Pátek 8.12.2017 / Friday 8.12.2017

Group A - Sports hall SG Dany a Emila Zátopkových , Plzeňská 16

Time of match Home Visitors Results
  07:30-09:30  ALBA Berlin  Šoproň Sportiskola  
 09:30-11:30   EYBL Katowice/Žory   BK Snakes Ostrava  
 11:30-13:30  Šoproň Sportiskola   BK Snakes Ostrava   
 13:30-15:30  ALBA Berlin EYBL Katowice/Žory   
 15:30-17:30  Šoproň Sportiskola EYBL Katowice/Žory   
 17:30-19:30  ALBA Berlin  BK Snakes Ostrava  

 

Teams Alba Berlin   Šopron BK Snakes  EYBL Kat.   Score Points  Rank
 Alba Berlin x x x x x            
 Šopron Sporti S.   x x x x x          
BK Snakes Ostrava      x x x x x        
EYBL Katowice/Žory        x x x x x      

 

Group B -  Sports hall ZŠ B. Dvorského 1

Time of match Home Visitors Results
  08:00-10:00     Sokol Pražský   BK Příbor   
 10:00-12:00   WKK Wroclaw  BK Inter Bratislava  
 12:00-14:00  BK Příbor   BK Inter Bratislava   
14:00-16:00  WKK Wroclaw Sokol Pražský   
 16:00-18:00   WKK Wroclaw   BK Příbor  
 18:00-20:00     BK Inter Bratislava  Sokol Pražský   

 

Teams  Sokol Pr. BK Příbor  WKK W.  Inter  Score Points Rank
 Sokol Pražský x x x x x            
 BK Příbor   x x x x x          
WKK Wroclaw      x x x x x        
BK Inter Braislava        x x x x x      

 

20:45 - 21:15  -  Festive initiation of tournament - Sports hall ZŠ B. Dvorského

22:00 - ??       -  Coaching clinic

Sobota 9.12.2017 / Saturday 9.12.2017

Sports hall SG Dany a Emila Zátopkových, Plzeňská 16

Time of match Home Visitors Results
08:00-10:00  A1  B4  
10:00-12:00   B2   A3   
13:00-15:00 L A1/B4  L B2/A3  

Sports hall Sports hall ZŠ B. Dvorského 1

Time of match Home Visitors Results
08:00-10:00 A2  B3   
10:00-12:00 B1  A4   
13:00-15:00 L B1/A4 L A2/B3  

Sports hall SG Dany a Emila Zátopkových, Plzeňská 16

Time of match Home Visitors Results
15:00-17:00  W A1/B4  W B2/A3  
17:00-19:00  W B1/A4  W A2/B3   

Sports hall SG Dany a Emila Zátopkových, Plzeňská 16

20:00-22:00 All Stars game of tournament  
  Skills competition  

Neděle 10.12.2017 / Sunday 10.12.2017

Sports hall Sports hall SG Dany a Emila Zátopkových, Plzeňská 16

Time of match Match Home Visitors Results
7 th place Sports hall MItušova 16
09:00 - 11:00 7th place      
Sports hall SG Dany a Emila Zátopkových, Plzeňská 16
08:00 - 10:00 5th place      
10:00 - 12:00 Extraliga girls U19 SBŠ Ostrava - Pardubice
12:00 - 14:00 3rd place      
14:00 - 16:00 FINAL      

16:15 - 16:45  -  Festive ceremony

 

Novinky

  • Změna v pravidlech od 1.10.2017

    10.10.2017

    Od 1.10.2017 dochází k "malé" změně v pravidlech o krocích a je tady názorné video, kdyby jste to z pravidel nepochopili:

  • Naši Snakes

    26.9.2017

    Opět v sekci "Naši Snakes - Sezóna 2017/2018" najdete aktuální informace o zápasech odchovanců Snakes.

Kontaktujte nás

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel jedna a dvě 
Zpráva:

Rychlý kontakt

E-mail: info@BKSnakes.cz

Kontaktní osoba

Petr HÁLA
Mobil: 736 660 430

E-mail: Petr.Hala@BKSnakes.cz

Kde nás najdete?

Partneři

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Moravskoslezský kraj Ostrava Ostrava-Jih Ostrava-Poruba Frýdek-Místek Orlová Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových Česká Basketbalová Federace Facebook ACORY Smolo ArcelorMittal 

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY