slide

slider slider

Chceš hrát basket? Přidej se k nám!

Neprovozuje-li vaše dítě žádnou sportovní zájmovou činnost, máte možnost jej přihlásit do našeho klubu.

int(2)

VÍTÁ VÁS BASKETBALOVÝ KLUB SNAKES

  • PF 2024

    31.12.2023

     

    Do nového roku hodně štěstí, zdraví a mnoho nejen sportovních úspěchů 

    vám přejeme BK Snakes

  • Vánoce

    24.12.2023

  • Rozpis utkání týmů BK Snakes 11.- 17.12.2023

    11.12.2023
    Datum Soutěž Utkání Čas Místo
    13.12.2023 Středa Muži SML 1.třída Snakes B - Krnov 20:40 ZŠ Dvorského
    16.12.2023 Sobota U10 OP Petřvald - Petřkovice 9:00 ZŠ Dvorského
    16.12.2023 Sobota U10 OP Šenov - Nová Bělá 9:00 ZŠ Dvorského
    16.12.2023 Sobota U10 OP Šenov - Petřkovice 10:00 ZŠ Dvorského
    16.12.2023 Sobota U10 OP Petřkovice - Nová Bělá 10:00 ZŠ Dvorského
    16.12.2023 Sobota U10 OP Šenov - Petřvald 11:00 ZŠ Dvorského
    16.12.2023 Sobota U10 OP Petřkovice - Nová Bělá 11:00 ZŠ Dvorského
    16.12.2023 Sobota U19 EL Basket Brno - Snakes 17:00 Brno
    16.12.2023 Sobota U15 NRL Snakes - Bruntál 17:00 ZŠ Dvorského
    16.12.2023 Sobota U19 NRL Šumperk - Snakes 18:00 Šumperk
    17.12.2023 Neděle U19 NRL Snakes B - Nový Jičín B 12:00 ZŠ Dvorského
    17.12.2023 Neděle U19 EL Tygři Brno - Snakes 13:30 Brno
    17.12.2023 Neděle Muži 1. liga Snakes - Pardubice 18:00 Hala Plzeňská
  • Mikuláš

    6.12.2023
    Zábavní odpoledne nejen pro basketbalosty klubu od Snakes přípravek po Snakes U13 v tělocvičnách ZŠ a MŠ Ostrava-Bělský Les, B. Dvorského 1. Přijdte se všichni i s doprovodem pobavit v kruhu malých basketbalistů 12. prosince 2023 od 16:30 hod. Pro hráče překvapení...
  • Rozpis utkání týmů BK Snakes 4.- 10.12.2023

    5.12.2023
    Datum Soutěž Utkání Čas Místo
    6.12.2023 Středa U12 OP Příbor - Snakes 17:00 a 18:15 Příbor
    8.12.2023 Pátek Muži 1. liga Opava - Snakes 19:30 Opava
    9.12.2023 Sobota U14 ŽL NH Ostrava - Snakes 8:00 Ostrava
    9.12.2023 Sobota U10 OP Havířov - Snakes Orlová 8:00 a 9:15 Havířov
    9.12.2023 Sobota U10 OP Snakes Poruba - Snakes Hrabůvka 2 9:00 a 10:30 ZŠ Dvorského
    9.12.2023 Sobota U10 OP Příbor - Snakes Hrabůvka 9:00 a 10:30 Příbor
    9.12.2023 Sobota U12 OP Snakes Orlová - Frýdek Místek 9:30 a 11:00 ZŠ Školní, Orlová
    9.12.2023 Sobota U17 EL Basket Brno - Snakes 15:30 Brno
    9.12.2023 Sobota U17 NRL Snakes Orlová - Snakes B 16:00 Gymnázium, Orlová
    9.12.2023 Sobota Muži SML 2.třída Bruntál - Snakes Háj 18:30 Bruntál
    10.12.2023 Neděle U17 NRL Havířov - Snakes Háj 9:00 Havířov
    10.12.2023 Neděle U14 ŽL Opava - Snakes 10:00 Opava
    10.12.2023 Neděle U17 EL Tygři Brno - Snakes 11:00 Brno
  • Rozpis utkání týmů BK Snakes 27.11.- 3.12.2023

    28.11.2023
    Datum Soutěž Utkání Čas Místo
    29.11.2023 Středa Muži ČP Snakes - Nový Jičín 18:00 Hala Plzeňská
    29.11.2023 Středa Muži SML 1.třída Snakes B - Nový Jičín B 20:40 ZŠ Dvorského
    1.12.2023 Pátek U14 ŽL Snakes - Příbor 17:30 ZŠ Dvorského
    1.12.2023 Pátek Muži 1. liga Zlín - Snakes 18:15 Zlín
    2.12.2023 Sobota U11 OP Snakes Háj - Snakes Hrabůvka 9:00 a 10:30 Háj ve Slezsku
    2.12.2023 Sobota U15 ŽL Opava - Snakes 11:00 Opava
    2.12.2023 Sobota U15 NRL Hladnov - Snakes B 15:00 Hladnov
    3.12.2023 Neděle   Snakes - Příbor 9:00 ZŠ Dvorského
    3.12.2023 Neděle U13 OP NH Poruba - Snakes Orlová 9:00 a 10:30 Ostrava
    3.12.2023 Neděle U15 ŽL Nový Jičíin - Snakes 10:00 Nový Jičín
    3.12.2023 Neděle U13 OP Frýdek-Místek - Snakes 15:00 a 16:15 Frýdek-Místek
    3.12.2023 Neděle U19 EL Snakes - Jindřichův Hradec 16:00 ZŠ Dvorského
    4.12.2023 Pondělí U19 EL Snakes - Pelhřimov 16:00 ZŠ Dvorského
  • Rozpis utkání týmů BK Snakes 20.- 26.11.2023

    21.11.2023
    Datum Soutěž Utkání Čas Místo
    21.11.2023 Úterý Muži SML 1.třída Opava C - Snakes B 20:00 Opava
    23.11.2023 Čtvrtek Muži SML 2.třída Odry - Snakes Háj 20:20 Odry
    25.11.2023 Sobota U15 NRL Snakes B - Havířov 9:00 ZŠ Dvorského
    25.11.2023 Sobota U19 NRL Snakes B - Přerov 11:00 ZŠ Dvorského
    26.11.2023 Neděle Muži 1. liga Snakes - Nový Jičín 18:00 Hala Plzeňská
  • Rozpis utkání týmů BK Snakes 13.- 19.11.2023

    13.11.2023
    Datum Soutěž Utkání Čas Místo
    14.11.2023 Úterý U10 OP Snakes Orlová - Frýdek-Místek 16:00 a 17:30 ZŠ Školní, Orlová
    15.11.2023 Středa Muži SML 1.třída Snakes B - Příbor 20:40 ZŠ Dvorského
    16.11.2023 Čtvrtek Muži 1. liga Svitavy - Snakes 20:00 Svitavy
    17.11.2023 Pátek U14 ŽL Snakes - Havířov 10:00 ZŠ Dvorského
    17.11.2023 Pátek U19 EL Snakes - NH Ostrava 17:00 Hala Plzeňská
    18.11.2023 Sobota U10 OP Snakes Hrabůvka - NH Ostrava 9:00 a 10:30 ZŠ Dvorského
    18.11.2023 Sobota U17 NRL Snakes Háj - Třinec 9:30 Háj ve Slezsku
    18.11.2023 Sobota U14 ŽL Snakes - Frýdek-Místek 13:00 ZŠ Dvorského
    18.11.2023 Sobota U17 NRL Opava B - Snakes Orlová 13:00 Opava
    18.11.2023 Sobota U17 EL Snakes - Frýdek-Místek 15:30 ZŠ Dvorského
    18.11.2023 Sobota U17 NRL Snakes - Karviná 17:45 ZŠ Dvorského
    19.11.2023 Neděle U12 OP Snakes - Karviná odloženo ZŠ Dvorského
    19.11.2023 Neděle U17 NRL Třinec - Snakes 10:00 Třinec
    19.11.2023 Neděle U12 OP Snakes Orlová - NHS Ostrava 12:30 a 14:00 ZŠ Školní, Orlová
    19.11.2023 Neděle U14 ŽL Snakes - Příbor odloženo ZŠ Dvorského
    19.11.2023 Neděle U10 OP Snakes Hra 2 - Havířov odloženo ZŠ Dvorského
    19.11.2023 Neděle U17 EL Frýdek-Místek - Snakes 14:30 Frýdek-Místek
    19.11.2023 Neděle U17 NRL Snakes Orlová - Snakes Háj 17:00 Gymnázium, Orlová
    19.11.2023 Neděle Muži 1. liga Basket Olomouc - Snakes 18:00 Olomouc
  • Rozpis utkání týmů BK Snakes 6.- 12.11.2023

    7.11.2023
    Datum Soutěž Utkání Čas Místo
    11.11.2023 Sobota U11 OP NH Ostrava - Snakes Háj 8:00 a 9:00 Ostrava
    11.11.2023 Sobota U13 OP Snakes Orlová - Snakes 8:30 a 10:00 ZŠ Školní, Orlová
    11.11.2023 Sobota U11 OP Příbor - Snakes Poruba 9:00 a 10:30 Příbor
    11.11.2023 Sobota U11 OP Snakes Hrabůvka - Frýdek-Místek 9:00 a 10:30 ZŠ Dvorského
    11.11.2023 Sobota U15 NRL Snakes B - Karviná 13:00 ZŠ Dvorského
    11.11.2023 Sobota U15 ŽL NH Ostrava - Snakes 13:00 Ostrava
    11.11.2023 Sobota U19 EL Opava - Snakes 13:30 Opava
    11.11.2023 Sobota U19 NRL Snakes B - Karviná 15:00 ZŠ Dvorského
    12.11.2023 Neděle U15 NRL NH Ostrava B - Snakes B 8:00 Ostrava
    12.11.2023 Neděle U19 EL Pardubice - Snakes 10:30 Pardubice
    12.11.2023 Neděle U15 ŽL Snakes - NH Ostrava 10:30 ZŠ Dvorského
    12.11.2023 Neděle U19 NRL Zlín - Snakes 15:00 Zlín
    12.11.2023 Neděle Muži 1. liga Královští Sokoli - Snakes 16:30 Hradec Králové
  • Rozpis utkání týmů BK Snakes 30.10.- 5.11.2023

    31.10.2023
    Datum Soutěž Utkání Čas Místo
    31.10.2023 Úterý Muži SML 1.třída Odry - Snakes 19:45 Odry
    2.11.2023 Čtvrtek U15 NRL Frýdek-Místek - Snakes B 17:30 Frýdek-Místek
    2.11.2023 Čtvrtek Muži SML 2.třída Snakes Háj - Restart Havířov 20:20 Háj ve Slezsku
    3.11.2023 Pátek U14 ŽL Frýdek-Místek - Snakes 18:30 Frýdek-Místek
    4.11.2023 Sobota U12 OP Havířov - Snakes 8:30 a 9:45 Havířov
    4.11.2023 Sobota U10 OP Frýdek-Místek - Snakes Hrabůvka 8:30 a 9:45 Frýdek-Místek
    4.11.2023 Sobota U17 NRL Karviná - Snakes Háj 9:00 Karviná
    4.11.2023 Sobota U13 OP - PZ Snakes - Olomouc 9:00 ZŠ Dvorského
    4.11.2023 Sobota U13 OP - PZ Olomouc - Žilina 10:45 ZŠ Dvorského
    4.11.2023 Sobota U10 OP Havířov - Snakes Poruba 11:00 a 12:45 Havířov
    4.11.2023 Sobota U13 OP - PZ Snakes - Žilina 12:30 ZŠ Dvorského
    4.11.2023 Sobota U10 OP Frýdek-Místek - Snakes Hra 2 14:15 a 15:15 Frýdek-Místek
    4.11.2023 Sobota U17 EL Opava - Snakes 15:00 Opava
    4.11.2023 Sobota U12 OP Frenštát - Snakes Orlová 15:00 a16:30 Frenštát pod Rad.
    4.11.2023 Sobota U14 ŽL Fastav Zlín - Snakes 16:00 Zlín
    4.11.2023 Sobota Muži SML 2.třída Snakes Háj - Hlučín 17:00 Háj ve Slezsku
    5.11.2023 Neděle U17 EL NH Ostrava - Snakes 9:00 Ostrava
    5.11.2023 Neděle U13 OP Nový Jičín - Snakes 10:00 Nový Jičín
    5.11.2023 Neděle U17 NRL Snakes Orlová - Havířov 15:00 Gymnázium Orlová
    5.11.2023 Neděle Muži 1. liga Snakes - Basket Brno 18:00 Hala Plzeňská
  • Rozpis utkání týmů BK Snakes 23.- 29.10.2023

    23.10.2023
    Datum Soutěž Utkání Čas Místo
    25.10.2023 Středa Muži ČP Basketpoint - Snakes 18:30 Frýdek-Místek
    29.10.2023 Neděle Muži 1. liga Svitavy - Snakes odloženo Svitavy
  • Rozpis utkání týmů BK Snakes 16.- 22.10.2023

    17.10.2023
    Datum Soutěž Utkání Čas Místo
    18.10.2023 Středa Muži SML 1.třída Snakes B - Slavia Havířov 20:40 ZŠ Dvorského
    20.10.2023 Pátek Muži SML 2.třída Hladnov C - Snakes Háj 20:15 Hladnov
    21.10.2023 Sobota U11 OP Snakes Hrabůvka - Nový Jičín 9:00 a 10:30 ZŠ Dvorského
    21.10.2023 Sobota U11 OP Snakes Háj - Třinec 9:00 a 10:30 Háj ve Slezsku
    21.10.2023 Sobota U13 OP Snakes Orlová - Frýdek-Místek 9:00 a 10:30 ZŠ Škoní, Orlová
    21.10.2023 Sobota U15 ŽL Snakes - Zlín 15:00 ZŠ Dvorského
    21.10.2023 Sobota U19 EL Snakes - Tygři Brno 17:30 Hala Plzeňská
    22.10.2023 Neděle U13 OP NH Poruba - Snakes 8:00 a 9:30 Ostrava
    22.10.2023 Neděle U11 OP Snakes Poruba - NH Poruba 9:00 a 10:30 ZŠ Dvorského
    22.10.2023 Neděle U19 EL Snakes - Basket Brno 11:30 Hala Plzeňská
    22.10.2023 Neděle U15 ŽL Snakes - Kroměříž 12:30 ZŠ Dvorského
    22.10.2023 Neděle Muži 1. liga Snakes - Prostějov 18:00 Hala Plzeňská
  • Rozpis utkání týmů BK Snakes 9.- 15.10.2023

    10.10.2023
    Datum Soutěž Utkání Čas Místo
    11.10.2023 Středa U14 ŽL Snakes - NH Ostrava 16:00 ZŠ Dvorského
    13.10.2023 Pátek Muži SML 1.třída VŠB Ostrava - Snakes 17:30 Ostrava
    13.10.2023 Pátek Muži 1. liga Pardubice - Snakes 19:00 Pardubice
    14.10.2023 Sobota U12 OP Snakes - NH M Ostrava odloženo ZŠ Dvorského
    14.10.2023 Sobota U17 NRL Snakes Háj - Snakes B 9:30 Háj ve Slezsku
    14.10.2023 Sobota U10 OP Snakes Hrab. 2 - Snakes Orlová 12:00 a 13:30 ZŠ Dvorského
    14.10.2023 Sobota U10 OP Snakes Poruba - Frýdek-Místek 15:00 a 16:30 ZŠ Dvorského
    14.10.2023 Sobota U17 EL Pardubice - Snakes 12:30 Pardubice
    15.10.2023 Neděle U17 EL Nymburk - Snakes 10:00 Nymburk
  • Rozpis utkání týmů BK Snakes 2.- 8.10.2023

    2.10.2023
    Datum Soutěž Utkání Čas Místo
    6.10.2023 Pátek U14 ŽL Snakes - Opava 17:40 ZŠ Dvorského
    7.10.2023 Sobota U11 OP Havířov - Snakes Poruba 9:00 a 10:00 Havířov
    7.10.2023 Sobota U11 OP Nový Jičín  - Snakes Háj 9:00 a 10:30 Nový Jičín
    7.10.2023 Sobota U13 OP Snakes Orlová - NH Poruba 9:30 a 11:00 ZŠ Školní, Orlová
    7.10.2023 Sobota U19 NRL Opava B - Snakes B 10:00 Opava
    7.10.2023 Sobota U15 NRL Snakes - Příbor 10:00 ZŠ Dvorského
    7.10.2023 Sobota U15 ŽL Olomouc - Snakes  12:30 Olomouc
    7.10.2023 Sobota U11 OP NH M Ostrava - Snakes Hrabůvka 14:00 a 15:30 ZŠ Dvorského
    7.10.2023 Sobota Muži SML 2.třída Snakes Háj - Havířov 17:00 Háj ve Slezsku
    7.10.2023 Sobota U19 EL Jindřichův Hradec - Snakes 17:00 Jindřichův Hradec
    8.10.2023 Neděle U15 ŽL Prostějov - Snakes 9:00 Prostějov
    8.10.2023 Neděle U13 OP Snakes - Frýdek-Místek 9:00 a 10:30 ZŠ Dvorského
    8.10.2023 Neděle U19 EL Pelhřimov - Snakes 11:30 Pelhřimov
    8.10.2023 Neděle Muži 1. liga Snakes - Opava B 18:00 Hala Plzeňská
  • Rozpis utkání týmů BK Snakes 25.9.- 1.10.2023

    25.9.2023
    Datum Soutěž Utkání Čas Místo
    26.9.2023 Úterý U17 NRL Snakes B - Opava B 17:45 ZŠ Dvorského
    27.9.2023 Středa Muži SML 1.třída Snakes B - Hladnov B 20:40 ZŠ Dvorského
    28.9.2023 Čtvrtek U14 ŽL Havířov - Snakes 9:00 Havířov
    28.9.2023 Čtvrtek U19 EL NH Ostrava - Snakes 15:00 Ostrava
    28.9.2023 Čtvrtek Muži ČP Kroměříž - Snakes 16:00 Kroměříž
    30.9.2023 Sobota U12 OP Hladnov - Snakes 9:30 a 11:15 Hladnov
    30.9.2023 Sobota U17 NRL Třinec - Snakes Orlová 10:00 Třinec
    30.9.2023 Sobota U14 ŽL Příbor - Snakes 15:00 Příbor
    30.9.2023 Sobota U12 OP Snakes Orlová - Opava 15:00 a 16:30 ZŠ Školní, Orlová
    30.9.2023 Sobota U17 EL Snakes - Tygři Brno 15:30 ZŠ Dvorského
    1.10.2023 Neděle U14 ŽL Frýdek-Místek - Snakes 9:00 Frýdek-Místek
    1.10.2023 Neděle U17 EL Snakes - Basket Brno 10:00 ZŠ Dvorského
    1.10.2023 Neděle Muži 1. liga Snakes - Zlín 17:00 Hala Plzeňská
« Novější | Starší »
int(1)

Novinky

Kontaktujte nás

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvacet a osmnáct 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (Informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).

Rychlý kontakt

E-mail: info@BKSnakes.cz
Stránky: admin@BKSnakes.cz

Kontaktní osoba

Petr HÁLA
Mobil: 736 660 430
E-mail: Petr.Hala@BKSnakes.cz 

Kde nás najdete?

Partneři

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Moravskoslezský kraj

Ostrava

Ostrava-Jih

Ostrava-Poruba

Orlová

Gerych

Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových

CZ.BASKETBALL

Nadace ČEZ

Národní sportovní agentura

ARDON

ACORY

Ozana

Nadace OKD

ArcelorMittal

 

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY