Muži C - sezóna 2017/2018

Tým Mužů C, BK Snakes Ostrava vznikl přerodem z družstva juniorů, hráčů kteří nikterak nikdy nezasahovali do dění v extraligách, ale jejich basketbalové dovednosti se formovaly v nižších soutěžích. Ocenit jejich chuť a touhu hrát basketbal můžeme letos při trénincích a v soutěži kategorie dospělých mužů prvním rokem. Nebude to nikterak lehká záležitost. Hrajeme sice nejnižší možnou soutěž oblastní přebor, ale s chlapy, kteří v této soutěži hrají již roky. Zdobit nás může rychlost a dravá chuť, kterou můžeme do našeho basketbalu dávat plnými doušky. Věřím, že si náš tým tento vstup do nové role náležitě užije a udělá posun ve svém basketbalovém životě.

Novinky

 • Upozornění

  21.9.2020

  Rodiče kteří doprovázejí hráče na trénink, doprovázejí hráče pouze ke vstupu do školy. Vstup do školy v době tréninků pouze po dohodě s trenérem a s rouškou.

  Opatření se také týká diváků kteří jdou na zápasy našich družstev - platí pro všechny družstva. Diváci musí dodržovat nařízení ministerstva zdravotnictví - všichni diváci musí mít roušky, musí dodržovat mezi sebou minimální vzdálenost dva metry, apod.

  Dále je zákaz vstupu diváku na palubovku nejen během přestávky během zápasu, ale i před nebo po zápase. Palubovka na hale ZŠ Dvorského je opravena a proveden nový nátěr palubovky.

 • Potvrzení

  26.9.2019

  Formulář k vyplnění o úhradě členského příspěvku.

Kontaktujte nás

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel pět a deset 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (Informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).

Rychlý kontakt

E-mail: info@BKSnakes.cz
Stránky: admin@BKSnakes.cz

Kontaktní osoba

Petr HÁLA
Mobil: 736 660 430
E-mail: Petr.Hala@BKSnakes.cz 

Kde nás najdete?

Partneři

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Moravskoslezský kraj

Ostrava

Ostrava-Jih

Ostrava-Poruba

Orlová

Gerych

Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových

Česká Basketbalová Federace

ARDON

Facebook

ACORY

Ozana

ArcelorMittal

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY