Nejmladší minižáci U11C

Tým U11 C i v této sezóně vede trenér Václav Němec. Družstvo bude hrát oblastní přebor U11 (ročník narození 2005 a mladší)

Pět hráčů bylo zařazeno do výběru BK Snakes Ostrava ročníku 2005.

Cíl týmu: Umístit se v soutěži v horní časti tabulky.

Cíl trenéra: Postupně začlenit do týmu talentované hráče s přípravek. Zdokonalit hráče v individuálních činnostech jednotlivce, především uvolňování s míčem v pohybu a střelbě v pohybu.

Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel tři a jedna