Snakes Ostrava - BK Opava 63:71 (18:14 45:29 50:59)

Statistiky zápasu

V neděli jsme odehráli krásný a dramatický zápas proti loňským vícemistrům republiky. Od začátku jsme nastoupili soustředěni a pohlídali jsme si konečně rychlé protiútoky Opavy. Po celý první poločas kluci výborně bránili, přehrávali soupeře pod košem a dávali jednoduché koše po rychlém protiútoku. Byla radost se dívat s jakou chutí hráli. Bohužel do třetí čtvrtiny zápasu jako by nastoupilo jiné družstvo, nebyli jsme schopni přejít přes presink soupeře a ztráceli spoustu balónů. Opět jsme nezastavovali smrtící rychlé protiútoky Opavy a obrat byl na světě. Třetí čtvrtinu jsme prohráli o 25 bodů. V poslední části zápasu to byl boj. Vrátili jsme se do zápasu a bojovali až do konce, leč se nám to nepodařilo.

Chtěl bych pochválit všechny kluky i ty co se nedostali na hřiště, zápasem žila celá lavička a takhle by měl vypadat každý náš zápas.

Na tomto krásném utkání byla jediná kaňka a to 2 pánové co měli a neměli píšťalku v ústech. Buď pískaly vše a nebo nic a to na obě strany ale to už je bohužel ohraná písnička.

Příští zápas odehrajeme na domácí palubovce 3.11.2018 v 10:00 hod. proti Příboru.

V Olomouci uspěli

SK UP BCM Olomouc - BK Snakes Ostrava 40:118 (12:32 22:56 30:88)

Kluci hráli od začátku do konce s chutí a skóre po celoplošné obraně rychle narůstalo. Jsem rád že jsi zahrálo všech 17 kluků.

Body: Smažák P. 21, Maléř 17, Janík 12, Zavadil 11, Hurta 9, Burian 8, Vilč 7, Valenčín 6, Bentkowski 6, Fajčák 5, Haták 4, Coufal 4, Macura 2, Chytil 2, Hendrych 2, Vyplel 2, Karpjuk 0

Začali jsme porážkou

BK NH Ostrava A - BK Snakes Ostrava 72:39 (12:10 33:15 59:23)

Statistiky zápasu

BK NH Ostrava B - BK Snakes Ostrava 43:81 (10:13 20:34 32:63)

Statistiky zápasu

Žákovskou ligu U14 jsme začali porážkou na hřišti NH. 1 čtvrtinu utkání hráli odehráli kluci dobře a drželi se soupeřem.krok. Potom nastoupila druhá pětka která si myslí že u basketbalu se nemusí běhat a už vůbec ne bránit, podle toho to také tak vypadalo a skóre narůstalo ve prospěch domácích.

Druhý zápas jsme nastoupily proti o rok mladším klukům a využili jsme naši výškovou převahu.

Kluci musí pochopit že basket bolí a trénink obzvláště. Kdo to nepochopí tak nemá šanci na hřišti uspět.

Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel čtrnáct a jedna