Rozlosování turnaje Test CUP 2019 - ZŠ Dvorského

         
Čtvrtek 29.8.2019
U15 14:00 Orli Prostějov - Snakes Ostrava
U17 15:50 Orli Prostějov - Snakes Ostrava
U15 17:40 Inter Bratislava - Szombathelyi Sportiskola
U15 19:30 Lokomotiva Plzeň - Sokol Pražský
Pátek 30.8.2019
U15 9:00 Orli Prostějov - Inter Bratislava
U17 10:50 Orli Prostějov - SAM Brno
U15 12:40 Szombathelyi Sportiskola - Lokomotiva Plzeň
U15 14:30 Sokol Pražský - Snakes Ostrava
U17 16:20 Orli Prostějov - Sythesia Pardubice
U15 18:10 Szombathelyi Sportiskola - Orli Prostějov
U15 20:00 Snakes Ostrava - Lokomotiva Plzeň
Sobota 31.8.2019
U15 9:00 Sokol Pražský - Orli Prostějov
U17 10:50 Lokomotiva Plzeň - Snakes Ostrava
U15 12:40 Snakes Ostrava - Inter Bratislava
U17 14:30 SAM Brno - Snakes Ostrava
U15 16:20 Szombathelyi Sportiskola - Sokol Pražský
U15 18:10 Inter Bratislava - Lokomotiva Plzeň
U17 20:00 Lokomotiva Plzeň - SAM Brno
Neděle 1.9.2019
U15 9:30 Orli Prostějov - Lokomotiva Plzeň
U15 11:20 Inter Bratislava - Sokol Pražský
U15 13:10 Szombathelyi Sportiskola - Snakes Ostrava

hala SG Plzeňská

         
Čtvrtek 29.8.2019
U19 14:00 SAM Brno - Sythesia Pardubice
U19 18:30 Falco Szombathely - Sokol Pražský
Pátek 30.8.2019
U19 9:00 Sythesia Pardubice - Falco Szombathely
U17 10:50 Sythesia Pardubice - Lokomotiva Plzeň
U19 12:40 Orli Prostějov - SAM Brno
U17 14:30 Inter Bratislava - Snakes Ostrava
U19 16:20 Sokol Pražský - Snakes Ostrava
U19 18:10 Orli Prostějov - Sythesia Pardubice
U19 20:00 Snakes Ostrava - Falco Szombathely
Sobota 31.8.2019
U19 9:00 Orli Prostějov -  Sokol Pražský
U17 10:50 Orli Prostějov -  Inter Bratislava
U19 12:40 SAM Brno -  Snakes Ostrava
U17 14:30 Sythesia Pardubice -  Inter Bratislava
U19 16:20 Sokol Pražský -  Sythesia Pardubice
U19 18:10 Falco Szombathely -  SAM Brno
Neděle 1.9.2019
U19 9:30 Orli Prostějov -  Falco Szombathely
U19 11:20 SAM Brno -  Sokol Pražský
U19 13:10 Snakes Ostrava -  Sythesia Pardubice

hala OU Varenská

         
Čtvrtek 29.8.2019
U17 14:30 SAM Brno - Sythesia Pardubice
U17 16:20 Lokomotiva Plzeň - Inter Bratislava
U19 18:10 Snakes Ostrava - Orli Prostějov
Neděle 1.9.2019
U17 9:30 Orli Prostějov - Lokomotiva Plzeň
U17 11:20 SAM Brno - Inter Bratislava
U17 13:10 Snakes Ostrava - Sythesia Pardubice

Novinky

  • Potvrzení

    26.9.2019

    Zde najdete formulář k vyplnění o úhradě členského příspěvku.

Kontaktujte nás

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel čtrnáct a osm 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).

Rychlý kontakt

E-mail: info@BKSnakes.cz
Stránky: admin@BKSnakes.cz

Kontaktní osoba

Petr HÁLA
Mobil: 736 660 430
E-mail: Petr.Hala@BKSnakes.cz 

Kde nás najdete?

Partneři

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Moravskoslezský kraj

Ostrava

Ostrava-Jih

Ostrava-Poruba

Orlová

Gerych

Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových

Česká Basketbalová Federace

ARDON

Facebook

ACORY

Ozana

ArcelorMittal

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY