Novinky/News 27.12.2015

Na facebooku turnaje jsou nově zveřejněny fotografie MVP, All-stars turnaje, a dalších individuálních cen.

Sledujte průběžně facebook a stránky turnaje.

Organizátoři

Novinky / News 24.12.2015

1. Ročník Mezinárodního minibasketbalového turnaje kategorie U-12 s názvem X-MAS SNAKES CUP OSTRAVA 2015 je úspěšně za námi.

Ale začněme od začátku. Na samotném začátku byl turnaj v polských Katowicích, kde jsem slíbil trenérce Niedzwiadků Przemyszl, že v Ostravě uspořádáme turnaj s co možná nejlepším obsazením týmů kategorie U-12. Poté jsem stejnou myšlenku rozvinul na NF U-11 v Ostravě s paní trenérkou Petrou Michálkovou (BŠ Praha). Korunu všemu nasadila Renáta Severová ze Sokola Pražského, která navrhla uspořádání několika tuzemských a zahraničních turnajů stejné kategorie v sezóně 2015/2016. Od myšlenky bývá někdy hodně daleko k realizaci projektu. Zde v Ostravě se však sešla skvělá parta rodičů našeho týmu BK TOROLA Snakes Ostrava U-12A. Podobnou partu rodičů našel i trenér MBK VIctoria Žilina Jožo Kern a trenéři Sokola Pražského Renáta Severová a Milan Voračka. Z tohoto důvodu již máme za sebou Victoria Cup, X-MAS SNAKES CUP a čeká nás minimálně ještě další turnaj, tentokrát v Praze s prozatím pracovním názvem "Sokolí slet". 

Z hlediska sportovního splnil turnaj to co jsme od něj očekávali, tedy množství vyrovnaných utkání, kde vítěz často nebyl znám do poslední minuty utkání. Musíme však sportovně uznat, že vítěz turnaje BK INTER Bratislava byl o jednu až dvě mládežnické výkonnostní třídy jinde a tak pracovní název turnaje zněl BK INTER a 7 statečných. O vyrovnanosti zúčastěných týmů hovoří i skutečnost, že 5. a 6 tým Victoria Cupu INTER a ŠOPROŇ hrály v Ostravě finále. Naopak finalisté žilinského turnaje Snakes a Žilina se v Ostravě podělili o 5. resp. 6. místo. To jak turnaj viděli jednotliví trenéři, naleznete na stránkách příslušných týmů (odkazy na stránky týmů naleznete na stránkách našeho turnaje - záložka účastnické týmy). 

Doufám, že jsme mezi hráči, kteří se na palubovkách turnaje proháněli viděli budoucí reprezentanty svých zemí a hráče nejvyšších mužských soutěží.

K tomu, aby chlapci mohli podávat skvělé výkony jako na X-MAS SNAKES CUP OSTRAVA 2015 mají největší zásluhu jejich trenéři. Z tohoto důvodu považujeme za nezbytnou součást všech těchto turnajů i setkávání trenérů a odbornou diskuzi o minibasketbalu a basketbalu. Jsme rádi, že takové setkání proběhlo i v Ostravě a za účasti trenérů všech týmů a klíčových pořadatelů nám večer zpříjemnil Jožo Kern předáním vánočních dárečků. Díky některým z nás jsme plynule hovořili i o problematice basketbalu v jazykově vzdálené zemi - Maďarsku. Doufáme, že v těchto odborných záležitostech budeme pokračovat i na turnaji v Praze.

Nedílnou součáctí každého turnaje a zvláště pak těch minižákovských jsou fanoušci. Naprostou většinu těchto fanoušků tvoří rodinní příslušníci hráčů, kteří dokáží vytvořit skvělé sportovní prostředí. Ještě teď nám v uších zní chytlavý popěvěk: "....Sokol Pražský to jsme my....!!!", nebo domácí hromové: "....... SNAÁÁÁÁÁÁÁÁÁKES OSTRAVAAAAAAA......". Zde si neodpustím říci, že mnozí trenéři mají velkou práci nejen s hráči, ale bohužel i s působením na chování některých ambiciózních rodičů, kteří se usednutím do hlediště stávají nejen trenéry svých dětí, ale i vrchními komisaři utkání, kteří jako jediní ví co je faul, kdy písknout kroky, kdo vypíchl míč, který hráč přešlápl lajnu a to vše musí hlasitě sdělovat okolí a především rozhodčím samotným. Samostatnou kapitolou je pak úcta vůči hráčům soupeře. U této jediné kaňky chování rodičů Vás žádám fanděte jako rozumní a slušní lidé.

Za neskutečnou pomoc při organizaci turnaje děkuji všem rodičům týmu BK TOROLA Snakes Ostrava U-12A, kteří výrazně přispěli ke zdárnému průběhu turnaje a to díky vytvoření téměř domácího prostředí pro všechny týmy, rozhodčí a pořadatelský sbor. Speciální poděkování patří mimo vedení klubu BK TOROLA Snakes Ostrava i rodičům, kteří náš turnaj finančně zajistili a to manželům Leibnerovým (sponzor firma Profood), Jakubovi Vyroubalovi (sponzor firma E.V.B.) a manželům Petkovovým. 

Jako poctu úsilí věnovanému pořádání turnaje ze strany všech pořadatelů vnímáme udělění záštity nad turnajem ze strany náměstka primátora Statutárního města Ostravy pro školství, kulturu a tělovýchovu  Ing. Martina Štěpánka Ph.D. a dále záštitu udělěnou starostou městského obvodu Ostrava - JIH Bc. Martin Bednář. Ostatně k pořádání turnaje a jeho kvalitě se při závěrečném ceremoniálu vyjádřil Ing. Martin Štěpánek Ph.D. osobně.

Co říci závěrem ? Doufáme, že laťku nastavenou turnajem Victoria Cup 2015 jsme při nejmenším udrželi na stejné úrovni a v určitých směrech i lehce překonali. 

Všem hráčům, trenérům, funkcionářům, rodičům hráčů, fanouškům minibasketbalu přejeme klidné prožití svátku vánočních a v roce 2016 hodně zdraví a mnoho sportovních úspěchů.

Za organizátory

Kamil Vašťák st.

Novinky / News 23.12.2015

O našem turnaji X-MAS SNAKES CUP OSTRAVA 2015 se píše i na oficiálních stránkách slezské mládežnické košikové.

http://www.skm.polskikosz.pl/news.php?readmore=2810

Dále turnaj hodnotí trenér MBK VICTORIA ŽILINA Jožo Kern 

http://www.basketvictoria.sk/?clanok=443

O našem turnaji se píše i v Maďarské Šoproni 

https://www.facebook.com/SoproniSportiskolaEgyesulet/?fref=ts

Novinky / News 17.12.2015

Máme pro Vás další novinku !! Záštitu nad turnajem převzal také náměstek primátora města OSTRAVY !!!

Novinky / News 16.12.2015

Máme pro Vás, tedy hlavně pro maminky velmi skvělé oznámení ! :) Na našem turnaji bude působit i profesionální masér, ke kterému si po dobu celého turnaje bude moci kdokoli zajít na masáž :) Masáže jsou zdarma a masáž probíhá přes oblečení !!!
 
We have, therefore, especially for mothers very great announcement! :) On our tournament will also be professional masseur on which throughout the tournament, anyone will be able to get a massage :) The massages are free and takes place through clothes !!!

Novinky / News 12.12.2015

Do začátku turnaje nám zbývá aktuálně 5 dnů a 15 hodin. Je ctí Vám všem oznámit, že oficiální záštitu nad turnajem převzal starosta městského obvodu Ostrava - Jih pan Bc. Martin Bednář.

By the beginning of the tournament we are left with the current 5 days and 15 hours. It's an honor to all of you to announce that the official patron of the tournament took the Mayor of the city of Ostrava - Jih Mr. Bc. Martin Bednář.

 

Novinky / News

TURNAJ SE KONÁ V OSTRAVĚ !!! / TOURNAMENT IS TAKING PLACE IN OSTRAVA !!!

Prezentační videa a odkazy Ostrava a okolí.

Presentation videos and links Ostrava and its surroundings.

https://www.youtube.com/watch?v=PnwXsyxZnkU

https://www.youtube.com/watch?v=Ueya85Duv4w

http://www.ostrava.cz/cs/turista/prezentace

 

Novinky/ News 5.11.2015

DOVOLUJEME SI ZVEŘEJNIT JMÉNO-LOGO HLAVNÍHO SPONZORA TURNAJE

Novinky / News 3.11.2015

Sledujte každý den facebook turnaje. Každý den přinášíme novinku. Od dnešního dne zveřejňujeme "zvací" videa hráčů týmu BK Snakes Ostrava U12A.

Novinky / News 28.10.2015

Na facebookových stránkách turnaje jsou průběžně zveřejňovány aktuální informace k turnaji.

SLEDUJTE FACEBOOK TURNAJE X-MAS SNAKES CUP OSTRAVA 2015.

Novinky / News 27.10.2015

Část účastníků X-MAS CUPU OSTRAVA 2015, se již setkala na Victoria Cupu v Žilině :

Odkaz na stránky turnaje :

http://victoriacup.webnode.sk/?utm_source=copy&utm_medium=paste&utm_campaign=copypaste&utm_

Odkaz na facebook turnaje : 

https://www.facebook.com/victoriacupzilina

BK Torola Snakes Ostrava - 1. místo

MBK Victoria Žilina -2.místo

Sokol Pražský -  3.místo

Šoproň Sporti School - 5.místo

BK Inter Bratislava - 6.místo

Dále se turnaje účastnil tým Sokol Sršňi Písek, který skončil na 4.místě turnaje. 

 

Novinky / News 23.10.2015

V sekci SPONZOŘI / PARTNEŘI jsou aktuálně uvedeni první partneři turnaje X-MAS SNAKES CUP OSTRAVA 2015.

V sekci foitogalerie jsou aktuálně vloženy fotografie sportovní haly a rozcvičovací tělocvičny na ZŠ B. Dvorského.

Novinky / News 15.10.2015

Ke dni 15.10.2015 jsou na turnaj závazně přihlášeny všechny očekávané týmy :

BK Torola Snakes Ostrava5. tým Národního finále ČR kategorie U11 v sezóně 2014/2015 

BŠ  Praha - Vítěz Národního finále ČR kategorie U11 v sezóně 2014/2015

Šoproň Sporti Schoolšpičkový maďarský tým (výběr několika basketbalových škol)

BK PříborVítěz oblastního přeboru MSk kategorie U11 v sezóně 2014/2015 

Sokol Pražský - 3. tým Národního finále ČR kategorie U11 v sezóně 2014/2015 

Niedzwiadky Przemysl - špičkový polský tým - vítěz kategorie U12 Mistrz Podkarpacia v sezóně 2014/2015

MBK Victoria Žilina -3. tým Národního finále SVK kategorie U11 v sezóně 2014/2015 

BK Inter Bratislava -Vítěz Národního finále SVK kategorie U11 v sezóně 2014/2015

TURNAJOVÉ OBSAZENÍ JE KOMPLETNÍ !!!!!

TOURNAMENT CAST IS COMPLETE !!!!!

Novinky / News 14.10.2015

Hlavní organizátoři turnaje Kamil Vašťák st. a Kamil Vašťák ml.,  pracovníci klubu BK Torola Snakes Ostrava - šéftrenér Dušan Hrdlička, trenér-organizační pracovník klubu Petr Hála a sportovní manažer Marek Gerych,  jakož i pověření turnajoví dobrovolníci-rodiče pod vedením Jana Leibnera st., jsou v těchto minutách, hodinách a dnech v posledních fázích projednávání sponzorských a partnerských smluv ve vztahu k pořádní mezinárodního minibasketbalového turnaje s názvem X-MAS SNAKES CUP OSTRAVA 2015.

Vše je směřováno k tomu, aby turnaj chlapců ročníku 2004 (kategorie U12), byl nejen z hlediska kvality týmů nejlépe obsazeným "nekomerčním" turnajem v České republice a v rámci celé Vyšehradské 4 (CZE,SVK,POL,HUN), ale i k tomu, aby byla řádným způsobem zajištěna propagace minibasketbalu, klubu BK Torola Snakes Ostrava, městské části Ostrava-Jih, města Ostravy, Moravskoslezského kraje a České republiky nejen z hlediska sportovního, ale i kulturního a společenského.   

Novinky / News 13.10.2015

Čestný prezident turnaje / Honorary President of the Tournament :

Mgr. Josef Trnka - trenér klubu BK Torola Snakes Ostrava kategorie U11

                        -  coach of the club BK Torola Snakes Ostrava category U11

                        -  zakládající člen BK Snakes Ostrava

                        -  a founding member of the club BK Snakes Ostrava

Ředitel turnaje / Tournament director is :

Mgr. Dušan Hrdlička - šéftrenér klubu BK Torola Snakes Ostrava

                             - head coach of the club BK Torola Snakes Ostrava

                             - zakladatel klubu BK Snakes Ostrava

                             - Founder of the club BK Snakes Ostrava

int(1)

Novinky

Kontaktujte nás

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel patnáct a osmnáct 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (Informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).

Rychlý kontakt

E-mail: info@BKSnakes.cz
Stránky: admin@BKSnakes.cz

Kontaktní osoba

Petr HÁLA
Mobil: 736 660 430
E-mail: Petr.Hala@BKSnakes.cz 

Kde nás najdete?

Partneři

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Moravskoslezský kraj

Ostrava

Ostrava-Jih

Ostrava-Poruba

Orlová

Gerych

Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových

CZ.BASKETBALL

Nadace ČEZ

Národní sportovní agentura

ARDON

ACORY

Ozana

Nadace OKD

ArcelorMittal

 

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY