Muži C - sezóna 2017/2018

Tým Mužů C, BK Snakes Ostrava vznikl přerodem z družstva juniorů, hráčů kteří nikterak nikdy nezasahovali do dění v extraligách, ale jejich basketbalové dovednosti se formovaly v nižších soutěžích. Ocenit jejich chuť a touhu hrát basketbal můžeme letos při trénincích a v soutěži kategorie dospělých mužů prvním rokem. Nebude to nikterak lehká záležitost. Hrajeme sice nejnižší možnou soutěž oblastní přebor, ale s chlapy, kteří v této soutěži hrají již roky. Zdobit nás může rychlost a dravá chuť, kterou můžeme do našeho basketbalu dávat plnými doušky. Věřím, že si náš tým tento vstup do nové role náležitě užije a udělá posun ve svém basketbalovém životě.

Novinky

Kontaktujte nás

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel tři a jedenáct 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).

Rychlý kontakt

E-mail: info@BKSnakes.cz

Kontaktní osoba

Petr HÁLA
Mobil: 736 660 430

E-mail: Petr.Hala@BKSnakes.cz

Kde nás najdete?

Partneři

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Moravskoslezský kraj Ostrava Ostrava-Jih  Ostrava-Poruba Orlová Gerych Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových Česká Basketbalová Federace ARDON  Facebook ACORY Ozana ArcelorMittal 

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY